Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

MŚ do lat 20. Grupa spadkowa: Zwycięstwo Słowacji i Szwajcarii

W ostatniej, trzeciej, kolejce grupy drużyn walczących o utrzymanie w przyszłorocznych mistrzostwach do lat 20. Szwajcaria pokonała Danię 5:2 (1:1, 2:1, 2:0), natomiast Słowacja rozgromiła ekipę Kazachstanu 8:0 (4:0, 3:0, 1:0).
Ireneusz Gostański
Ireneusz Gostański

Dzisiejsze spotkania miały już tylko charakter meczów towarzyskich, gdyż już wczoraj wiadomo było, że do Dywizji I, po porażkach w dwóch pierwszych meczach, spadły zespoły Szwajcarii i Danii.

Szwajcaria - Dania 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
0:1 Eller (Poulsen, Holgaard) 5'
1:1 Weber (Froidevaux) 16'
1:2 Boedker (Larsen) 27'
2:2 Lemm (Josi) 33'
3:2 Lemm (Suri) 40'
4:2 Froidevaux (Jacquemet) 44'
5:2 Schlagenhauf (Weber, Jacquemet) 59'

Kary: Szwajcaria: 8, Dania: 12
Strzały: Szwajcaria: 48, Dania: 22
Składy:

Szwajcaria: Mayer (Flueler) - Josi, Geering, Weber, Welti, Sbisa, Stoop, Maurer - Berger, Froidevaux, Jacquemet - Suri, Lotscher, Lemm - Augsburger, Sciaroni, Wieser - Hollenstein, Schlagenhauf, Donati.
Dania: Andersen (Moeller) - Rasmussen, Larsen, Lauridsen, Gronvaldt, Pedersen, Jensen, Bigler - Boedker, Eller, Hardt - Poulsen, Hjulmand, Holgaard - Lassen, Jensen, Svendsen - Henriksen.

Słowacja - Kazachstan 8:0 (4:0, 3:0, 1:0)
1:0 Duris (Suja) 7'
2:0 Skokan (Slovak) 15'
3:0 Rohac (Balis) 16'
4:0 Skokan (Balis, Slovak) 20'
5:0 Caladi (Skokan, Balis) 33'
6:0 Lusnak (Biro, Marcinko) 36'
7:0 Lusnak (Rohac, Marcinko) 38'
8:0 Jancovic (Sinkovic) 51'

Kary: Słowacja: 28, Kazachstan: 32
Strzały: Słowacja: 46, Kazachstan: 31

Składy:

Słowacja: Hudacek (Hadlovsky) - Biro, Daloga, Bena, Balis, Mikus, Kozak, Krajcik, Zukal - Rohac, Marcinko, Lusnak - Slovak, Skokan, Caladi - Sinkovic, Cesik, Jancovic - Suja, Duris, Jurik.
Kazachstan: Smolnikov (Kurshuk) - Fast, Savchenko, Bolyakin, Gerassimov, Tumashov, Tikhonov, Ramazanov - Kachulin, Gasnikov, Rymarev - Paramzin, Vitoshkin, Vorobyov - Kitsyn, Ivanov, Mazula - Koreshkov, Savenkov, Kaznacheyev.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×