JASIIEK - lubi

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Rok temu większość wieszczyła właśnie taki scenariusz jaki obecnie mamy, tylko kibel stali i mu podobni krzyczeli o Abramowiczu Rzeszowskiego żużla .
  Szkoda ale po to jest dno żeby się od niego odbić.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Jak na moje to Irek nie wlozyl w klub Ani zlotowki. Pisalem od dawna ale bylem poniewierany za to. Pisalem, zeby zaprotestowac w jakis sposob bo Wali mi koncem zuzla,ale wtedy wszyscy wierzyli w jelitowki I robili z Porsinga kryminaliste. Teraz to sobie mozemy popisac.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Jak podpisze to będzie.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Możliwe, ale na prezentacji w Rzeszowie był. Jeden z niewielu, któremu nie wisimy kasy (chyba)

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Tak. Jestem kibicem Stali na całe życie, a jednocześnie realista. Począwszy od składu, który był lepszy rok temu, poprzez długi, które były mniejsze rok temu, kończąc na organizacji, która jest żenująca to są fakty. Czy jako kibic Stali, tak chcesz by nasz kapitan był tak traktowany, jak to zrobił zarząd? Moriss, który nie podpisał kontraktu, wymieniany jest wśród zawodników Stali. To jest normalne?? Ja. Nawet nie wiem jak to nazwać.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Skoro masz coś do Marty to twoja sprawa . Nie bardzo rozumiem co masz facet do klubu w Krośnie nazywając go frajerskim . Czyli kibice w Krośnie to też frajerzy , tak ? .
  Czy to co było kiedyś w Rzeszowie to wina Krosna tylko przez to, że przyszła do nas sponsorować szkòłkę żużlową ? .
  Jak żona z còrką dadzą Irkowi ultimatum, bo raz już wspominał w wywiadzie, że mòwiła mu - po co ci to ? , jak te pożyczone 5 melonòw ze swojej firmy deweloperskiej wpuści w koszty, a długi odsprzeda firmie handlującej długami , bo takowe są i zwinie żagle w Rzeszowie to jak wtedy to nazwiesz i siebie ? .
  Według mnie nasze kluby i kibice się szanują i nie psuj tej opini .

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Odnosząc się tylko do art. - oczywiście to tylko moje prywatne a raczej osobiste zdanie . Janusz Stachyra pomimo pewnych wad jest na dzień dzisiejszy chyba najlepszym kandydatem - praktycznie zawsze związany z Rzeszowem , też były zawodnik i reprezentant Stali, wychował też nie tylko syna Dawida na żużlowca ale też z pod jego ręki wyszło już parę perełek . A Pani Półtorak dzięki za te lata sponsoringu żużla - ze te lata które była Pani z nami . Ale też niestety ciągnie się za Panią sprawa "prezesa łabudzkiego" . Same słowa wtedy Stachyry ... okazały się dzisiaj troszkę na wyrost ale wynik tamtego dwumeczu na korzyść Lublina do dzisiaj niestety też budzi niesmak ...bo bracia z Rzeszowa do dzisiaj są w Lublinie ...
  a teraz już EL
  sam pan Stachyra dzisiaj to tylko On i nie ma potrzeby kontraktować nikogo więcej - to ma być trener i nim jest
  Co do managera to się nie wypowiadam

 • JASIIEK lubi Komentarz

  I tu masz rację . Stachyra zawsze był dyspozycyjny wobec klubu. Półtorak nie radziła sobie z Jaśkiem , ale jak była bida to Jasiek traktorem tor zrobił.Więcej szacunku Panowie. Gość zaczął jeżdzić w Stali 40-lat temu----nigdy na Stal nie powiedział złego słowa. A że został trenerem --sam się nie pchał.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Na bank Niklas o tych wszystkich wałkach przeczytał gdzieś w necie i sam to powiela:)
  Brak słów na na to co Stal próbuje wmawiać ludowi

 • JASIIEK lubi Komentarz

  stałes w kolejce po słonecznik -stąd nie wiesz

 • JASIIEK lubi Komentarz

  idz do apteki po maść. Niestety prawda o stali Rzeszow jest bolesna i tubka maści może być za mało

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Pan Irek sam sponsoruje i chwała mu za to, ale Pan Irek powinien płacić to co obiecał,a jeżeli nie ma to powinien nie kontaktować np Grega, lub nie robić sdc. Sytuacja u nas wygląda, tak jakby wszystko robione było bez planu na hurra. Super, ale to nie jest usprawiedliwieniem nie dotrzymania umów.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Ale N.P. o tym mowil ze dostal potwierdzenia przelewow od Irka, a te przelewy nigdy nie dotarly.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Dyzma chce ukarania za kilka słów prawdy? Tak to sobie może straszyć dzieci w przedszkolu,a nie dorosłych ludzi:)))

 • JASIIEK lubi Komentarz

  a kto jest poszkodowany . Jak by płacili tak jak w innych miastach to by nie bylo tematu . Byla by dyskusja o transferach o szansach w nowym sezonie . A mamy smród

 • JASIIEK lubi Komentarz

  tak samo nie rozgłaszać o długu wobec Porsinga -to sprawa klubu . A może wszystko zataić zamieśc pod dywan i dalej dymać zawodników

 • JASIIEK lubi Komentarz

  cyt.Teraz Rząsa chyba już dał sobie spokój z żużlem I to jest sukces stali zniszczyli zawodnika .Brawo stal

 • JASIIEK lubi Komentarz

  a przypomnij sobie jak go poniżal ternejro a poza tym dlaczego stal nawet nie zaplaciła mu za te punkciki tylko odwlekają. W swoim klubie o swojego młodego nie zadbać -to tylko w stali RZ

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Ogólnie szanuje każdego kto wkłada pieniądze w Stał, ale miejmy troszkę szacunku do naszego kapitana. Podkreślanie w każdym wywiadzie, że wszystkie pieniądz KONTAKTOWE SA ZAPŁACONE, jest porostu bezczelne. Troszkę obiektywizmu. Życie nie jest czarne albo białe, naprawdę jesteś za tym aby tak byli traktowani nasi zawodnicy? Tak poza tym uważam, że mamy super skład, może nie na awans, ale nie zbieranina emerytów, za to wielki plus dla zarządu.

 • JASIIEK lubi Komentarz

  Czekamy na czas rozprawy do której nigdy nie dojdzie ;) bo pan Nawrocki oraz Janik wiedzą żę przegrają sprawę ;)