Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wygrana Rapperswill w sobotnim meczu Nationalliga A

W sobotę rozegrano sześć meczów Nationalliga A. Bez problemu swoje mecz wygrało Bern oraz Rapperswill. Kłopoty mieli Servette, którzy do wygrania potrzebowali dogrywki.
Jakub Chabowski
Jakub Chabowski

Davos pokonało 5:1 Fribourg i ma wciąż dwa punkty przewagi nad Rapperswill. EV Zug nie wykorzystali szansy przegonienia w tabeli Servette, gdyż przegrali u siebie 2:4 z ZSC Lions, a Langnau pokonało Lugano 6:3.

EV Zug 2:4 ZSC Lions

Bramki:
1:0 0:23 Patrick Fischer (Dale McTavish, Dominic Meier)
1:1 3:30 Beat Forster (Domenico Pittis, Thibaut Monnet)
2:1 15:24 Travis Green
2:2 25:50 Ryan Gardner (Domenico Pittis)
2:3 27:13 Peter Sejna (Severin Blindenbacher, Radoslav Suchy)
2:4 30:06 Beat Forster (Thibaut Monnet, Domenico Pittis)

Widzów: 3923
Sędziowie: Ulf Ronnmark, Tobias Wehrli, Dany Wirth

EV Zug:Mathis, Weibel, Back, Diaz, Maurer, Meier, Kress, Richter, Sutter, Camichel, Di Pietro, Green, Oppliger, Schnyder, Casutt, Grosek, Meier, Christen, McTavish, Steinmann, Fischer

ZSC Lions: Streit, Sulander, Blindenbacher, Seger, Stoffel, Forster, Leeger, Schnyder, Suchy, Gloor, Johner, Monnet, Wichser, Alston, Gardner Grauwiler, Krutov, Bastl, Lakhmatov, Lemm, Sejna

EHC Basel 1:4 SC Bern

Bramki:
1:0 6:50 Maxim Spiridonov (Lukas Gerber)
1:1 23:08 Thomas Ziegler (Alexander Chatelain)
1:2 24:43 Simon Gamache (Etienne Froidevaux, Patrik Bärtschi)
1:3 29:22 Sébastien Bordeleau (David Jobin, Simon Gamache)
1:4 49:49 Beat Gerber
1:4 50:14 Patrik Bärtschi (Simon Gamache, Etienne Froidevaux)


Widzów: 2231
Sędziowie: Danny Kurmann, Julien Dumoulin, Nicolas Fluri

EHC Basel:Schürch, Osterwalder, Collenberg, Horak, Randegger, Rieder, Stalder, Studer, Gerber ,Camenzind, Tschuor, Walker, Hudec, Nüssli, Schnyder, Tschannen, Della Rossa, Fuchs, Hauer, Spiridonov, Rubin

SC Bern: Bührer, Kern, Furrer, Kobach, Rytz, Dempsey, Gerber, Jobin, Steinegger, Chatelain, Dubé, Ziegler, Berglund, Camichel, Rüthemann, Reichert, Bärtschi, Meier, Mowers, Raffainer, Bordeleau

SCL Tigers 6:3 HC Lugano

Bramki:
1:0 1:44 Josh Holden (Curtis Murphy, Marco Bayer)
2:0 9:17 Jeff Toms (Josh Holden)
3:0 14:01 Michel Zeiter (Vaclav Varada, Fabian Debrunner)
4:0 14:16 Josh Holden (Matthias Bieber, Jeff Toms)
4:1 38:09 Toni Häppölä (Marty Murray, Julien Vauclair)
4:2 48:04 Steve Hirschi
4:3 50:18 Toni Häppölä (Raffaele Sannitz, Kevin Romy)
5:3 52:39 Josh Holden (Matthias Joggi, Jeff Toms)
6:3 59:26 Josh Holden (Matthias Joggi, Vaclav Varada)


