WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Czwartkowe spotkania Nationalliga A

We czwartkowy wieczór rozegrano sześć spotkań Nationalliga A. Dużym zaskoczeniem była porażka Servette z Davos na wyjeździe. Rapperswill wygrali swój mecz 7:1, Mariusz Czerkawski choć strzelił tylko jednego gola, może zaliczyć ten mecz do bardzo udanych.
Jakub Chabowski
Jakub Chabowski

Lider z Bern znów zdobył łatwe trzy punkty. Tym razem pokonał ZSC Lions 4:0. Kloten Flyers rozgromili Lagnau 8:1, a w meczu Ambri Piotta- EV Zug o wyniku końcowym na korzyść gości rozstrzygnęły rzuty karne.

Kloten Flyers 8:1 SCL Tigers

Bramki:
1:0 0:50 Marcel Jenni (Jan-Axel Alavaara, Derek Cormier)
2:0 5:27 Steve Kellenberger (Victor Stancescu, Cyrill Bühler)
3:0 7:48 Derek Cormier (Kimmo Rintanen, Radek Hamr)
4:0 15:00 Steve Kellenberger (Cyrill Bühler)
5:0 17:52 Cyrill Bühler (Roman Wick, Jan-Axel Alavaara)
6:0 47:34 Derek Cormier (Romano Lemm)
7:0 48:25 Roman Wick (Marcel Jenni, Ronald Rüeger)
7:1 49:08 Jeff Toms (Curtis Murphy)
8:1 51:21 Romano Lemm (Kimmo Rintanen)

Widzów: 4434
Sędziowie: Brent Reiber, Roger Bürgi, Stefan Marti

Kloten Flyers: Gallmann, Rüeger, Schulthess, Von Gunten, Welti, Alavaara, Hamr, Stephan, Jenni, Kellenberger, Lemm, Liniger, Bodenmann, Brunner, Lindemann, Pittis, Stancescu, Rintanen, Rothen, Wick, Bühler, Suri

SCL Tigers:Flückiger, Schoder, Bayer, Blum, Moser, Aegerter, Lüthi, Murphy, Stettler, Bieber, Holden, Sutter, Zeiter, Balerna, Debrunner, Gerber, Joggi, C. Moggi, Duda, S. Moggi, Moser, Neff

ZSC Lions 0:4 SC Bern

Bramki:
0:1 7:52 Christian Dubé (Simon Gamache, Philippe Furrer)
0:2 10:32 Patrik Bärtschi (Simon Gamache, Ivo Rüthemann)
0:3 23:04 Christian Dubé (Simon Gamache, Abid Ramzi)
0:4 36:53 Alexander Chatelain (Raeto Raffainer, Daniel Meier)

Widzów: 6714
Sędziowie: Daniel Stricker, Andreas Abegglen, Laurent Schmid

ZSC Lions: Streit, Sulander, Blindenbacher, Seger, Stoffel, Forster, Leeger, Schnyder, Suchy, Gloor, Johner, Monnet, Wichser, Alston, Gardner Grauwiler, Krutov, Bastl, Lakhmatov, Lemm, Sejna

SC Bern: Bührer, Kern, Furrer, Kobach, Rytz, Dempsey, Gerber, Jobin, Steinegger, Chatelain, Dubé, Ziegler, Berglund, Camichel, Rüthemann, Reichert, Bärtschi, Meier, Mowers, Raffainer, Bordeleau

Rapperswill 7:1 EHC Basel

Bramki:
1:0 5:31 Claudio Micheli (Marius Czerkawski, Oliver Kamber)
2:0 7:14 Loic Burkhalter (Markus Bütler, Rolf Schrepfer)
3:0 12:58 Noel Guyaz (Stacy Roest, Niklas Nordgren)
4:0 14:19 Sebastien Reuille (Tom Koivisto, Marius Czerkawski)
5:0 18:36 Sebastien Reuille (Marius Czerkawski, Oliver Kamber)
6:0 24:45 Marius Czerkawski (Noel Guyaz, Stacy Roest)
7:0 34:47 Sebastien Reuille (Marius Czerkawski, Oliver Kamber)
7:1 53:36 Maxim Spiridonov (Franco Collenberg, Yves Sarault)


