Ich romansem żyła cała Polska. A teraz takie wieści

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Marta Domachowska i Jerzy Janowicz.
Instagram / Na zdjęciu: Marta Domachowska i Jerzy Janowicz.
zdjęcie autora artykułu

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska są szczęśliwą parą od ponad 10 lat i razem wychowują 5-letniego syna. Nie zawsze ich relacja była łatwa. Teraz planują ślub.

W tym artykule dowiesz się o:

Początkowe spekulacje na temat związku Jerzego Janowicza i Marty Domachowskiej pojawiły się już w czerwcu 2013 roku. Nie były to jednak potwierdzone informacje, gdyż Janowicza widziano wcześniej z inną kobietą na meczu Skry Bełchatów, a Domachowska była związana z pływakiem Pawłem Korzeniowskim.

Korzeniowski w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił później, że ich związek się rozpadł, ale przyczyny należy zapytać tenisistkę. Na początku Janowicz i Domachowska unikali mediów. Temat stał się głośny, gdy 38-latka towarzyszyła partnerowi podczas turniejów w Madrycie i Paryżu.

Ich związek był szeroko komentowany w Polsce. Po pewnym czasie oficjalnie oznajmili, że są parą, jednak nadal rzadko pojawiają się razem publicznie. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą - Domachowska jest o pięć lat starsza od Janowicza. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn Filip.

Jednak nie zawsze wszystko było idealne między Janowiczem a Domachowską. Mieli trudne chwile, gdy Janowicz zmagał się z problemami zdrowotnymi. W rozmowie z WP SportoweFakty opowiedział o tej trudnej sytuacji.

ZOBACZ WIDEO: Pierwsza edycja gali Herosi WP SportoweFakty za nami. Zobacz, kto wygrał

- To nie było dobre dla naszej relacji z Martą. Ona również bardzo to przeżywała. Nie jestem łatwym człowiekiem. Trudno było jej do mnie dotrzeć. Byłem pozbawiony możliwości gry w tenisa, więc musiałem nauczyć się funkcjonować na nowo - zdradził.

Po burzliwych chwilach para postanowiła wziąć ślub. Na początku kwietnia Marta Domachowska pochwaliła się zdjęciem ze swojego wieczoru panieńskiego. Tydzień później Bartosz Ignacik z CANAL+ opublikował zdjęcie z wieczoru kawalerskiego Jerzego Janowicza.

Zarówno Domachowska, jak i Janowicz, już nie uprawiają profesjonalnie tenisa. Razem odnaleźli nową pasję. Jest nią padel. 38-latka wystąpiła nawet w mistrzostwach Europy. Razem z Agnieszką Radwańską zajęły czwarte miejsce.

Zobacz także: Piękna siatkarka podbija internet. Śledzi ją ponad 1,2 mln osób! Wróci dyskusja? Przykre obrazki na meczu Świątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty