Co zrobił mistrz ligi futsalu! Gdańsk na długo to zapamięta

Można wysoko przegrać, ale stracić aż tyle goli w meczu Statscore Futsal Ekstraklasy nie przystoi nawet ligowym słabeuszom. W Gdańsku AZS UG Futsal uległ Rekordowi Bielsko-Biała aż 3:10.

Michał Piegza
mecz Rekordu Bielsko-Biała Materiały prasowe / Na zdjęciu: mecz Rekordu Bielsko-Biała
To był nokaut. Beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy AZS UG Futsal w poprzedniej serii wygrał. W spotkaniu z mistrzem i liderem ligi Rekordem wydawało się, że gdańszczanie będą w stanie nawiązać z rywalem równorzędną walkę.

Rzeczywistość dla gospodarzy okazała się brutalna. Wprawdzie miejscowi otworzyli wynik meczu, ale później z każdą minutą rywale dokumentowali swoją wyższość.

Już do przerwy bielszczanie prowadzili 6:1. Po zmianie stron dołożyli jeszcze dwa gole i wygrali wynikiem dwucyfrowym, co chwały gdańszczanom nie przynosi. Na otarcie łez Akademicy zdobyli po przerwie dwie bramki.

Przypomnijmy, że spotkanie rozgrywane było awansem. Pod koniec października, kiedy rozgrywana będzie 8. kolejka Rekord czekają mecze w II fazie grupowej Ligi Mistrzów.

4. seria ligowa rozpocznie się już w czwartek. Spotkania będzie można zobaczyć na platformie WP Pilot.

AZS UG Futsal - Rekord Bielsko-Biała 3:10 (1:6)
Wesserling 1, Kreft 26', Sidor 38' - Marek 9', 34', Budniak 9', Popławski 15', 32', 38', 40', Surmiak 17', Leszczak 18', Rakić 20'

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

16. Górnik Polkowice 3 0 4:20 0 0 3

Czytaj także: Demolka w Lubawie. Legia Warszawa nie do zatrzymania Udany rewanż Piasta. Mistrz nie zatrzymuje się. Zespół ze stolicy zgubił pierwsze punkty ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bramkarz popełnił błąd. Padł super gol

Rekord Bielsko-Biała obroni mistrzostwo Polski?