Widzów: 4712
Sędziowie: Roland Stalder, Nicolas Fluri, Dany Wirth

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Bucher, Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

EHC Basel:Schürch, Züger, Collenberg, Horak, Randegger, Wüthrich, Stalder, Studer, Camenzind, Papineau, Tschuor, Walker, Hudec, Nüssli, Schnyder, Tschannen, Della Rossa, Fuchs, Hauer, Sarault, Voegele

Fribourg 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) HC Lugano

Bramki:
1:0 4:16 Julien Sprunger (Alain Reist, Andrey Bykov)
1:1 41:27 Toni Häppölä (Julien Vauclair, Sandy Jeannin)
1:2 43:50 Tristan Vauclair (Flavien Conne, Toni Häppölä)
2:2 57:01 Julien Sprunger (Andrey Bykov)
2:3 62:07 Julien Vauclair (Sandy Jeannin, Timo Helbling)

Widzów: 5820
Sędziowie: Danny Kurmann, Gilles Mauron, Paul Rebillard

Fribourg: Brügger, Caron, Heins, Marquis, Ngoy, M. Abplanalp, Reist, Snell, Bielmann, Bykov, Montandon, Botter, Laaksonen, Genazzi, Plüss, Rizzello, S. Abplanalp, Lauper, Neuenschwander, Sprunger

HC Lugano: Aebischer, Walter, Hirschi, Hänni, Vauclair, Cantoni, Chiesa, Helbling, Nodari, Tremblay, Conne, Jeannin, Murray, Romy, Kostovic, Paterlini, Sannitz, Vauclair, Wirz, Carter, Knoepfli, Näser

HC Davos 5:2 Servette

Bramki:
0:1 12:57 Thomas Deruns (Jean-Pierre Vigier, Jan Cadieux)
0:2 14:39 Thomas Deruns (Jan Cadieux, Morris Trachsler)
1:2 32:48 Robin Leblanc (Reto Von Arx, Michel Riesen)
2:2 55:05 Marc Gianola (Reto Von Arx, Alexandre Daigle)
3:2 56:48 Peter Guggisberg (Sven Helfenstein)
4:2 57:34 Andreas Ambühl (Leonardo Genoni)
5:2 59:16 Michel Riesen (Alexandre Daigle, Reto Von Arx)

Widzów: 3831
Sędziowie: Nadir Mandioni, Jürg Simmen, Adrian Sommer

Davos: Berra, Genoni, Blatter, Crameri, Furrer, Müller, Niinimaa, Gianola, J. Von Arx, Winkler, Gartmann, Marha, Taticek, R. Von Arx, Ambühl, Leblanc, Maneluk, Wieser, Bürgler, Guggisberg, Helfenstein, Riesen

Servette:Mona, Tamo, Bezina, Breitbach, Keller, Bonnet, Gobbi, Hoehener, Mercier, Schilt, Aubin, Augsburger, Spicher, Trachsler, Conz, Deruns, Kolnik, Cadieux, Fedulov, Law, Rivera, Vigier

Ambri-Piotta 2:3 (0:0,1:1,1:1,0:1) EV Zug

Bramki:
0:1 24:17 Patrick Fischer (Fabian Schnyder, Paul Di Pietro)
1:1 25:14 Felicien Du Bois (Gregory Sciaroni, Mauro Zanetti)
1:2 52:12 Patrick Sutter (Fabian Schnyder, Janick Steinmann)
2:2 58:20 Erik Westrum (Martin Sonnenberg, Paolo Duca)
2:3 66:00 Fischer

Widzów: 2011
Sędziowie: Stefan Eichmann, Roger Arm, Peter Küng

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schena, Schönenberger

EV Zug:Mathis, Weibel, Back, Diaz, Maurer, Meier, Kress, Richter, Sutter, Camichel, Di Pietro, Green, Oppliger, Schnyder, Casutt, Grosek, Meier, Christen,

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×