Bawarczyk - lubi

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Dryla i Jabol to na jakieś śmichy, chichy przyszli, zero profeski, ciągle podmiechiwanie. Jak dla mnie dramat.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Ja nie czaję bazy, jeżeli piszecie o komunizmie w wykonaniu lewaków, jak to nazywacie. Przecież mała szmata obraca się w towarzystwie byłych komunistów. Niedługo zabierze Wam część internetu etc. Duda to nie prezydent, tylko zwykła pisda, to dlaczego piszecie o nim w superlatywach? Przecież to tylko podpisywacz za Nasze pieniądze. Ma Nas w dupie. Liczą się pieniądze. Po co ten blamaż? Przecież takich sk...synów nie było w polskiej historii, jak teraz. Przestańcie oglądać tvpis, bo Wam się w głowach j...e.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Jestem w stanie po komentarzach rozpoznać gdzie kto mieszka i jakie ma wykształcenie ! Są dwa rodzaje komentarzy - pierwsze inteligentne i ironiczne , z duża dawka humoru. Drugie to chamskie wyzwiska, bluzgi na niezbyt wysokim poziomie. Wiadomo kto jest kto!!!

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Swoją drogą Bartku musiałeś czuć duży niesmak robiąc sobie zdjęcie z osobą, którą publicznie na oczach całego świata Prezydent D.Trump podtarł sobie tyłek.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Zmarzlik stracił reszki szacunku zadając się z długopisem i mieszając do polityki. Żenujące.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Afiszowanie się Bartka w czasie kampanii z Dudą to niechęć wielu kibiców. U mnie stracił wiele.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  @Sartoris Gdyby taka wizyta miała miejsce gdzieś w środkowych latach kadencji, to bym się zgodził. Ale na miesiąc przed I turą wydźwięk jest jednoznaczny. Równie dobrze Zmarzlik mógłby sobie plakat wyborczy Dudy powiesić na busie albo na kevlarze,

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  W niedziele Bartek jedzie do ojca Dyrektora , a potem będzie palił gumę u naczelnika , bo ten chciał zobaczyć motór żużlowy z bliska. Dzięki temu przez 5 lat ma kontrakt z Orlenu zapewniony. Pecunia non olet !!!

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Lansowanie się z prezydentem, który zatwierdzał bardzo kontrowersyjne ustawy jest trudnym wyzwaniem dla wielu kibiców Zmarzlika. Zapewne jednak trudno było mu odmówić urzędującej głowie państwa, zwłaszcza że starał się docenić klasę mistrza.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Największym problemem w Toruniu jest nie skład a niekompetentny zarząd! Od dawien dawna na różnych forach kibice pieją jak ważni są juniorzy. Kto wpadł na pomysł Bogdanowicza który mógł jechać tylko jeden sezon??? Kto??? Kopcia da się obronić ale na litość boską, dlaczego Bogdanowicz jechał w tylu meczach??? Ile to naczytałem się o ryzykownym składzie opartym na Holcie czy niewiadomym Kościuchu??? Kibice mieli przeczucie a specjaliści z klubu nie? Lepszy junior w miejsce tego poligloty, Miedziak np. w miejsce Kościucha, mniejsza podjarka Holderami i zespół byłby w innym miejscu. Ciała dał zarząd i sztab w tym klubie. Nie uczycie się na własnych błędach, nie macie cojones do radykalnych ruchów. MA z twierdzy stała się polanką piknikową dla przyjezdnych dzięki przygotowaniu toru. Wreszcie Pański luźny język i wpisy zraziły zawodników do naszego klubu a środowisko jest małe... Szukacie winnych? Zacznijcie od siebie...

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Niby człowiek wiedział ale się łudził że może wyjdzie mecz życia :)Niestety jak nie Idzie to nie idzie, Iversen pojechał to Doyle słabiej i tak w kółko.
  Toruń spadł przez wiele czynników, przede wszystkim beznadziejnych juniorów, naprawdę takiej padaki w ekstralidze dawno nie widziałem w wykonaniu juniorów w żadnym klubie, chyba jedynie mogą im dorównać juniorzy z Grudziądza w poprzednich latach, ale biorąc pod uwagę ile już Kopeć jeździ w ekstralidze nie wiem czy tym sezonem ich nie przebili.
  Do tego przeciętny Iversen, słaby Holder na wyjazdach, słaby Jack i w domu i na wyjeździe.
  Beznadziejnie Polacy, Kościuch poza dwoma biegami nic nie pokazał, Holta nawet na Częstochowskim torze jeździł z połknietym kijem, i to jest obraz toruńskiej jazdy w tym sezonie.
  Holderowie zostają, uważam że taki sezon w NICE wyjdzie im naprawdę na dobre.
  Koniecznie zatrzymać Doyla, podpisując nowy kontrakt, z możliwością wypożyczenia a po sezonie wraca do Torunia.
  Poszukać juniorów.
  Bajer na managera, znaleźć odpowiednich Polaków na Nice, i jedziemy.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Przed meczem wpisałem im w program ich śliwki i jedynkę z urzędu, jedynie nie przewidziałem defektu IKSa i musiałem poprawiać :(

