• Spotkanie kibiców GKM z forum sf.pl

  Wiadomo. Ustalmy termin. Kto przyjdzie i miejsce. Propozycja juz jest. PUB Czarny Krazek na osiedlu Lotnisku. Czekam na komentarze:

  Więcej

 • Konkurs dla kibiców GKM na 90 lecie żużla w Grudziądzu.....

  Witam. Ogłaszam cichy konkurs dla fanów GKM, chce zobaczyć jaki zawodnik reprezentujący grudziądzki zespol , należy do najbardziej ulubionych czy szanowanych przez nas przez lata ! Zapraszam rownież kibicow z innych klubow dla skladania swoich propozycji na legendy grudziądzkiego zespolu. Czas do końca (…)

  Więcej

 • Akcja charytatywna przy wsparciu klubu GKM plus impreza dla dzieci

  Pobór krwi:Miło nam poinformować ,iż już po raz drugi GKM wspiera akcję poboru krwi pod nazwą "Twoja Krew - Moje Życie"Podobnie jak przed rokiem organizatorem przedsięwzięcia jest Ratownik Medyczny Krzysztof Misiewicz Starostwo Powiatowe w Grudziądzu. Akcja poboru krwi odbędzie się 5 czerwca w godzinach (…)

  Więcej

 • Żużel a obecna sytuacja na Ukrainie.

  Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami sporego zamieszania u naszego wschodniego sąsiada by nie powiedzieć wojny domowej, do której zaczyna się wtrącać Rosja. Zapytacie co ma to wspólnego z naszym ukochanym sportem ? Trochę jednak ma, i pomimo,że Ukraina nie jest żadna potęgą w sporcie żużlowym,ale jednak (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014 - GKM Grudziądz cz. VIII

  Tak na deser zostawiłem sobie drużynę , której kibicuję czyli - GKM. Z góry przepraszam za ewentualne "nad plusy" dla mojej ekipy,ale wiadomo kazdy patrzy na swoją drużynę przez "lekko rożowe okulary", co jednak nie powinno przesłaniać minusów. Celem drużyny ma być awans, choć co prawda , jeszcze oficjalnie (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014 - ROW Rybnik cz. VII

  Na pierwszoligowe tory, wraca po 2 letniej przerwie zespół z Rybnika. Powiem szczerze,że mam jeszcze większy dylemat jak jednoznacznie określić zespół z Rybnika. To może być prawdziwa "mieszanka wybuchowa",ale również "mały niewybuch".ROW Rybnik:1. Michał Szczepaniak 2. Ilja Czałow/Dakota North/Vaclav (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014 - Orzeł Łódź cz. VI

  Dzisiaj parę zdań na temat zespołu z centralnej Polski. Łodzianie w tym roku raczej na pewno nie będą celować w "bezpieczne miejsca 5-6 . Ich skład personalny, daje spore nadzieję na awans do fazy play off. Jednak gdyby spojrzeć na skład innym okiem i wziąć pod uwagę ostatnie problemy niektórych zawodników (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014 - Lokomotiv Daugavpils cz. V

  Dzisiaj na tapetę trafia  jedyny zagraniczny zespół, który zadomowił się w naszej lidze na "dłużej". Solidnie poukładny klub finansowo jak i iorganizacyjnie. Co jakiś czas wypuszczający prawdziwe perełki jak: bracia Łagutowie,Kjastas Pudożuks,Maksim Bogdanovs czy ostatnio Andriej Lebiediew.Lokomotiv (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014- Motor Lublin cz.IV

  Tym razem rzecz o zespole z wschodu kraju - Motorze Lublin. Na pierwszy rzut oka oczywiście wyróżnia się brak juniorów obecnie w składzie drużyny. Prawdopodobnym kierunkiem wzmocnienia wydaje się dla mnie kierunek tarnowski - Madej? Koza ? A może gdański - Beśko ?.Motor Lublin:1. Davey Watt 2. Andriej (…)

  Więcej

 • Pierwsza liga 2014 - Start Gniezno cz. III

  Kolejny do tablicy podchodzą, nasi grudziądzcy "ulubieńcy" z Pierwszej Stolicy Polski - Start Gniezno. Czerwono-Czarni po jednym sezonie spadli z hukiem z ekstraligi, niestety z dużymi zaległościami , które będą ciążyć przez bliżej nieokreśloną przyszłość. Celem zespołu zapewne jest przede wszystkim (…)

  Więcej