Tiger Woods może zakończyć karierę. "Mogę już nie wrócić do golfa"

Jeden z najlepszych golfistów w historii, Tiger Woods, może zakończyć profesjonalną karierę. Amerykanin zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które nie może trenować i startować w turniejach.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Tiger Woods Getty Images / Ross Kinnaird / Na zdjęciu: Tiger Woods

41-letni Tiger Woods w swojej karierze wygrał czternaście wielkoszlemowych turniejów. Jednak w ostatnich latach nie osiągał spektakularnych wyników. Powodem spadku formy były kontuzje i problemy pozasportowe. Golfista przeszedł już cztery operacje kręgosłupa i obecnie jest w trakcie rehabilitacji.

Nie jest jednak wykluczone, że Woods nie wróci do profesjonalnego sportu. - Nie wiem co przyniesie przyszłość. Przechodzę rehabilitację, to długi proces i nie śpieszę się z decyzją. Mogę nie wrócić do golfa - powiedział Woods.

- Robię to, co mówi mój lekarz. Ogólnie jestem optymistycznie nastawiony. Ból zniknął, ale nie wiem czy mój organizm będzie gotowy do profesjonalnej gry w golfa. To zajmie trochę czasu, abym dowiedział się jakie są moje możliwości - dodał amerykański golfista.

Woods to jeden z najlepszych zawodników w historii. 41-latek wygrał czternaście turniejów wielkoszlemowych. W trakcie kariery odniósł łącznie 106 zwycięstw. Przez lata był w czołówce najlepiej zarabiających sportowców świata. Jego notowania spadły jednak po tym, gdy na jaw wyszły jego liczne zdrady.

ZOBACZ WIDEO Miłka Raulin chce wejść na Mount Everest
Czy Tiger Woods powinien nadal startować w turniejach golfowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×