"Liczne urazy obu nóg". Poważny wypadek samochodowy wielkiej gwiazdy sportu

Słynny amerykański sportowiec uległ wypadkowi samochodowemu w Kalifornii. Kierowca i pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Tiger Woods musiał być operowany.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
"Departament Szeryfa w Los Angeles poinformował, że golfista Tiger Woods brał  udział w wypadku samochodowym w południowej części Kalifornii" - podała we wtorek na swoim twitterowym profilu telewizja ABC News.

Do wypadku doszło o godzinie 7:12 rano lokalnego czasu na granicy Rolling Hills i Rancho Palos Verdes w Kalifornii. 45-letni Woods, który był pasażerem oraz kierowca zostali wyciągnięci z auta "szczękami życia" (nożyce hydrauliczne wraz z osprzętem) i przetransportowani do szpitala z powodu odniesionych obrażeń ciała.

Samochód, którym podróżował sportowiec, dachował i uległ poważnym zniszczeniom. Kamera z helikoptera KABC-TV nad miejscem wypadku pokazała przewrócone auto. Wszystko wskazuje na to, że poduszki powietrzne zostały uruchomione.

"Stan zdrowia słynnego golfisty nie był znany w momencie przewożenia go do kliniki" - dowiedziała się ABC News. "Woods obecnie znajduje się w Harbor UCLA Medical Center, gdzie przechodzi operację z powodu licznych urazów obu nóg" - ustaliło "Times Radio".

Zobacz nagranie NBC z miejsca wypadku.

Zobacz:
Problemy Tigera Woodsa. Stanie przed sądem z powodu pracownika jego restauracji
Ashleigh Barty pokazała, jak gra w golfa. Tiger Woods pod wrażeniem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Połamał hokejowy kij na głowie rywala
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×