Widzów: 5720
Sędziowie: Marco Prugger, Andreas Abegglen, Roman Kaderli

SCL Tigers: Flückiger, Schoder, Bayer, Blum, Moser, Aegerter, Lüthi, Murphy, Stettler, Bieber, Holden, Sutter, Zeiter, Balerna, Debrunner, Gerber, Joggi, C. Moggi, Duda, S. Moggi, Moser, Neff

HC Lugano: Aebischer, Walter, Hirschi, Hänni, Vauclair, Cantoni, Chiesa, Helbling, Nodari, Tremblay, Conne, Jeannin, Murray, Romy, Kostovic, Paterlini, Sannitz, Vauclair, Wirz, Knoepfli, Näser

Ambri-Piotta 3:5 Rapperswill

Bramki:
0:1 9:10 Niklas Nordgren (Stacy Roest, Niki Siren)
0:2 9:33 Claudio Micheli (Rolf Schrepfer, Markus Bütler)
0:3 28:13 Tom Koivisto (Niklas Nordgren, Stacy Roest)
1:3 38:19 Nicholas Naumenko (Martin Sonnenberg, Corsin Camichel)
1:4 38:36 Oliver Kamber (Niki Siren, Marius Czerkawski)
2:4 54:48 Nicholas Naumenko (Nicola Celio, Erik Westrum)
3:4 56:24 Erik Westrum (Martin Sonnenberg, Paolo Duca)
3:5 59:17 Stefan Hürlimann


Widzów: 3216
Sędziowie: Daniel Stricker, Jürg Simmen, Adrian Sommer

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schena, Schönenberger

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Bucher, Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

Servette 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) Kloten Flyers

Bramki:
1:0 15:35 Goran Bezina
1:1 16:39 Cyrill Bühler (Romano Lemm, Kimmo Rintanen)
1:2 29:03 Victor Stancescu (Jan-Axel Alavaara)
2:2 34:23 Jean-Pierre Vigier (Igor Fedulov, Thomas Deruns)
3:2 64:04 Juraj Kolnik (Jonathan Mercier, Serge Aubin)

Widzów: 5468
Sędziowie: Brent Reiber, Gilles Mauron, Paul Rebillard

Servette:Mona, Tamo, Bezina, Breitbach, Keller, Bonnet, Gobbi, Hoehener, Mercier, Schilt, Aubin, Augsburger, Spicher, Trachsler, Conz, Deruns, Kolnik, Cadieux, Fedulov, Law, Rivera, Vigier

Kloten Flyers: Gallmann, Rüeger, Schulthess, Von Gunten, Welti, Alavaara, Hamr, Stephan, Jenni, Kellenberger, Lemm, Liniger, Bodenmann, Brunner, Lindemann, Pittis, Stancescu, Rintanen, Rothen, Wick, Bühler, Suri

HC Davos 5:1 Fribourg

Bramki:
1:0 9:56 Reto Von Arx (Alexandre Daigle, Leonardo Genoni)
1:1 32:17 Benny Plüss (Andrey Bykov, Alain Birbaum)
2:1 41:41 Pascal Müller (Janne Niinimaa)
3:1 43:24 Sven Helfenstein (Jan Von Arx)
4:1 45:47 Andreas Ambühl (Dino Wieser)
5:1 53:17 Petr Taticek (Dino Wieser, Janne Niinimaa)

Widzów:5297
Sędziowie: Peter Kunz, Roger Arm, Peter Küng

HC Davos:Berra, Genoni, Blatter, Crameri, Furrer, Müller, Niinimaa, Gianola, J. Von Arx, Winkler, Gartmann, Marha, Taticek, R. Von Arx, Ambühl, Leblanc, Maneluk, Wieser, Bürgler, Guggisberg, Helfenstein, Riesen

Fribourg: Brügger, Caron, Heins, Marquis, Ngoy, M. Abplanalp, Reist, Snell, Bielmann, Bykov, Montandon, Botter, Laaksonen, Genazzi, Plüss, Rizzello, S. Abplanalp, Lauper, Neuenschwander, Sprunger

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×