WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Iwanow bezbłędny w Krasnogorsku, przyzwoity Knapp

Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończył się rozegrany w sobotę w Krasnogorsku pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów w wyścigach motocyklowych na lodzie. Na drugim miejscu wyścig finałowy ukończył Dmitrij Chomicewicz, a na najniższym stopniu podium stanął Nikołaj Krasnikow.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Słaby początek zawodów zaliczył Grzegorz Knapp. Polak w dwóch ostatnich biegach zdobył cztery punkty i został sklasyfikowany na jedenastej pozycji.

Lista startowa:
1. Danił Iwanow (Rosja) - 21 (3,3,3,3,3,3,3) + 1 miejsce w finale
2. Dmitrij Chomicewicz (Rosja) - 15 (2,3,3,2,1,2,2) + 2 miejsce w finale
3. Nikołaj Krasnikow (Rosja) - 18 (3,3,2,3,3,3,1) + 3 miejsce w finale
4. Dmitrij Kołtakow (Rosja) - 15 (3,2,3,3,2,2,0) + 4 miejsce w finale
5. Witalij Chomicewicz (Rosja) - 12 (2,3,2,1,3,1)
6. Eduard Krysow (Rosja) - 11 (2,2,1,3,2,1)
7. Harald Simon (Austria) - 9 (1,1,3,2,2,0)
8. Sergiej Karaczincew (Rosja) - 9 (3,1,2,2,1,0)
9 . Antti Aakko (Finlandia) - 7 (1,2,1,2,1)
10. Robert Henderson (Szwecja) - 6 (2,1,2,1,0)
11. Grzegorz Knapp (Polska) - 4 (0,0,0,1,3)
12. Franz Zorn (Austria) - 3 (1,0,0,0,2)
13. Mats Jarf (Finlandia) - 2 (0,2,0,0,w)
14. Jan Klatovsky (Czechy) - 2 (0,1,1,0,0)
15. Max Niedermaier (Niemcy) - 2 (1,0,0,1,w)
16. René Stellingwerf (Holandia) - 1 (0,0,1,0,0)
17. Andriej Gawrilkin (Rosja) - NS
18. Maksim Łusznikow (Rosja) - NS

Bieg po biegu:
1. Kołtakow, Krysow, Zorn, Klatovsky
2. Iwanow, W. Chomicewicz, Simon, Knapp
3. Krasnikow, Henderson, Niedermaier, Stellingwerf
4. Karanczincew, D. Chomicewicz, Aakko, Jarf
5. D. Chomicewicz, Krysow, Simon, Niedermaier
6. Iwanow, Aakko, Henderson, Zorn
7. Krasnikow, Kołtakow, Karaczincew, Knapp
8. W. Chomicewicz, Jarf, Klatovsky, Stellingwerf
9. Iwanow, Krasnikow, Krysow, Jarf
10. Simon, Karaczincew, Stellingwerf, Zorn
11. Kołatakow, W. Chomicewicz, Aakko, Niermaier
12. D. Chomicewicz, Henderson, Klatovsky, Knapp
13. Krysow, Aakko, Knapp, Stellingwerf
14. Krasnikow, D. Chomicewicz, W. Chomicewicz, Zorn
15. Kołtakow, Simon, Henderson, Jarf
16. Iwanow, Karaczincew, Niedermaier, Klatovsky
17. W. Chomicewicz, Krysow, Karaczincew, Henderson
18. Knapp, Zorn, Jarf (w/u), Niedermaier (w/u)
19. Iwanow, Kołtakow, D. Chomicewicz, Stelleingwerf
20. Krasnikow, Simon, Aaakko, Klatovsky

Półfinały:
21. Iwanow, D. Chomicewicz, Krysow, Simon
22. Krasnikow, Kołtakow, W. Chomicewicz, Karaczincew

Finał
23. Iwanow, D. Chomicewicz, Krasnikow, Kołtakow

Terminarz Grand Prix:
4-5.02 - 1. finał w Krasnogorsku (Rosja)
11-12.02 - 2. finał w Ufie (Rosja)
16-17.03 - 3. finał w Assen (Holandia)
31.03-1.04 - 4. finał w Uppsala (Szwecja)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
forum.speedway.ru

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • smok 0
    Krasnikow i tak będzie mistrzem.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • smok 0
    Chociaż w sumie mają tyle samo punktów.
    smok Ktoś był lepszy od Ruska.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • smok 0
    Ktoś był lepszy od Ruska.
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×