kun - lubi

 • kun lubi Komentarz

  Co ten psełdo trener gada? legła dzięki marciniakowi dostała ostatnie dwa mistrzostwa

 • kun lubi Komentarz

  Potrzebuje wiele żeby wyrzucić z boiska zawodnika Legii . Vide faule Witeski. To skandal , że Maliniak ciągle sędziuje legii.

 • kun lubi Komentarz

  Zacząłem go szanować

 • kun lubi Komentarz

  No i dobrze skoro można już wszędzie chodzić to czemu nie na stadion.

 • kun lubi Komentarz

  I to jest rozsądne nazewnictwo, a nie te absurdy z wysp. Niemcy mają: 1 Bundesliga; 2 Bundesliga, Włosi: Serie A, Serie B itd. Odchodzę już od poziomu sportowego i złośliwych komentarzy. Ale skoro mamy słabą ligę to chociaż nie twórzmy sztucznych nazw.

 • kun lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kun lubi Komentarz

  To było do przewidzenia... Przy dobrym układzie może uda się dograć ligę do 30 kolejki i Puchar Polski. 37 kolejek raczej bez szans.

 • kun lubi Komentarz

  A nie lepiej to dograć przy pustych już, niech będzie sprawiedliwe 37 kolejek i niech się rozstrzygnie na boisku to, bo jak przerwą rozgrywki to wielu klubom bankructwo może grozić.

 • kun lubi Komentarz

  Więc dla mnie jedyne rozwiązanie to po prostu od końca kwietnia tą ligę dograć, chociażby bez udziału kibiców, nikt by nie chciał strat finansowych związanych z przedwczesnym końcem ligi, a co do ludzi to w tym czasie trzeba zostać w domu i dbać o siebie tylko tak możemy tego wirusa zwalczyć.

 • kun lubi Komentarz

  Nie można stracić czegoś czego się nie miało, jak ja wyślę dużego lotka i nie trafię szóstki to nie znaczy że straciłem 10 mln zł.

 • kun lubi Komentarz

  Super .I co tu więcej napisać.

 • kun lubi Komentarz

  Kolejne populistyczne pi**olenie janusza o stawianiu na młodych. Wystarczy popatrzeć w statystyki ekstraklasy by zauważyć że w większości z nich przewodzą zawodnicy zagraniczni. Do tego drużyna powinna być zbilansowana więc nie może opierać się wyłącznie na młodych talentach. Takie talenty Lech szkoli sobie sam i na nie stawia więc zarzut tym bardziej absurdalny. Wystarczy popatrzeć na klasyfikację PJS z kilku poprzednich sezonów by zdać sobie z tego sprawę. Natomiast by osiągnąć to zbilansowanie sięga się po zawodników z zewnątrz.

 • kun lubi Komentarz

  "Jakub Rzeźniczak barwy Legii Warszawa reprezentował w latach 2006-2017, z roczną przerwą na wypożyczenie do Widzewa Łódź, z którego został sprowadzony". Do tego wychowanek ŁKS. To najlepsze podsumowanie tego wiernego, niezłomnego Legionisty.

 • kun lubi Komentarz

  To już nie był PRZEKRĘT..
  To było PRZESTĘPSTWO podlegające pod paragraf 286 KK Tzw Sędziego Stefanskiego powinno się postawić przed Sądem Karnym za w/w paragraf. On swoimi decyzjami naraził klub Lechia Gdańsk na wielomilionowe straty. Jeśli piłkarze innych drużyn Ekstraklasy oglądali ten mecz to w imię HONORU powinny w pozostałych meczach grupy Mistrzowskiej ODPUŚCIĆ Lechii mecze a z Legią grać na 200% swoich możliwości. Wierzę w to że Piast i Jaga wygrają z tą BANDĄ oszustów z Warszawy i Mistrzostwo zdobędzie Lechia lub Piast. Gdyby się znalazł JAKIŚ znawca przepisów piłki nożnej to niech prześledzi wszystkie KARNE podyktowane dla Warszawiaków , szczególnie ten przeciw Śląskowi Nie dziwcie się że nie macie SZACUNKU w Polsce

 • kun lubi Komentarz

  Syn "arbitra" który trenuje w akademii Legii, zapewne jest dumny z taty, że ten potrafi robić takie sztuczki.

