• Eric Getting

    Zauważyłem drugą próbę drukowania meczu piłkarskiego na BKS Lechii Gdańsk. Tym razem spróbowali to zrobić sędzia Frankowski z Torunia i sędzia VAR Tomasz Kwiatkowski z Warszawy, którzy wspólnie nie uznali gola (prawidłowo zdobytego, moim zdaniem) Flavio Paixao w 85 min meczu finału PP w piłce nożnej, Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0) po golu Artura Sobiecha. Co na to Zbigniew Boniek z PZPN ! A on na to gówno! Panie Boniek, gów....no nadajesz się pan na prezesa związku piłkarskiego!

  • Eric Getting

    To co "zrobił" sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy, mieszkający w Warszawie [sic !], w meczu ekstraklasy piłkarskiej: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa woła "o pomstę do nieba". Nie podyktował ewidentnych dwóch rzutów karnych dla gdańszczan po zagraniach ręką w polu karnym przez legionistów: Jędrzejczyka - kapitana Legii i obrońcy Remy'ego ! Oraz nie pokazał im ewidentnych czerwonych kartek ! Uważam, że to dyskwalifikuje "sędziego" Stefańskiego z grupy sędziów piłkarskich w Polsce !

    • Eric Getting Jeżeli ten pan wybiegnie w 34 kolejce piłkarskiej polskiej ekstraklasy po raz kolejny, jakby nigdy nic się nie stało, to będzie to świadczyło o kompletnym rozkładzie moralnym i bezprawiu w komórce PZPN-u, jakim jest mafia pod tytułem Polskie Kolegium Sędziów !!!

    • Eric Getting Ponadto podważa kompetencje szefostwa Polskiego Kolegium Sędziów (PKS), jako organu wykonawczego, obsadzającego sędziego, co prawda, pochodzacego z Bydgoszczy, ale stale zamieszkującego stolicę Polski - Warszawę ! Co go z urzędu winno dyskwalifikować (nie brać go pod uwagę) w obsadzie meczu piłkarskiej ekstraklasy polskiej: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa !. To nie pierwszy bardzo poważny incydent z sędzią Danielem Stefańskim ! Pamiętam, jak swego czasu "sędziował" on mecz w piłkarskiej ekstraklasie: Wisła Kraków - Górnik Zabrze, gdzie niesamowity "kosiarz boiskowy" - Marcin Wasielewski omal nie urwał by nogi jednemu z Zabrzan ! "Sędzia" Stefański wtedy mu puścił płazem to ordynarne, bandyckie zachowanie, a w całym meczu dopuścil do wielu niebezpiecznych i złośliwych fauli z obu stron drużyn !