Agent T - lubi

 • Agent T lubi Komentarz

  I niech Krzysztof Piątek odejdzie z tego śmiesznego klubu. Chociażby trwał w Evertonie to będzie tam miał więcej sytuacji podbramkowych niż w Milanie. Jeszcze będą płakać za Piątkiem.

 • Agent T lubi Komentarz

  Gdańsk, Poznań, Wrocław czy naprawdę kadra musi w tym słoikowie tylko grać???

 • Agent T lubi Komentarz

  Następny mój post poszedł do śmieci. Pytam moderatora-cenzora kogo chce wziąć w obronę? Zarząd PGE Narodowy i zarząd PZPN czy oba zarządy jednocześnie? Jakim prawem? Jeśli zarząd PGE Narodowy albo Boniek czują się obrażeni to są od tego sądy cywilne,a nie jakiś zafajdany cenzor w WP.

 • Agent T lubi Komentarz

  Jako główny stadion powinien być od teraz brany pod uwagę Stadion Śląski w Chorzowie. Od czasu do czasu można rozgrywać mecze reprezentacji również w Poznaniu, Wrocławiu lub Gdańsku. Na Narodowym tylko jeśli organizator podejdzie do organizacji meczów międzypaństwowych poważnie i przygotuje odpowiednio wcześniej murawę, a nie na 5 minut przed meczem.

 • Agent T lubi Komentarz

  Też tak samo uważam, Chorzów to jest jedyne godne miejsce dla piłkarzy !

 • Agent T lubi Komentarz

  Kochani Piłkarze ... czeka na Was Prawdziwy Narodowy Stadion w Chorzowie !!! To jest stadion LEGENDA i tak pozostanie na wieki !

 • Agent T lubi Komentarz

  Czy premier Morawiecki sprawi, że problem murawy na Narodowym zostanie rozwiązany?
  Kłamca - Pinokio zna sie na wszystkim ;)

 • Agent T lubi Komentarz

  Od początku wybudowania tego pseudo Narodowego wiadomo było, ŻE JEST TO TAKIE BETONOWE KLEPISKO na różne imprezy. Wzór stadionu jako Narodowy to jest STADION ŚLĄSKI który jest dostosowany dla wszystkich dyscyplin sportowych rozgrywanych na stadionach . Tak jest w Berlinie w Londynie czy Moskwie.

 • Agent T lubi Komentarz

  Czyli cieć od trawnika najpierw zrugał Glika, a teraz się okazuje, że wydzwaniał po nocach do Borka i rzucał mięsem przez telefon? On jest taki mocny? To może by mu ktoś przykręcił srubeczke... Kim jest ten gbur? Stadion jest nasz, jest Narodowy, podajcie dane tej firmy od trawy, żeby już nikt się na nich nie nadział.

 • Agent T lubi Komentarz

  cieć od trawnika powinien zostać wy........olony i tyle w temacie, a taki klaun jeszcze śmie pyskować, żenada.

 • Agent T lubi Komentarz

  Jakieś 3 lata temu deklarował chęć gry dla Polski.

 • Agent T lubi Komentarz

  coś mi się zdaje, że Kuba utopił 4 bańki, które są nie do odzyskania

 • Agent T lubi Komentarz

  a gdzie Grzegorz Lato...Snajper,pracuś na boisku...nikt nie miał takiego wpływu na grę przez ponad 10 lat jak Lato ! od podania na Wembley,aż po lata 80-te...smutne ,że tak manipulujecie ,a to tylko zabawa !

 • Agent T lubi Komentarz

  W durnowatej - jak zwykle - sądzie źle postawiono pytanie. Powinno brzmieć: "Czy Jerzy Brzęczek powinien być w ogóle zatrudniony?"

 • Agent T lubi Komentarz

  Ogarnij się chłopie. Leon z całej drużyny zdobył najwięcej punktów przy skuteczności 73%. Po co te brednie piszesz? Podnieca Cię to?

 • Agent T lubi Komentarz

  Leon to najlepszy siatkarz świata

 • Agent T lubi Komentarz

  Brawo Leon . Cieszymy sie ze już jesteś z nami . Powodzenia .

 • Agent T lubi Komentarz

  Ludzie co wy piszecie???!!! Skąd te "wiadomości"???!!! Fedele to pośmiewisko znawców pilki nożnej. Ten wielki "znawca i autorytet" krytykował kupno Fabiana Ruiza jako "powolnego wielbłąda" rok temu. Teraz Real Madrid chce go kupić od Neapolu. Nikt w Neapolu nie kwestionuje zdolności i brawury Milika. Po kontuzjach, które go dotknęły, zagrał dobry sezon i strzelił więcej goli w akcjach niż cr7. Neapol szuka innego napastnika, żeby grał razem z Milikiem lub żeby go mógł zastąpić w razie potrzeby. NIE PISZCIE GLUPOT JAK NIE ZNACIE REALNYCH FAKTÓW.

 • Agent T lubi Komentarz

  Co Pan bredzisz panie redaktorze.
  Kownacki jest rozpatrywany jako skrzydłowy, a nie środkowy napastnik i jest w kadrze A pełnoprawnym członkiem.
  Wiekszy problem mogą miec Żurkowski i Szymański, ale tak naprawde wszystko jest kwestia tego, czy i jak będą grac w ligach włoskiej i rosyjskiej. Jeśli będą grać to pozycja Klicha wybitnie mocna nie jest, a Linetty do ulubieńców Brzeczka nie należy. Krychowiak tez nie jest nie do ruszenia, a Zieliński czesto grywa skrzydłowego.
  Co do Gumnego to Beresia póki co nie wygryzie, ale za Kedziore czemu nie.
  Niech te wybitne talenty zagraja najpierw dobry sezon w poważnej lidze, wtedy bedzie podstawa do rozważań.

 • Agent T lubi Komentarz

  1. Nie żebym krytykował zaangażowanie i wolę walki chłopaków. Jestem z nich dumny.
  2. Klich kreatorem? Raczej nie w kadrze u nas nie da się kreować bo jak mają piłkę nasi obrońcy to obrona od pomocy a pomoc od ataku jest tak daleko ze nie ma komu podać co widać od razy
  3 szkolenie jest do bani każdy liczy tylko na wynik a nie uczy ich nawyków i ścisłej taktyki grania obok siebie najlepszy przykład mecz z Hiszpanią: przy tak wysokim pressingu można coś zrobić jedynie gra blisko siebie i z pierwszej piłki lub dryblingiem a nasi piłkarze z pierwszej piłki potrafią grać tylko jak piłkę ma obrońca lub bramkarz i ten pierwszy kontakt z piłką oznacza wybicie piłki jak najdalej od bramki. Nie mamy nawyku wyjścia do podania ani szybkości decyzji z piłką przy nodze lub tuż przed. Tyle w temacie panie redaktorku.