Demolka w Lubawie. Legia Warszawa nie do zatrzymania

Rozgrywki Statscore Futsal Ekstraklasy nabierają tempa. W sobotę efektowne zwycięstwo odniósł Constract Lubawa. Po kolejne trzy punkty sięgnęła Legia Warszawa.

Michał Piegza
zawodnicy Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa w trzecim meczu odniosła trzecie zwycięstwo. Tym razem wygrała w Polkowicach z innym ligowym nowicjuszem Górnikiem aż 8:2. Kolejną bramkę w rozgrywkach zdobył Mariusz Milewski.

Drużyna ze stolicy nie została jednak liderem. Wszystko przez koncert w Lubawie, a dokładniej festiwal strzelecki. Constract nie dał szans drużynie Red Devils Chojnice i wygrał 9:1.

W dwóch pozostałych spotkaniach doszło do podziału punktów. Clearex wciąż nie potrafi zwyciężyć u siebie. Tym razem jednak chorzowianie muszą cieszyć się z punktu. W spotkaniu z FC Reiter Toruń do 38. minuty goście prowadzili dwoma golami. Gospodarzom w kilkadziesiąt sekund udało się wyrównać.

Z kolei w Białymstoku w meczu drużyn, które będą walczyć o utrzymanie wynik ustalony został już do przerwy. Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg zremisował z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 2:2.

Dokończenie kolejki w niedzielę. Przypominamy, że mecze można oglądać w WP Pilot!

Wyniki sobotnich spotkań 3. kolejki:

Górnik Polkowice - Legia Warszawa 2:8 (2:1)
Biały 11', Wyżga 12' - Olczak 16', 38', Gliński 21', Tarnowski 23', Milewski 27', Jarosz 34', Warszawski 36', Mietlicki 39'

Constract Lubawa - Red Devils Chojnice 9:1 (7:0)
Raszkowski 2', Sendlewski 6', Grubalski 6', 11', 11', 24', Kriezel 8', Silva 10', Piórkowski 28' - Laskowski 36'

Clearex Chorzów - FC Reiter Toruń 2:2 (0:1)
Dewucki 38', Brocki 38' - Mrówczynski 16', Szczepaniak 25'

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:2 (2:2)
Nastai 9', Kucharski 18' - Aleksandrowicz 6', Osypiuk 20'

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

16. Górnik Polkowice 3 0 4:20 0 0 3

Czytaj także: Statscore Futsal Ekstraklasa. Klasyfikacja strzelców. 40-latek w formie Statscore Futsal Ekstraklasa. Legia Warszawa wciąż zaskakuje. Rehabiltacja Clearexu Chorzów

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Legia Warszawa rundę jesienną zakończy na ligowym podium?