100 dni do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Oto nasze największe nadzieje na medale

Reprezentacja siatkarzy, lekkoatleci, wioślarze i szpadzistki - to nasi najwięksi kandydaci do medali na igrzyskach w Tokio. Przedstawiamy tych polskich sportowców, którzy naszym zdaniem dostarczą nam w Japonii wielkich emocji.

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku (fot. Abaca/Newspix.pl)


11 - tyle medali przywozili polscy sportowcy z trzech ostatnich letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, Londynie i Pekinie. Czy w Tokio naszym reprezentantom uda się poprawić ten wynik? Czy polscy siatkarze staną na podium IO po raz pierwszy od 45 lat? Czy Paweł Fajdek przełamie olimpijską klątwę, a Anita Włodarczyk zdobędzie trzecie złoto igrzysk? Ile medali wyłowią z wody wioślarze i kajakarze?

Na 100 dni przed rozpoczęciem igrzysk w Tokio przedstawiamy nasze największe medalowe nadzieje. Oto sportowcy, którzy mają sprawić, że długo wyczekiwana impreza w Japonii będzie dla polskich kibiców pełna radosnych chwil. 

Polub SportoweFakty na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Kulfon84 Zgłoś komentarz
  Trzymać trzeba kciuki za Mateusza Rudyka. Czołowego na świecie sprintera w kolarstwie torowym. Mamy tu realna szansę medalową.
  • Zigzag Zgłoś komentarz
   Umieszczanie Fajdka jako nadziei olimpijskiej ....kontrowersyjne no ale może do 3 razy sztuka
   • Grieg Zgłoś komentarz
    Do medalowych szans w kolarstwie dorzućcie jeszcze Niewiadomą. Poza tym w karate może błysnąć Dorota Banaszczyk, mistrzyni świata sprzed trzech lat.