Cały świat wspiera Tigera Woodsa w powrocie do zdrowie. Specjalne oświadczenie wydał nawet Donald Trump

Tiger Woods cudem uszedł z życiem z okropnego wypadku samochodowego w USA. Zaraz po tym, jak ta informacja obiegła świat, wsparcie wybitnemu golfiście przekazały znane osobistości z całego świata, m.in. Donald Trump, Gareth Bale czy Mike Tyson.

Artur Babicz
Artur Babicz
Tiger Woods (z lewej), Donald Trump Getty Images / Chip Somodevilla / Na zdjęciu: Tiger Woods (z lewej), Donald Trump

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 7:12 rano lokalnego czasu na granicy Rolling Hills i Rancho Palos Verdes w Kalifornii. 45-letni Tiger Woods, który był pasażerem oraz kierowca zostali wyciągnięci z auta "szczękami życia" (nożyce hydrauliczne wraz z osprzętem) i przetransportowani do szpitala z powodu odniesionych obrażeń ciała.

Początkowe doniesienia mówiły nawet o stanie krytycznym golfisty. Jednakże późniejsze informacje były zdecydowanie bardziej korzystne. Chociaż Tiger Woods doznał licznych obrażeń (m.in. zmiażdżone kości obu podudzi, złożone złamanie prawej kości piszczelowej i strzałkowej czy złamanie stawu skokowego) to jego stan jest stabilny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku z wypadkiem legendy golfa, z całego świata spływają życzenia szybkiego powrotu zdrowia. Specjalne oświadczenie zdecydował się nawet wystosować Donald Trump. "Wracaj szybko do zdrowia, Tiger. Jesteś prawdziwym mistrzem" - napisał były prezydent Stanów Zjednoczonych

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Szpilka wie, jak wzburzyć fanów

"Tiger walcz dla swoich dzieci i świata jak mistrz, którym jesteś" - napisał legendarny pięściarz Mike Tyson.

"Przesyłam moje myśli i modlitwy do Tigera Woodsa. Wracaj szybko do zdrowia mistrzu"- życzył pomocnik Tottenhamu Hotspur Gareth Bale.

"Tiger Woods, szybko wydobrzejesz! Modlę się za ciebie i twoją rodzinę. Bóg ma wszystko pod kontrolą. Bądź silny" - napisał jeden z najlepszych koszykarzy na świecie - Stephen Curry.

"Módlmy się teraz za TW" - pisała Lindsey Vonn, legenda narciarstwa alpejskiego i była dziewczyna Tigera Woodsa.

"Wysyłam specjalną modlitwę za Tigera Woodsa oraz jego rodzinę. Modlę się o szybki powrót do zdrowia" - napisał aktor Kevin Hart.

"Wysyłam moją modlitwę do Tigera Wooda i jego rodziny. Niech legenda golfa szybko wraca do zdrowia. Jeśli czegokolwiek nauczyliśmy się przez lata, to to aby nigdy nie wątpić w Tigera" - życzył emocjonalnie Barack Obama, były prezydent Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także: Kuriozalna kontuzja bramkarza
Zobacz także: Tak pracuje Paulo Sousa

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×