Koronawirus. Anna Lewandowska przekaże 5000 posiłków dla lekarzy walczących z COVID-19

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Piotr Matusewicz/PressFocus/MB Media / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Getty Images / Piotr Matusewicz/PressFocus/MB Media / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Personel Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie to "pierwsza linia frontu" w walce z koronawirusem. Medycy otrzymają 5000 posiłków od Anny Lewandowskiej, która sama skomponowała jadłospis.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Lewandowska wraz ze swoim zespołem wesprze personel medyczny Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OIOMu oraz SORu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Lekarze otrzymają 5000 posiłków. - Od kilku tygodni nasze oddziały z pierwszej linii walki z COVID-19 ciężko pracują, aby uratować jak najwięcej pacjentów (...) Bardzo dziękujemy! Taka pomoc jest nam teraz bardzo potrzebna! – mówi zastępca dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego płk dr Jarosław Kowal.

Autorką przepisów jest sama Anna Lewandowska, która opracowała dzienne jadłospisy we współpracy z doświadczonym dietetykiem. Jej filozofia zakłada poprawę jakości życia dzięki funkcjonalnemu jedzeniu.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja - podkreśla Anna Lewandowska.

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy już wcześniej włączyli się do pomocy w walce z pandemią. Małżeństwo przekazało milion euro. Środki trafią do jednoimiennych szpitali zakaźnych w całej Polsce - m.in. w Kędzierzynie-Koźlu (więcej TUTAJ>>) oraz w Tychach (więcej TUTAJ>>)

"Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać milion euro na walkę z koronawirusem" - poinformował 21 marca Robert Lewandowski w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Koronawirus w Polsce. Robert Lewandowski pod wrażeniem postawy polskiej służby medycznej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
KoronaMKS
9.04.2020
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
No i znowu publikują folklor kurpiowski czyli tzw. Lewandowską która jest celebrytką a nie sportowcem, ja rozumiem artykuły o Robercie bo jest piłkarzem ale co Lewandowska z wspólnego z piłką? Czytaj całość
Jan Kozietulski
9.04.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Czy to prawda, że Bobkowa lewaty[...]a chce paszą bezglutenową otruć polskich medyków, prosto z Monachium? W Monachium ok 100 lat temu pewien Austriak rozpoczął .......  
avatar
jatyr
9.04.2020
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
a czy nie można tego robić anonimowo ciągle tylko lewandowscy maja kasę to dają i zamknijcie temat