Duchv8 - komentarze

 • Duchv8 napisał/a komentarz do F1: zaawansowane rozmowy Orlenu ws. Roberta Kubicy. Szczegóły za kilka tygodni

  @marolstar: Hahaha człowieku co ty wiesz o gospodarowaniu pieniędzy? Naprawdę myślisz że 40 mln się zwróci? Naprawdę uważasz że Orlen tak wspiera Kubicę i nawet ze stratą by go wspierał? Obie strony sobie pomagają ale z Kubica czy bez reklamę sobie zrobią. Bez Kubicy by nie weszli do F1 ale pojawił Się Robert i jedyny moment gdzie promocja będzie największa. Napisałbym to mniej dyplomatycznie ale wtedy nawet byś nie zdążył tego odczytać. Niskie IQ. Masakrycznie.

 • Duchv8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żal mi tych którzy ciągle cisną Pana kuczere. Przede wszystkim dlatego że g... sobie może sobie zrobić z tym. Nic wam to nie da. A jak kuczera jest taki słaby to proszę wysłać CV zobaczymy jakie jesteście kozaki.

 • Duchv8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O proszę ktoś tu nie rozumie na czym polega dziennikarzy czy Pana Kuczery. Od tego są żeby komentować wszystko w F1. Wyścigi, nowinki z padoku, udzielać wywiadu. Nie rozumiem dlaczego cię tak to denerwuje. Wiesz dlaczego ciągle piszą to samo? Bo dziennikarze niestety pozbawieni są rzetelności i szukają sensacji. Dlatego tworzą swoje scenariusze w których Robert mógłby równie dobrze zastąpić Vettela w Ferrari. Z reguły wspomniane zespoły nawet nie wiedzą że chcą Roberta. Ale tak było jest i będzie. Będą siać ploty i 10x zmieniać wersję oraz rzucać nowe niestworzone historie. Nie walcz z tym bo tylko się będziesz wkurzać. Okej to. A najlepiej omijaj artykuły o Kubicy gdzie nie ma wpisu "oficjalnie potwierdzone" w tytule.

 • Duchv8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem przeciwny skróceniu weekendów wyścigowych. Jednak kierowcy testowi powinni mieć znacznie więcej sesji treningowych. Praca w symulatorze powinna iść w parze z treningami żeby kierowca mógł otrzymać bardziej miarodajne dane oraz lepiej ustawić bolid. Jeden z trzech treningów powinien przysługiwać kierowcy testowemu. Nie musi być w każdy weekend ale w połowie GP jak najbardziej. Co do kalandarza i obcinania kosztów to optymalną liczbą wyścigów byłoby 17-19 GP. Co więcej nie robić kalendarza w taki sposób żeby np z USA do Japonii a potem do Brazylii i Francji a potem znowu Chiny. Kolejno cykl azja, kawałek Europy, Ameryki, kolejna część Europy i kończymy na bliskim wschodzie.

 • Duchv8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pitstopy są jak dla mnie zbyt szybkie. Kiedyś trwały kilkanaście sekund i jakoś fajniej się to oglądało. Fajne czasy. Gdyby podczas pitów był obowiązek odczekania 10 sekund to by nadało więcej bezpieczeństwa. Pamiętamy potrącenie mechanika, problemy z odkreceniem bądź dokręceniem kół. Pod taką presją łatwo o błędy.

 • Duchv8 napisał/a komentarz do F1: Claire Williams miała zadecydować o pozbawieniu Roberta Kubicy przedniego skrzydła. "Wybór polityczny"

  @szkapa: Twoja wypowiedź nic nie wnosi do dyskusji. Niech Kubica nie reklamuje Orlenu. W takim razie ty nie Hejtuj. Chłopak chcę jeździć i to robi. Ale masz o to ból tyłka. Ależ cię to denerwuje. I bardzo dobrze bo choć ciężko stwierdzić czy jego iskra zgasła czy też to wina samochodu to jednak robi to co kocha. Tacy jak ty czytają tylko artykuły o Kubicy. Nie obchodzi cię walka o tytuł ani walka na torze. Tylko Kubica i tylko szukasz do czego się przyczepić. Wstyd ki za takich.

 • Duchv8 napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Brzydki rozwód Williamsa i Roberta Kubicy. Polak ciałem obcym dla zespołu (komentarz)

  @Andrzej Rutkowski: Taki stary i doświadczony kierowca a jednak z wiekiem nie przyszła mądrość. Nikt się tu nie błaźni. Za to pan przynosi wstyd Polsce potwierdzając stereotyp polskiej cebuli. Pozdrawiam.

 • Duchv8 napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Sebastian Vettel zmarnował ogromną szansę. Ferrari straciło okazję na dublet

  @Emil Mania: Nie było falstartu bo sędziowie go nie ukarali. Poniosły go emocje ale nie ruszył przed czasem. Wręcz wystartował później. To prawda za bardzo się nakręcił. Nic dziwnego bo nie chce być kierowcą numer 2.Nie wyobrażam sobie Seba jako dwójki. W Redbullu go nauczyli że wszystko dostawał co chciał. Dokładnie jak Hamilton. Obaj są utalentowani z tym że Lewis kilka lat temu uciekł mu poziomem. Co do Charlesa to mam wrażenie że ciężko będzie ocenić kto jest lepszy jeżeli Leclerc będzie faworyzowany. Dobrze Vettel zrobił że nie chciał go puścić. On jest dobry i o tym wie. Mają bardzo niewielką ilość punktów. Niech duże zespoły przestają ustawiać wyścigi i pozwolą im walczyć.

 • Duchv8 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powiadam wam miłośnicy Leclerca. Vettel nie powiedział ostatniego słowa. Miał gorszy okres aż do czasu wygrania pierwszego w tym sezonie wyścigu. Charles dał mu impuls żeby wziąść się w garść. Co tu dużo gadać. Pokazał że potrafi być szybszy. W następnym sezonie będzie świetny pojedynek.

 • Duchv8 napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Brzydki rozwód Williamsa i Roberta Kubicy. Polak ciałem obcym dla zespołu (komentarz)

  @Romuald Kasprzyk: O Jezu to nie czytaj o Kubicy a nie tu jęczysz jaki to jesteś skrzywdzony haha co za typ