Przełamanie wicemistrza. Pięć minut do szczęścia Legii Warszawa

Constract Lubawa przebudził się. Po dwóch porażkach z rzędu wicemistrzowie Polski pokonał Clearex Chorzów 3:2. Po trzy punkty sięgnął także Rekord Bielsko-Biała. Wciąż bez przełamania Legia Warszawa.

Michał Piegza
zawodnicy Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Rekord goni lidera. Mistrzowie Polski nie mieli w sobotę problemów z pokonaniem Fit-Morning Gredar Futsalu Brzeg. Gospodarze wygrali 9:2

Goście jedynie w 1. połowie byli w stanie toczyć z bielszczanami w miarę wyrównaną walkę. Wszystko posypało się w końcówce premierowej odsłony. Po przerwie Rekord systematycznie odjeżdżał rywalom.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Po dwóch z rzędu porażkach przełamał się wicemistrz Polski Constract. Lubawianie podejmowali nieobliczalny Clearex i wygrali 3:2. W końcówce goście starali się wyrównać, ale chorzowianom zabrakło skuteczności.

Od wielu tygodni na wygraną czeka Legia. Beniaminek był blisko przełamania w potyczce z FC Reiter Toruń. Warszawianie długo prowadzili 1:0, ale w końcówce goście doprowadzili do remisu.

Dokończenie kolejki w niedzielę. Spotkania można będzie zobaczyć na platformie WP Pilot.

Sobotnie mecze 12. kolejki:

Constract Lubawa - Clearex Chorzów 3:2 (1:1)
Piórkowski 17', Kriezel 25', Luan 27' - Możejko 11', Dewucki 35'

Legia Warszawa - FC Reiter Toruń 1:1 (1:0)
Olczak 14' - Gallego 35'

Rekord Bielsko-Biała - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 9:2 (3:1) Biel 8', 30', Leszczak 20', 25', Ferreira 20', Surmiak 21', 40', Rakić 27', Kubik 40' - Witek 7', Kucharski 22'

16. Górnik Polkowice 11 4 24:73 1 1 9

Czytaj także: Ucieczka zawodnika Constractu. Dzieje się w klasyfikacji strzelców STATSCORE Futsal Ekstraklasy Niedosyt w Białymstoku. "Z rywalami takimi jak Legia musimy wygrywać" ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niesamowity pocisk! Bramkarz stał jak zamurowany

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Legia Warszawa utrzyma się w STATSCORE Futsal Ekstraklasie?