użytkownik usunął konto - lubi

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Paixao Osuch OUT won mi z mojego miasta z tym szrotem i zabierz zone Radziu i synalka stworzcie sobie Radziowianke Osuchowo i grajcie gdzie indziej!!!

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Masz 100% racji tylko, że punkt 1. nie zależy od Osucha! Kibole nie chcą pojednania, bo oni wolą rządzić w klubie V-to ligowym i kręcić tam swoje lodziki niż zajmować się "tylko" kibicowaniem w ekstraklasie. :-)

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Kiedys jak mowiles ze jestes prawdziwym Zawiszakiem dostałes tone arbuzów pamietasz.. to teraz oddawaj to.. nie spodziewał bym sie Andrzej po tobie.. uwierz mi za zadne pieniadze bym sie nie sprzedal nigdy !

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Ty się ośmieszasz ! Co ma wspólnego ten Zawisza z Hydrobudową ? Gliński się próbował z Wami zmierzyć a raczej z grupą ciągnącą korzyści. Wyprane główki obcierające d.. skarpetami poszło za hasłem bo to modne. Wam nikt nie pasuje.
  Pytam gdzie byłeś z kumplami jak mogliście kupić klub za pieniądze miasta? Ponad IV ligę Was nie stać a wyciągać chcecie zawsze. To Was boli, a teraz tak się martwicie frekwencją by przypadkiem nie okazało się, że pikniki zaczeli chodzić. Bojkotujecie Wasza wola, innym zostaw też tą wolę a nie prawisz propagande.
  IV liga 200 kibiców (wszystkich ile było kiboli)w II nie wiele więcej, EX 2000(kiboli) i kto tu jest kibolem sukcesu ? Na mecz z Lechią by było maks 1000 więcej ludzi. Tym bardziej że bramki padły więc pikników byłoby znów najwięcej.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Miejmy nadzieje że nie będą to tylko wspomnienia . Bo w całej tej chorej sytuacji jednego nie możemy IM zarzucić... właśnie tego KAPITALNEGO dopingu z KAPITALNYMI oprawami !

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Brawo Panie Prezydencie chociaż Pan ma zdrowo rozsądkowe podejscie do tej sprawy .Ludzi łączyć trzeba a nie napuszczać na siebie i konfrontować .Tego właśnie wymagam od Prezydenta może Pan liczyć na mój głos.A do tych sfrustrowanych szczekaczy opluwających wszystko i wszystkich swoim jadem zarówno po jednej jak i drugiej stronie dedykuję ten cytat "lecz ludzi dobrej woli jest więcej " i na szczęście wasze wpisy są tylko wpisami i zostaną skasowane odchodząc w niepamięć skądkolwiek jesteście i cokolwiek życzycie temu klubowi i misatu. Pozdrawiam kibiców Zawiszy bez wyjątków.