comarcin - lubi

 • comarcin lubi Komentarz

  Szczera prawda Lewy zaczął gwiazdorzyc oddaj opaskę Błaszczykowskiemu.

 • comarcin lubi Komentarz

  Lewy od roku przestal grac tylko zaczol gwiazdorzyc przewracac sie na boisku jak baba a po zatym zajol sie reklamami i odlecial za wysoko w chmury bo muslal ze bedzie rozchwytywany przez kluby --a tu dupa---juz za puzno w takim wieku teraz zostaje tylko bayern

 • comarcin lubi Komentarz

  kadra, to pije z wiadra, a kokeszko z beczki.

 • comarcin lubi Komentarz

  To jakaś komedia?.Rodzice przyprowadzili dzieci,które i tak nic z tego nie rozumieją.To nie kibice,to gapie.Prawdziwy kibic wstydzi się za ten cyrk ,jaki odstawili kopacze i ich trener.

 • comarcin lubi Komentarz

  Honor to oni już stracili, jedyne moim zdaniem sensowne rozwiązanie to wpuścić na ten mecz rezerwowych niech sobie choć zagrają na MŚ. Skoro Nawałka na konferencje wysyłał ich to i w meczu powinien dać im zagrać. Ten mecz z Japonią trzeba potraktować jako mecz towarzyski i dać się sprawdzić innym zawodnikom , a nóż ktoś błyśnie. Przecież teraz trzeba myśleć o odmłodzeniu reprezentacji a tym starym już podziękować, bo nawet jeśli jako tako grają to trzeba myśleć o zbudowaniu drużyny na koleje Euro czy MŚ, bo Ci weterani to już na kolejnych mistrzostwach raczej nie zagrają (jeśli się dostaniemy oczywiście) bo będą za starzy.

 • comarcin lubi Komentarz

  Kibicuje się drużynie która walczy, a nie kpi z kibica (popatrz na Iran, Maroko) takiej reprezentacji kibicują tylko naiwni Janusze Januszu. Prawo pozostaw adwokatom, sędziom, prokuratorom i nie mów co kto może, a czego nie.

 • comarcin lubi Komentarz

  Honor?Jaki honor?Życzę Japonii żeby wdeptali ich w murawę najlepiej wynikiem 5-0 !Lewy i Nawałka na konferencji zbłażnili się bardziej niż na boisku!Ten drugi :"Jestem dumny ze swoich zawodników "-to już był szczyt.

 • comarcin lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • comarcin lubi Komentarz

  Ile może wytrzymać prawdziwy kibic? Można przegrać mecz, nawet wysoko, ale po walce. Nie ma nawet chęci, moim zdaniem Polska to najsłabszy zespół na Mundialu! Zero walki, zaangażowania i przede wszystkim chęci. Ta drużyna to już przeszłość. Wracamy do przykrej przeszłości, kiedy byliśmy poprostu słabi. Taka prawda.

 • comarcin lubi Komentarz

  Trenejro nadal udaje, że wszystko jest ok, w dodatku bagatelizuje wagę spotkania.Do tego brednie o drużynie, której niestety nikt nie widział jeszcze na tym mundialu. Masz grajków, ale nie drużynę, a nadchodzący mecz o życie na turnieju i swoją przyszłość trenerską, ale chyba tego nie łapiesz Adasiu, skoro takie bzdety cedzisz. Gorzki koniec blisko.

 • comarcin lubi Komentarz

  "Przed rozpoczęciem turnieju Kolumbia była jednym z faworytów do wygrania mundialu i my się z tym zgadzamy." - że co proszę???

  "Co do strategii na jutrzejsze spotkanie: ostateczne decyzje zapadną po dzisiejszym, oficjalnym treningu." - to co pan robił do tej pory? Skład naszej grupy znamy od dawna.

  "Drużyna jest dobrze przygotowana do tego turnieju." - naprawdę??? Strach pomyśleć jak zagrałaby drużyna przygotowana średnio lub słabo.


  Ech, panie Nawałka, póki co wygląda na to żeś pan zmarnował kupę czasu i tyle.

  Obym się mylił ...

 • comarcin lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • comarcin lubi Komentarz

  Jak można wygrać mecz gdy w I połowie oddało się tylko 1 strzał na bramkę przeciwnika?
  A najbardziej mnie wkurzało gadanie komentatorów w TV, ze prowadzimy mądra, rozsądną grę.

 • comarcin lubi Komentarz

  Czy decydenci odpowiedzialni za skoki narciarskie zrozumieją kiedyś, że w tej dyscyplinie powinna się liczyć tylko i wyłącznie odległość wylądowanego i ustanego skoku. Skoki narciarskie z założenia powinny być dyscypliną wymierną. Ocenianie techniki daje pole do manipulacji. W lekkiej atletyce (skok w dal, trójskok) liczy się odległość i koniec. I to jest czytelne. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że wygrać może zawodnik, który skoczył bliżej ale za to zrobił to ładniej.

 • comarcin lubi Komentarz

  Tak to jest,jak na ławce trenerskiejłsiedzi Romeo,a po boisku biega 11 Julii

 • comarcin lubi Komentarz

  JAK NIE BĘDZIE KOMBINACJI JAK W OSLO BĘDZIE DOBRZE

 • comarcin lubi Komentarz

  pewnie ten bystry norweg liczy na to, że mu jury wydluży najazd o 4 belki, a Kamilowi "w obawie o jego bezpieczeństwo" skróci , wczoraj mieliśmy już przedsmak takiego typu zachowań

 • comarcin lubi Komentarz

  W połowie turnieju zaczęła mi się knocić transmisja na WP Pilot (to niestety ostatnio norma). Ale nie miałem siły z tym walczyć, bo tego konkursu nie chciało mi się już oglądać.

 • comarcin lubi Komentarz

  to nie miało nic wspólnego z zwadami zwykłe wygłupy jak tu mówić o prawdziwej walce sportowej.

 • comarcin lubi Komentarz

  To co zrobili sędziowie przed skokiem Tandego w drugiej serii to kpina. Pomaganie na silę Norwegom, którzy i tak byliby najlepsi, ale to podniesienie belki kładzie się cieniem na ich zwycięstwie...............................