Bomba transferowa w Fogo Futsal Ekstraklasie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / jadamska97
Materiały prasowe / jadamska97
zdjęcie autora artykułu

To jak na razie najciekawszy transfer lata. W Fogo Futsal Ekstraklasie w przyszłym sezonie zagra Brazylijczyk Bruno Cintra. Pozyskanie zawodnika ogłosił wicemistrz Polski Constract Lubawa.

Potwierdziło się, że Fogo Futsal Ekstraklasa to świetne miejsce do kontynuowania kariery. Do Polskii trafił kolejny zawodnik, który do tej pory występował w topowych ligach. Brazylijczyk Bruno Cintra trafił do drużyny wicemistrza Polski Constractu Lubawa.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

30-letni skrzydłowi ostatnie dziesięć lat spędził w portugalskiej lidze, gdzie ze swoimi zespołami dochodził za każdym razem do fazy pucharowej. Brazylijczyk grał m.in. w Burinhosie i Bradze.

W 2017 roku Cintra zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie i do gry wrócił niemal po dwóch latach. Wcześniej, po sześciu miesiącach uraz odnowił mu się.

Przed trzema laty Brazylijczyk trafił do czołowego klubu w Europie, czyli Benfiki, z którą sięgnął po Superpuchar Portugalii, Puchar Portugalii, Puchar Ligi oraz dwukrotnie po wicemistrzostwo kraju. Z kolei w Lidze Mistrzów trzykrotnie kończył rozgrywki na 3. pozycji.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Zażarta dyskusja o Ronaldo. "Jest nad przepaścią"

Czytaj także: Dwa transfery beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy Kolejne wyróżnienie dla arbitra Fogo Futsal Ekstraklasy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty