• Pukaczuk

  Bardzo mi przykro patrzeć na grę Legii Warszawa i w polskiej lidze i w Lidze Europy w fazie grupowej! Zadziwia mnie u niej (Legii) bardzo drastyczny spadek formy!?! Czym jest to spowodowane?Przecież CWKS po drodze do LE wyeliminował bardzo silny zespół z Czech -Slavię Praga 2:2 (w) i 2:1 (u siebie) oraz ograł w grupie LE mega mocny angielski -Leicester City 1:0 oraz mocny rosyjski Spartak Moskwę także - 1:0 (w). Co się dzieje z warszawianami?

 • Pukaczuk

  Kto zostanie trenerem CWKS Legia Warszawa w piłce nożnej mężczyzn po zwolnieniu z tej funkcji trenera Czesława Michniewicza!?

  • Pukaczuk Wolałbym, szczerze, Rosjanina Staszka Czerczesowa, tym bardziej, że Legię ten znakomity trener zna od podszewki. Pan Papszun niech dalej kisi się w Rakowie! Tylko Legia Warszawa!

  • Legionowiak 2.0 Albo Czerczesow, albo Papszun!

 • Pukaczuk

  Co się dzieje z Legią Warszawa! Porażka MP z Napoli w LE i teraz w ekstraklasie piłkarskiej aż 1:4 (1:2) z Piastem Gliwice! Czyżby trener Brzęczek miał zastąpić trenera Michniewicza? POŻYJEMY ZOBACZYMY, ALE POLITYKA PANA MIODUSKIEGO W LEGII WARSZAWA MI SIĘ NIE PODOBA.

 • Pukaczuk

  Czy jesteśmy w stanie awansować z pierwszego miejsca w eliminacjach do MŚ Katar '22?

  • Pukaczuk Też wierzę w to głęboko, bo Sousa z meczu na mecz coraz lepiej ustawia te klocki aczkolwiek gra jest jeszcze daleka od ideału ...

  • Pukaczuk Nie wiem, Anglia by musiała umoczyć jeden mecz i jeden zremisować, a my dwa wygrać i z Andorą i z Węgrami... Dobrze liczę, chyba tak, mamy trzy punkty straty do Anglii, do pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej do MŚ Katar '22. S,koda tego meczu z Anglią na Wembley - przegranego - 1:2! Gdyby wtedy padł tam remis mielibyśmy przed ostatnimi meczami w grupie, tylko 1 punkcik straty do Anglii, a tak jest jak jest. Szkoda, bo było blisko z nimi skutecznie powalczyć i na Wembley w Anglii i w Polin w Warszawie. Załóżmy, że wygramy z Andorą na bank, ale już z Węgrami nie musi być wcale spacerek tym bardziej, że w Budapeszcie z nimi żeśmy zaledwie zremisowali - 3:3 cały czas goniąc wynik do ostatecznego remisu. A baraże to na wstępie jest po 50% dla każdej z drużyn w nich biorących udział. Ja jednak wierzę, że obojętnie w nich na kogo trafimy, to nasi reprezentanci narodowi piłkarscy, wniosą się na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich i z przytupem awansują po raz kolejny na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn Katar 2022r! I odegrają na tych MŚ jedną z wiodących ról, czego serdecznie polskim piłkarzom należy życzyć!

  • Legionowiak 2.0 Jak dobrze zagramy, pokonamy Andorę i Węgry oraz pokażemy naszą siłę w barażach, MŚ 2022 mogą stać się faktem, wręcz sensacją!

 • Pukaczuk

  Wywalić z pucharu europejskiego samego mistrza Czech - Slavię Praga to wielka sztuka mistrza Polski - Legii Warszawa! Brawo drużyna, brawo trener Czesław Michniewicz, brawo dla właściciela Legii Warszawa pana Darka Mioduskiego! To jest wielka sprawa piłkarska!

 • Pukaczuk

  Jak to jest, że w państwie polskim 38,5. milionowym nie można zmontować drużyn piłkarskich, żeby grały regularnie, rok w rok w Lidze Mistrzów, Lidze Europy, Lidze Konfederacji (nowym tworze pucharowym)? Chociaż Legia Warszawa,dzisiaj bardzo szczęśliwie awansowała do rozgrywek grupowych w piłkarskiej Lidze Europy po ciężkim dwumeczu z czeską Slavią Praga za co legionistom z Warszawy należą się mega gratulacje! Oby to był początek budowy, wreszcie, wielkiej Legii Warszawa i nie tylko jej w Polsce!

  • Pukaczuk Przełamcie się wreszcie ludzie zainteresowani tym w piłkarskich klubach polskich!

 • Pukaczuk

  Mam ogromnie mieszane odczucia co do występu naszych drużyn piłkarskich w europejskich pucharach piłkarskich. Legia z Estończykami ledwie 2:1 i strata, wielka, Kapustki (ciężka kontuzja) (ciekaw jestem czy w jego miejsce-aż 9 miesięcy jego leczenia kolana! Legia dokooptuje jakiegoś nowego gracza czy nie!). Dalej:-Raków zaledwie remis 0:0 na Litwie! Pogoń także remis 0:0 z Chorwatami u siebie, jedynie Śląsk Wrocław wygrał w Armenii 4:2 i praktycznie jest w II rundzie LE! Jakie szanse w rewanżach?

  • Pukaczuk Uważam że wszystkie nasze drużyny powinny awansować do II. rundy LE (Ligi Europy). Porażka choćby jednej z naszych drużyn będzie bardzo przykra i nie miłą niespodzianką. Przynajmniej jak dla mnie.

 • Pukaczuk

  Dla mnie, mimo wszystko, niespodzianką w Lidze Europy jest wyeliminowanie Tottenhamu Hotspur prze Dinamo Zagrzeb po dogrywce 0:3! A gdzie są polskie drużyny!?! "Ni ma"!

 • Pukaczuk

  Jak przegrać we frajerski sposób mecz pokazała dzisiaj Warta Poznań w "derbach" z Lechem Poznań 1:2. 80 minut wyrównanej walki i dwa frajerskie błędy w 80 i 94 min! i punkty poszły się j...ć na Bułgarską. Czego Zielonym dzisiaj zabrakło: przede wszystkim ataku (to już tradycyjnie), obrony, żelaznej taktyki, szybkości i twardej obrony. Teraz punktów trzeba będzie szukać w kolejnych meczach, które będą bardzo trudne. Kontuzje też nie są tu bez znaczenia: Kieliby i Iwanowa - stoperów Warty. Szkoda.

  • Pukaczuk W Poznaniu na Lechu też przegrana Warty 0:1 po bramce w... 90 minucie meczu z rzutu karnego! Rada: trenerze Tworek trzeba wreszcie uświadomić zawodników Warty, że gra się do końca, zaoszczędzi to panu nerwów, a drużynie przybędzie punktów w tabeli.

 • Pukaczuk

  Już za Nawałki po meczu w Danii przegranym 0:4 przez Polaków, było wiadomo, że nie mamy drużyny reprezentacyjnej i że tylko trener zagraniczny może zbudować drużynę reprezentacyjną. Ale sternicy polskiego futbolu mieli i mają to w dup...alu!