"Niech się k**** wytłumaczą". O tym wywiadzie jest głośno

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Michał Meissner / X / TVP Sport / Krystian Dziubiński nie szczędził mocnych słów
PAP / Michał Meissner / X / TVP Sport / Krystian Dziubiński nie szczędził mocnych słów
zdjęcie autora artykułu

Wielkie emocje towarzyszą finałowej serii Tauron Hokej Ligi. I nie chodzi tu jedynie o to, co dzieje się na lodzie. Po czwartym spotkaniu przed kamerą TVP Sport nie wytrzymał Krystian Dziubińsk, kapitan Re-Plast Unii Oświęcim.

Czwarte spotkanie finałowej serii PHL pomiędzy Re-Plast Unią Oświęcim a GKS-em Katowice zakończyło się wynikiem 7:6.

Oświęcimianie tym samym doprowadzili do stanu 2:2 w walce o mistrzostwo Polski. Pomimo tego po spotkaniu emocje aż buzowały w Krystianie Dziubińskim.

"Pomeczowe wywiady mogą zaskoczyć..." - napisano krótko na platformie X na oficjalnym koncie stacji TVP Sport. I opublikowano nagranie z rozmowy ze wspomnianym Dziubińskim.

Prowadząca rozmowę Olga Rybicka zapytała, czy seria finałowa potrwa siedem meczów. Co na to kapitan Unii oraz... reprezentacji Polski? Ten skupił się na zupełnie innym temacie.

- Nie wiadomo, ale myślę, że trzeba zapytać wydział sędziowski i wydaje mi się, że nie ja tutaj powinienem stać - rozpoczął Dziubiński. - Następny raz proszę poprosić wydział sędziowski albo kogoś z sędziów czy z PZHL, niech się k**** wytłumaczą z tego co robią - dodał mocno.

W walce o złoto jest zatem bardzo gorąco. Dogrywki, bójki i takie komentarze... Następne, piąte spotkanie finałów zaplanowano na środę 10 kwietnia, początek o godz. 18:30. Tym razem gospodarzem będzie ekipa GKS-u.

Zobacz także: Demolka w meczu Polek na MŚ Szykujcie terminy. Małysz podał daty PŚ w skokach w Polsce

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor NBA nie przestaje zadziwiać. Jak on to trafił?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty