To był mecz na miarę finału! Servette prowadzi już 2:0!

Drugi mecz wielkiego finału Nationalliga A pomiędzy ZSC Lions a Servette został rozegrany w poniedziałek. Servette dokonało trudnej rzeczy, mianowicie wygrali na wyjeździe i są bardzo blisko mistrzostwa. Nie było łatwo, ale udało im się i w kolejnym meczu przed własną publicznością nie powinni mieć problemów.

Jakub Chabowski

Od początku mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Pierwsza tercja padła łupem gości, którzy po golach z 5-tej i 9-tej minuty wygrali 2:1. Jednak w drugiej części meczu Lions doprowadzili do wyrównania za sprawą gola Krutova. Trecia tercja była najbardziej wyrównana ze wszystkich. Jednak zakończyła się zwycięstwem Servette 2:0, a w rezultacie 4:2. ZSC Lions będzie się już raczej trudno pozbierać, przegrywają 0:2, a po czwartkowym meczu już pewnie 0:3.