Decyzja zapadła. Kolejny zawodnik zostaje w FC Toruń

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / FC Toruń / Remigiusz Spychalski
Facebook / FC Toruń / Remigiusz Spychalski
zdjęcie autora artykułu

FC Reiter Toruń buduje kadrę na kolejny sezon Fogo Futsal Ekstraklasy. Wiadomo już, że barw tego klubu nadal będzie bronić Remigiusz Spychalski.

W tym artykule dowiesz się o:

Remigiusz Spychalski do FC Reiter Toruń dołączył w 2013 roku. Na jeden sezon przeniósł się do TAF Toruń, swojego pierwszego klubu futsalowego, ale w sezonie 2016/2017 wrócił do FC Toruń i od tego czasu nieprzerwanie reprezentuje ten zespół.

Nadchodzący sezon będzie dla niego jubileuszowy, ponieważ będzie to jego 10. rok w FC Toruń. Pod koniec poprzedniego sezonu w Fogo Futsal Ekstraklasie świętował zdobycie swojej 50. bramki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Aktualnie ma już ponad 50 goli i ponad 200 występów w FC Toruń (dokładnie 207).

"Teraz możemy potwierdzić oficjalnie; najmocniejsza lewa noga w lidze zostaje w Toruniu na kolejny sezon! Zawodnik ma swojej kolekcji trzy medale Mistrzostw Polski wywalczone z FC Toruń i rzecz jasna apetyt na więcej, choć - rzecz jasna - zdaje sobie sprawę z tego jak trudne to zadanie" - informuje toruński klub na swojej stronie internetowej.

Zaznaczono, że Spychalski chce również przypomnieć o sobie selekcjonerowi reprezentacji Polski Błażejowi Korczyńskiemu.

"Brak powołania na mecze eliminacji mistrzostw świata stanowi dla niego dodatkową motywację do ciężkiej pracy, pokazując jego sportowy charakter, który ma w genach" - podkreśla toruński klub.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Mecz z Francją dał mu do myślenia. "Nie rozumiem"

Czytaj także: > Ależ niespodzianka. Nagły zwrot akcji ws. ŚwiderskiegoRok temu był królem strzelców, dziś zagra w Warcie Poznań

Źródło artykułu: WP SportoweFakty