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc - wynik lepszy niż jazda. Wynik zrobił nam fakt, że Toruń nie ma juniorki, a my naprawdę nieźle trafiliśmy ze sprowadzeniem Miśkowiaka. Gdyby Anioły miały solidniejszych juniorów wynik mógłby spokojnie być bardziej stykowy. Od samego początku sezonu dalej prześladują nas fatalne starty. Po co robimy tor definitywnie pod starty (ścieżek to tutaj nie było) skoro to właśnie one sa naszą słabością?


  Szczerze mówiąc nie chciałbym nawet żebyśmy się dostali do PO - nasz maks to 4 miejsce w zasadniczej, a to oznacza porządne wciry od Byków, a potem katorga o brąz. Z tym składem znowu zostaniemy bez medalu, nawet gdybyśmy się jakoś wdarli do PO.


  Patrząc po jeździe dzisiaj nie wiem kto miałby zostać w tym zespole poza Leonem. Lindgren definitywnie bardziej interesuję się swoim własnym biznesem w GP niż klubem i bym mu podziękował, Matej jest chimeryczny jak to zawsze. Przedpełski zaliczył ledwo drugi dobry występ w tym sezonie - to go do niczego nie upoważnia i też ich u nas nie widzę. Za to po Adrianie mimo widać że często się stara - to nie ma z tej mąki chleba za bardzo. I w razie braku opcji on wydaję się jedynym człowiekiem, który może jeździć u nas za rok poza Madsenem. Chyba, że Madsen faktycznie dostanie to obywatelstwo i zrobimy Holte, wtedy Adriana też tutaj nie przewiduję.


  Co do Torunia - jestem przekonany że w sezonie 2021 znowu będzie jeździł w E-lidze. Czego bym nie myślał osobiście o klubie i niektórych zachowaniach czy to niektórych kibiców czy Pana "prezesa" to jest to istotny ośrodek ze świetnym obiektem. Powodzenia.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Toruń! Ach Toruń! Kto za Wami za tęskni?! Kto ucieknie z finału?! Chyba tylko Toruń xD

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  "Jesteśmy społeczeństwem konserwatywnym" napisał p. Cugowski. Chciał się wyrazić delikatnie i to mogę zrozumieć, ale jeśli chodzi o wolność, równość, demokrację to jesteśmy zadupiem Europy. Tyle.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Po przez takie wypowiedzi jest tylko wiecej konfliktow ,zastanow sie nad tym czlowieku bo kreujesz homo patologie, we wszystkich tematach jest potrzebna konstruktywna i kulturalna dyskusja,musisz sie gosciu troche doksztalcic z kultury osobistej i ludzkiej etyki bo narazie to posiadasz poziom wiejskiej patologi

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Ja nie mówię o zmuszaniu, tylko o mówieniu o tym, pokazywaniu, że tacy ludzie też mają takie same prawa, lub je mieć powinni. To po to, by homofobów, ksenofobów ubywało z naszego życia. Stanowisko, że tylko moje poglądy, tylko moje preferencje, tylko moja postawa są słuszne prowadzi do wykluczania innych. Takie postawy pełne nietolerancji są przyczyną dzielenia się ludzi na lepszych i gorszych, co ja wykluczam.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Przeczytaj ten artykuł jeszcze raz i poczytaj wypowiedzi poniżej. Ci ludzie walczą z tym, żeby preferencje seksualne w żadnym przypadku nie wpływały na oceny tych ludzi w pracy, w szkole, w życiu. By nie kłamano, że HIF, pedofilia jest winą tych środowisk. By za wypowiedź o akceptacji LGBT też nie była powodem ataków medialnych na te osoby. Odraza, obraza, stygmatyzowaniem jest. Komentarze w stylu "pozamykać wszystkich homo" taką obrazą jest. Uniemożliwianie im zakładania rodzin jednopłciowych jest zamachem na ich wolność decydowania o sobie, swoim losie.

 • Bawarczyk lubi Komentarz

  Kompletne brednie.