S.S. - lubi

 • S.S. lubi Komentarz

  @AveMotor: Tak, ale cała liga jest dużo słabsza. Kto jest w Grudziądzu po odejściu Łaguty> Kasprzak to może Buczka zastąpić, ale nie Artioma. Albo w Zielonej? Stary Protas, Jeżdżący w kratkę Dudek, Żagar na lidera i super Tungate? Nie zdziwię się jak druga drużyna z I ligi wygra baraż :D

 • S.S. lubi Komentarz

  niech jadą jutro, zobaczymy ile jest warta Stal bez gościa

 • S.S. lubi Komentarz

  Październik to już jest zły czas dla żużla, dlatego będzie coraz trudniej znaleźć dogodny termin. Mecz na szczęście nie ma wielkiej wagi, więc jakby się nie odbył, świat by się nie skończył. Dobrze że nie ma playoff w I lidze, bo nie wiem kiedy by te mecze zostały rozegrane.

 • S.S. lubi Komentarz

  "Wprowadzone zmiany mają poprawić sytuację beniaminka i doprowadzić do większej rotacji żużlowców." Czyli z Polskiego na Polski, drodzy kibice, zapomnijcie o przywiązaniu do zawodników, również wychowanków, my zrobimy wszystko by co chwilę zmieniali kluby a wy abyście nie mogli się z nimi utożsamiać. Zaiste rewolucyjne podejście. Powinno się je zastosować w innych dyscyplinach. Ja bym jeszcze zaproponował coś takiego: przez całą seniorska karierę dany zawodnik może spędzić w jednej drużynie łącznie 5 lat, ale nie więcej niż 2 lata z rzędu z przerwą minimum 3 lat. Co wy na to? To by dopiero szachy wprowadziło do budowy zespołów i dało sporo wiatru i świeżości. Liga bardzo chce pomóc koszykówce (najbardziej PRowo zaniedbana wśród popularnych dyscyplin) we Wrocławiu, ZG, Lublinie czy Toruniu zniechęcając kibiców do żużla.

 • S.S. lubi Komentarz

  To w Toruniu pewnie sa zadowoleni z takiego przepisu :}}}Rozbija rodzine ????:}}}

 • S.S. lubi Komentarz

  Przepis dla beniaminka..aha czyli dlatego burzą całą koncepcje budowy skladu na przyszly rok Apatorowi?

 • S.S. lubi Komentarz

  W Toruniu plują na te nowe zasady, więc krawaciarze nie mają racji. Poza tym obniży się tylko poziom Ekstraligi więc spadnie zainteresowanie kibiców i sponsorów.

 • S.S. lubi Komentarz

  Przepisy oparte na segregacji zawodników w zależności od wieku są wyjątkowo oburzające i powinny być zabronione przez prawo.

 • S.S. lubi Komentarz

  Dawaj do Torunia Karol!

 • S.S. lubi Komentarz

  @LordVader: Skład na 14 bieg (nominowany) wystawia wpierw gospodarz,więc skąd mógł Bajerski wiedzieć,że goście wystawią w tym biegu juniorów?

 • S.S. lubi Komentarz

  Można faceta mniej lub bardziej lubić ale tu ma rację i taka prawda. A to co zrobili z tym finałem to było jawne spie...nie widowiska i żart za który się ślizgnęli. A jak czytam tych pożal się Komarnickich to mi ręce opadają.

 • S.S. lubi Komentarz

  Prawda jest że ten wypadek w Czechach wyhamował jego karierę, przed wypadkiem miedziak rzadzil na torach Polski....pamiętam miedziaka jak razem z zabikiem byli na juniorce Apatora, szkoda że zabika już nie ma....

 • S.S. lubi Komentarz

  Każdy z nas ma swoje sympatie i antypatie , jednak dla mnie Dejan przy Igorze to jak mrowka przy słoniu .. Nie chodzi tu jedynie o umiejetnosci trenerskie , ale o bycie z kibicami , drużyną , o motywację , temperament , i autorytet .. Moim zdaniem opieszałosć klubu , sponsorów , aspekty polityczne i przeciagajace się kwestie budzetowe bedą miały bardzo negatywny wpływ na cały ten sezon . Podobno mamy grać w Lidze Mistrzów , zapewne aspiracje co do PLK też jak co roku siegają wysoko , wiec może warto było pomyslec , czy wyższe wymagania dobrego trenera nie jest warte kosztu czy nawet rezygnacji z jakiegoś zawodnika .. Odejscie Simona , Jonsa , Dojve , obecnie , rezygnacja z IM , brak konkretów z Sokołem , cisza z Freimanisem , teraz jedynie Krzysiu Sulima w składzie i trener po rocznej karencji .. Wszystko to nie napawa zbytnim optymizmem i co bardzo istotne budzet nie dosć ze nie z gumy , to jeszcze mniejszy niż w ubiegłym sezonie .. Wymiana trenera , mentalnosci zespołu , i podejscia do wytyczonych celów czasami bywa zbawienna , wiec
  mam tylko nadzieję , ze przez ten już nie długi czas do rozpoczecia sezonu , uda się sklecić to wszystko w jakaś solidną całość , i do póki piłka w grze , nadzieja umiera ostatnia , itd , itd , ale są to jedynie frazesy a co z nich wyniknie przekonamy się po sezonie ..

 • S.S. lubi Komentarz

  Ale żenada wszyscy nagle chcą Miedziaka bo wrócił do Torunia z Częstochowy a tak to miedziak bandyta torowy
  Obłuda totalna polskich klubów

 • S.S. lubi Komentarz

  Cieszę się ,że Pan Jarosław Zyskowski dobrze zaklimatyzowal się w Zielonej Górze i stanowi wraz z innymi Zawodnikami, kierowanymi przez Pana Żana Tabaka, główną siłę napędową Stelmetu Enea BC, między nami mówiąc poczciwego Zastalu, życzę Panu Jarkowi aby nie zatracił tego czego się nauczył dotychczas i dalej pracował nad swoim rozwojem. Życzę dobrego zdrowia bo umiejętności już są co zostało zauważone przez Trenera Kadry Narodowej Pana Mike Taylora, pozdrawiam.

 • S.S. lubi Komentarz

  Szybkiego powrotu do zdrowia.
  Pozdrawi@ Zastal !!!

 • S.S. lubi Komentarz

  Tak szybkie odejscie Wrotena nasuwa pytanie czy aby wszystkim zależało na wygranej w tym ostatnim meczu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że kontrakt w Hiszpanii dogadano w 2 dni.

 • S.S. lubi Komentarz

  No nieźle to zaczyna we Włocławku wyglądać. Graty.

 • S.S. lubi Komentarz

  kurcze, nie chcę, ale muszę, ... gratyy Anvil i oby wam się.... dobrze!!! układało!!!

 • S.S. lubi Komentarz

  Nie oglądałem meczu, bo w tym samym czasie grał Zastal. Ale z opisu i komentarzy wygląda na to że Milicic poukładał zespół, a armia zaciężna zaczęła robić to co do niej należy. Oby tak dalej. Wejdźcie z grupy a będzie komu dalej kibicować.