Chce odzyskać żonę. Warunkiem 350 mln dolarów!

Tiger Woods ma za sobą mnóstwo życiowych perturbacji. Mają one związek między innymi z byłą żoną golfisty Elin Nordegren. Teraz 45-latek chce ją odzyskać. Plan "reaktywacji" małżeństwa można uznać za czyste szaleństwo.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Tiger Woods Getty Images / Mike Ehrmann / Na zdjęciu: Tiger Woods
Elin Nordegren i Tiger Woods byli małżeństwem od 2004 do 2010 roku. Ich związek się rozpadł ze względu na postawę golfisty. Był po prostu niewierny.

Teraz Woods chce odzyskać byłą żonę. "National Enquirer" podaje, że golfista zamierza ponownie ją poślubić.

Nordegren stawia jednak warunek. Chce, aby została spisana umowa, która zapewni jej komfort psychiczny. Jeśli ponownie zostałaby zdradzona, to Woods musiałby wpłacić na jej konto... 350 milionów dolarów!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: takiego widoku zupełnie się nie spodziewała. "Co one robią?"

"Nawet jeśli księgowi uznają, że jest wariatem, on jest w stanie podpisać umowę i ustalić datę ślubu" - podkreśla wspomniany tabloid.

Prasa zaznacza, że po rozwodzie z Elin Tiger Woods nigdy nie doszedł do siebie. Próbował pocieszać się "jednodniowymi przygodami", ale to nie pomagało.

Jakby tego wszystkiego było mało... Nordegren spotyka się obecnie z byłym graczem NFL Jordanem Cameronem, któremu w zeszłym roku urodziła dziecko. Woods też - przynajmniej oficjalnie - jest w związku.

Zobacz także:
Maja Włoszczowska przeszczęśliwa. "Dzieciaki wracają do domu"
#dziejesiewsporcie: Owczarz zaserwowała psu tort. Jaki? Dobrze się przypatrz

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×