syriusz - komentarze

 • syriusz napisał/a komentarz do Pierwsze marzenie już się spełniło - rozmowa z Pawłem Leśniakiem, pisarzem i piłkarzem Sandecji Nowy Sącz

  Ciekawe czy ta książka jest tak dobra, jak bardzo jest promowana!

 • syriusz napisał/a komentarz do Dwaj piłkarze na wylocie z Sandecji

  Do swojej ukochanej Arki nie wróci, bo przecież nie jest tam potrzebny. W Warcie środek pola całkiem dobrze radzi sobie obecnie, więc Bury nie miałby miejsca. Do biednych klubów się nie wybierze, bo chodzi plotka, że pobory Filipek musi mieć pięciocyfrowe. Nie zdziwiłaby mnie opcja Azerbejdżan :)

 • syriusz napisał/a komentarz do W młodości siła! Sandecja Nowy Sącz tworzy specjalną akademię

  Brawo za takie inicjatywy. Sandecja pokazuje, że można stawiać na młodzież wystawiając do składu Szeligę, Szczepańskiego, Młynarczyka, Zinyaka, Kalisza czy Mrozinskiego. Wszyscy poniżej 20 roku życia. Trzymam kciuki za tę Akademię :)

 • syriusz napisał/a komentarz do Zimowa czystka w Sandecji Nowy Sącz! "Gwiazda" drużyny zesłana do zespołu rezerw!

  Postawę Burkhardta w tym sezonie idealnie odzwierciedla to zdanie pod zdjęciem, o dziecku zagubionym we mgle. Wypadałoby dodać jeszcze, że obraza się, jak dziecko na kolegów, na przeciwnika, piłkę, boisko oraz sędziego. Szkoda, że nie tupał nogami i nie bił pięściami o trawę w akcie frustracji. Jak dzieciak w sklepie, kiedy mama nie chce mu kupić cukierków ;)

 • syriusz napisał/a komentarz do Dwaj piłkarze na wylocie z Sandecji

  Wydawało się, kiedy Burkhardt przychodził do Nowego Sącza, że odżyje tutaj i będzie wiodącą postacią. Jednak zamiast zbudować optymalną formę przez większość czasu zawodził, a zapowiadał się kiedyś na fenomenalnego rozgrywającego. No cóż - niewypał. Wilczyński? Czytałem gdzieś, że Araszkiewicz wolał jego zamiast Pielorza, a początkowo Wilczyński grywał w Sandecji kosztem Makucha. Ktoś tu chyba kompletnie nie potrafi ocenić potencjału piłkarza.

 • syriusz napisał/a komentarz do Rezygnacja prezesa Olimpii/Beskid

  Może miał już dosyć babrania się w bałaganie, bo w Sączu dla władz istnieje tylko klub piłkarski, a o szczypiorniaku nikt poważnie nie myślał. Kiedy Michałowski wchodził w ten sport objął młodzieżowy klub w II lidze, a zostawia drużynę w Superlidze. Przewijały się w tym czasie dobre zawodniczki, kibice otrzymali piękne chwile i osiągnięto sukces. W takich warunkach, jakie miał ten facet do pracy, to dokonał wręcz niemożliwego. Zasłużył na odpoczynek.

 • syriusz napisał/a komentarz do Wymierną oceną będą wyniki w nadchodzącym sezonie - rozmowa ze Zdzisławem Wąsem

  Zatrudnienie tego trenera to jedyna pozytywna informacja, jaka dociera z klubu. Póki co o transferach cisza, budzi to pewien niepokój, ale należy liczyć, że wreszcie worek wzmocnień się otworzy. Czekamy...

 • syriusz napisał/a komentarz do Fedorowicz trenerem Olimpii/Beskid?

  Jedna sprawa jest niezaprzeczalna, w superlidze ten zespół potrzebuje doświadczonego trenera. Lucyna Zygmunt owszem wywalczyła awans, ale dostała bardzo mocną drużynę w słabej lidzie i przed sezonem można było wytypować awans sądeczanek. Trenerka w dorosłym szczypiorniaku ma niewiele doświadczenia, bo pracuje z seniorkami dopiero trzeci sezon. Najpierw wprowadziła Olimpię z II do I ligi, później z Olimpią załapała się na czwarte miejsce, a teraz pracowała z najmocniejszym zespołem w obu grupach. Na superligę to jednak stanowczo za mało i trzeba kogoś bardziej otrzaskanego w bojach na wysokim poziomie.

 • syriusz napisał/a komentarz do Zdecydowała ostatnia minuta - relacja z meczu Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice

  Genialna fotka!

 • syriusz napisał/a komentarz do Koronacja sądeczanek - relacja z meczu Olimpia/Beskid Nowy Sącz - SPR Olkusz

  Jeżeli Szelest twierdzi, że kontuzja Kamili Szczeciny była efektem przypadkowego i niewinnego faulu to znaczy, że meczu nie oglądał. Zawodniczka Olkusza powaliła ją z pełną świadomością i premedytacją, podobnie zresztą jak SPR-ki "przypadkowo" atakowały operowany bark Gadziny. Mecz o nic a jednak frustracja się pojawiła w poczynaniach Olkusza. Podobnie jak opowiada brednie, że SPR miał rywala na widelcu. Śmiech na sali, bo gospodynie kontrolowały przebieg meczu na tyle, że mając 5 bramek przewagi trenerka po przerwie wpuściła kilka zmienniczek. Nawet kiedy z podstawowego składu zostały tylko Łakomska i Podrygała, SPR nie potrafił doprowadzić do remisu! Niby dlaczego kibice w NS są niezadowoleni z wyniku Szelest? Jak najbardziej są bo to ZWYCIĘSTWO z WICELIDEREM, a że w skromnych rozmiarach to przez brak stawki tego meczu, nie było sensu forsować tempa i wyniku. Nie ma powodu siać w internecie fermentu Szelest, więc przestań wypisywać jakieś dziwne historie wyssane z palca i własne bezsensowne analizy. Pozdrawiam.