shtrekCz-wa - lubi

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Wow zapachniało spiskiem antymrozkowym....myślę że potrzebna jest jakaś komisja.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Myślę, że by było dobrze jakby Mrozek zaczął wyciągać wnioski z tego co robi, a mam wrażenie, że tak nie jest... Tym sposobem nigdzie nie dojdziemy.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Panie Mrozek szkoda mi Pana człowieku zaczynasz starą spiewkę i tworzenie bajek , nas już na to nie nabierzesz mówisz nie było szans , a jednak inne kluby jakoś się dogadały więc sprowadzenie Hampla , Jamróga , załatwienie jako gości Holdera i innych zawdników , sprowadzenie do ROW u dobrego juniora też było niemożliwe nie bajki Pan opowiadasz , bzdury jakich mało dlatego odejdź i zostaw ten klub w spokoju bo jesteś jego zgubą

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Dziadzia złożył podpis kase wziął i tyle go widzieli haha

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Lambert > Milik.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Lepszy jest Lambert niż milik który wyparł się Rybnika Mrozek powinien powalczyć o Lamberta lepszy zawodnik

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Jamróg dobrze zrobił, powinien i waszka i Wojdyło zrobić tak samo, jestes sparcie potrzebny jak nie maja wyjscia jak juz maja to się nie liczysz. Poki byl temat cierniaka to wojdylo byl na wylocie, cierniak odmowil to teraz wielkie zainteresowanie wojdyła. Patryk idz do Grudziądza, Rybnika itp tam będziesz doceniany.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Jakub pracowity chłopak czytając recenzje na temat gdzie było by Jakubowi lepiej,Wybrał bym Motor .Zależności co dany klub proponuje na kolejny sezon.Jakub w mijającym sezonie pokazał się na co go stać .Raczej o nr 8 lub 16 zabiegać nie będzie.Powodzenia Jakub w znalezieniu konkretnego pracodawcę za konkretną kasę

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  To klasyczny przypadek niedoceniania tego co się ma i promowania zagranicznych miernot często z chwilowymi przebłyskami. Nasi chłopacy muszą non stop płynąć na fali. Jedno potknięcie i bardzo często boczny tor, zaś z eksperymentami jest na odwrót. Jeden spektakularny wynik i klękamy. Takim samym przegranym jest Gruchalski i wielu innych którzy zostali zepchnięci w nicosc. Z Dróżdza mogli być ludzie, Gała... trochę by wymieniać jeszcze można. Wszystko to było potrzeba chwili w klubach. (I durne przepisy) Obligatoryjnie jeśli idzie o obcokrajowców w obecnym kształcie lig powinno funkcjonować E-2 I-1 II-0( i 3 juniorów) wystepujacych w meczu w zespole. Kontraktować do bólu nawet i 5 obcokrajowców jak zbyt dużo w kasie lub szukanie odkryc ale w meczu nie więcej jak powyżej.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Również pierwszy raz napiszę, że Ostaf słusznie (w pewnych momentach jednak nieco zbyt ostro) opisał sytuację jaka obecnie ma miejsce. Maksym chyba złapał wiatr w żagle i troszeczkę mu się "sodem" odbiło... Żeby tylko nie odbiło mu się czkawką za jakiś czas bo jest na dobrej drodze aby tak się stało ;)

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Ja wolę zainwestować w swojego Gruchę niz ściągac Hampela, który ma 38 lat i jest na fali opadającej

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Też uważam, że Gruchalski jest niedoceniany. Brałbym go w pierwszej kolejności pod uwagę przy ustalania składu niż Miedzińskiego, czy Przepełskiego. Przecież to wychowanek i cała kariera przed nim, ale... Gruchalski potrzebuje 2-3 sezony cierpliwości działaczy i kibiców, aby stał się skutecznym zawodnikiem. Jazda pod presją i wygórowanymi oczekiwaniami może zabić go mentalnie.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  No ja jednak wolę wychowanków od przedpelskiego.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Za 2dni - Stal Gorzów zainteresowana Doylem, poniedziałek rano "za Lindbaecka w Grudziądzu Doyle?!". Oj Ostaf, Ostaf. Jako fan Włókniarz nie chciałbym tej złotówy w zespole. Wolałbym za Przedpełskiego i Miedzińskiego - Pawlickiego/Hampela/Drabika/Gruchalskiego (dosprzętować chłopaka). Zagar w przyszłym sezonie gorzej nie pojedzie, w dodatku możliwe, że nie będzie jeździł w GP, więc Ekstraliga będzie priorytetem, Lindgren też raczej gorzej jechać nie powinien, ewentualnie Madsen, ale to trzeba szukać wzmocnienia na pozycji polskiego seniora, bo na juniorce będzie dzisiejszy MIMP Jakub Miśkowiak oraz Kowalski/Świdnicki, więc wygląda obiecująco.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Demski został zjedzony i wypluty przez Jabola i Cegłe.

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Moim zdaniem okienko transferowe powinno być otwarte już w pierwszy dzień po barażach.Poza tym zawodnicy mogliby rozmawiać z innymi klubami w trakcie sezonu ale dopiero po Finale PO ale jeszcze przed barazami.Jednak też nie byłoby to takie łatwe.Do momentu otwarcia okienka transferowego zarówno zawodnik jak i klub musiałby uzyskać na rozmowy pozwolenie od obecnego klubu zawodnika.Problem jedynie jest w tym jak to kontrolować bo jest wiele sposobów aby spotkać się potajemnie.W piłce kopanej ten problem też istnieje.Jedynie w tej sytuacji można tylko polegać na ludzkiej uczciwości.Jednak próżno jej szukać wśród większości działaczy i zawodników...Obecnie słowo a nawet podpis pod listem intencyjnym są goowno warte...Więc co by nie zrobiono to i tak "lody" będą kręcone

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Hahaha, znów bronienie Demskiego i władz żużla. Wielki, niezależny dziennikarz bierze z połykiem i jeszcze się oblizuje. :D

 • shtrekCz-wa lubi Komentarz

  Rozumiem, że decyzja odnośnie wykluczenia Madsena z biegu 1 według dziennikarzyny słuszna. Podobnie z sytuacjami Przedpełskiego i Miesiąca - czyżby podwójne standardy?
  I na koniec jeszcze gdybanie, że Leon powinien być wykluczony ze swojego drugiego biegu. Otóż gdybanie dlatego, że Madsen mając ostrzeżenie zapewne zachowałby się na starcie inaczej ale redaktorek nie zrozumie bo nie ma pojęcia o żużlu.