KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wirtualna Polska partnerem PKOl. Wieści z Igrzysk szukajcie w WP SportoweFakty!

Wirtualna Polska, wydawca serwisu WP SportoweFakty, została partnerem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowa została podpisana na dwa lata.
Paweł Kapusta
Paweł Kapusta
Materiały prasowe

Oznacza to, że umowa obejmować będzie zbliżające się, letnie Igrzyska w Tokio oraz zimowe w Pekinie. Wirtualna Polska pozyskała prawo do tytułu Partnera PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz prawo do wizerunku zawodników w stroju Reprezentacji Olimpijskiej.

Dla redakcji, ale i dla – nie boję się tego powiedzieć – całej społeczności skupionej wokół działającego od dwóch dekad serwisu, to zaszczyt, że będzie nam dane w najbliższym czasie działać jako partnerzy.

WP SportoweFakty to największy serwis sportowy w Polsce. Taki stan rzeczy utrzymuje się już od blisko trzech lat. Dziennie odwiedza nas średnio około dwa miliony użytkowników. Redakcja rozsiana po całej Polsce, złożona zarówno z etatowych dziennikarzy, jak i rozbudowanej sieci współpracowników na co dzień zapewnia kompleksową obsługę wszelkich wydarzeń sportowych wszelkimi dostępnymi formami. Począwszy od błyskawicznie podawanych newsów, przez relacje na żywo, materiały wideo, kończąc na pogłębionych analizach czy wywiadach. I tę różnorodność chcemy pokazać także podczas obsługi zbliżających się wielkimi krokami Igrzysk w Tokio.

ZOBACZ WIDEO: Wirtualna Polska partnerem PKOl!

Podczas poprzednich, letnich Igrzysk w Rio de Janeiro, redakcja WP SportoweFakty przygotowała łącznie 3 tysiące materiałów, dziennie było to 150 przeróżnego rodzaju produkcji na temat Igrzysk. Nasi wysłannicy nadali 200 korespondencji, opublikowaliśmy 700 materiałów wideo.

Nie inaczej będzie podczas Igrzysk w Tokio. Planujemy stworzyć zupełnie osobną, dedykowaną Igrzyskom sekcję, zostanie uruchomiony także specjalny boks wydarzeniowy na stronie głównej Wirtualnej Polski. Nasi dwaj wysłannicy - Grzegorz Wojnarowski i Tomasz Skrzypczyński - na bieżąco przekazywać będą swoje korespondencje, zarówno w formie pisanej, jak i formie łączeń wideo. Wszystko po to, abyście Wy - użytkownicy serwisu - byli na bieżąco ze wszystkim, co działo się będzie na Igrzyskach. Bądźcie z nami na WP SportoweFakty!

Paweł Kapusta
Redaktor Naczelny WP SportoweFakty

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×