 • kun lubi Komentarz

  Nie pamiętam meczu w którym "sedzia" Daniel Stefański pozwolił na to, aby Legia straciła punkty!!! W sezonie 2010/11 w meczu Legia - Cracovia przy stanie 1:1 doliczył 3 min a w 94 min. przerwał akcję, gdy bramkarz Cracovii w polu karnym zatrzymał kolejną nieudaną akcję legii i...podyktował rzut wolny pośredni dla legii z 12-13 metra przed bramką Cracovii za ...rzekomą grę na czas bramkarza....Legia strzela zwycięska bramkę w 95 minucie!!! Co ciekawe bramkarz przytrzymywał piłkę z boku bramki, a wolny była z naprzeciw bramki!!.....2015 rok finał PP Legia-Lech Daniel S. w jednej akcji nie widzi faulu na bramkarzu Lecha i spalonego Saganowskiego..legia strzela zwycięską bramkę ze spalonego...03.04.2018 mecz PP Górnik-Legia ..w 60 min. Vesovic brutalnie fauluje Kurzwę, Daniel S. nie przerywa gry, legia przejmuje piłkę i zdobywa bramke...(później w rozgrywkach LM ten sam zawodnik za podobny faul od razu wylatuje z boiska)...Słynny ostatni mecz poprzedniej rundy w Poznaniu Lech-Legia - sędziuje Daniel Stefański: gdyby w 48 minucie, przy stanie 0:1 p. sędzia odgwizdał ewidentny faul w Jedrzęjczyka na napastniku Lecha, którego złapał w pasie i przewrócił w polu karnym Legii, to może mecz miałby inny przebieg...No i ostatnio , jak pokazują fakty, wcześniej wykartkował następnego przeciwnika Legii, Piasta a dzieła dokończył jako sędzia VAR i nie interweniując przy ewidentnym karnym za zagranie ręką obrońcy Legii...Wniosek opisane przykłady dla mnie to nie są przypadki!!! pan Daniel S. zawsze jest 12. zawodnikiem Legii. !!!!! A typowanie go na mecze legii, to nic innego jak ustalenie wyniku przed meczem!!!! Ja o tym pisałem zaraz po wytypowaniu sędziów na tą kolejkę...Gdyby takie sytuacje (zatrzymanie piłki ręką) miało miejsce na polu karnym Lechii, to bez wahania podyktował by karne dla legii!! No i to zachowanie sędziego po nie uznaniu zagrania ręka Jedrzejczyka !!! Zamiast podyktować rzut rożny oddał piłkę bramkarzowi legii !!!!! SZCZYT STRONNICZOŚCI!!!!

 • kun lubi Komentarz

  Kolejna zmiana trenera nic tu nie da, tu trzeba wreszcie wymienić zespół i ściągnąć piłkarzy z charakterem

 • kun lubi Komentarz

  Wszyscy "ex-perci" jada po trenerze tutaj. Prawie zabawne.
  Tylko nikt nie patrzy na jakosc talentow i formy pilkarzy, ktorzy faktycznie ta pilka graja. Tutaj nawet Guardiola by nie pomogl.

 • kun lubi Komentarz

  Bardziej szokujące od kwoty, jest to że ją to szokuje. Toż to SZOK dopiero! I raczej nie pochwaliłbym się takim zarobkiem publicznie. Ten wpis nie rokuje dobrze na przyszłość, bo pokazuje że stawia wóz przed zaprzęgiem. Wpierw praca,zaangażowanie i upór w osiąganiu celów a nie liczenie forsy. Przypomnę jeszcze tylko na koniec że był taki czas że obawiała się tylko Sereny, wszystkie inne miały być w zasięgu. Ot takie dziewczę.

 • kun lubi Komentarz

  stare chińskie przysłowie mówi: gooowno grasz to goooowno zarabiasz