Polscy futsaliści grali z Marokiem. Tak to miało wyglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu

Na dwa mecze umówiły się reprezentacje Maroka i Polski. Biało-Czerwoni w czwartek w miejscowości Sala przegrali 3:4. Rewanż w sobotę.

Reprezentacja Polski nie ma wakacji. Wybrańcy Błażeja Korczyńskiego na początku sierpnia wyjechali do Maroka. W czwartek w Sali Biało-Czerwoni rozegrali pierwsze towarzyskie spotkanie z miejscową reprezentacją.

Nie zakończyło się ono dla Biało-Czerwonych dobrze. W potyczce długo gole nie padały. W końcówce premierowej odsłonie gospodarzy trzykrotnie trafili do naszej bramki. Po przerwie Polacy odrabiali straty, ale strzelać zaczęli dopiero od 35. minuty. Dwa szybkie ciosy, kontakt bramkowy i odpowiedź rywala. Michał Kubik uderzył na 3:4, ale więcej nie udało się zdziałać.

Okazja do rewanżu już w sobotę.

Maroko - Polska 4:3 (3:0) Ismail Amazal 16', Anas Dahani 18', Othmane El-Idrissi 20', Tomasz Kriezel (sam.) 37' - Kamil Kucharski 35', Sebastian Szadurski 35', Michał Kubik 38'

Skład reprezentacji Polski: Michał Kałuża, Tomasz Warszawski - Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Kamil Kucharski, Tomasz Kriezel, Mateusz Madziąg, Maciej Jankowski, Dominik Wilk, Paweł Kaniewski, Sebastian Szadurski, Tomasz Lutecki, Wiktor Skała.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty