• Rasizm, chamstwo i nieustanne plucie na innych

  Tak wyglądają komentarze pod F1, gdy tylko temat dotyczy Hamiltona.No a moderacja WP oczywiście śpi i to toleruje.Bardzo mądrze Onet postąpił jakiś czas temu, że w ogóle wyłączył komentarze. Tu się prosi o to samo, podobnie jak na Interii, gdzie pod artykułami także jeden wielki syf. No ale oczywiście (…)

  Więcej

 • A może powinien odejść

  Lewis co prawda nie zdobył tego rekordowego ósmego tytułu (wszyscy widzieli, jak został z niego okradziony), ale to że oficjalnie nie ma tego rekordu, to nie znaczy, że nie byłby to dobry moment, żeby zakończyć tę wielką - obfitującą w liczne sukcesy karierę. Dla mnie i dla milionów kibiców Lewis odszedłby (…)

  Więcej

 • F1: to co pod koniec zrobili sędziowie, nie mieści się w głowie

  Trzeba to powiedzieć głośno, że sędziowie nie tylko, że zmanipulowali wynikiem, ale po prostu postąpili skrajnie perfidnie - kompletnie w duchu niesportowym. Jaka była sytuacja na torze na przed wypadkiem Latifiego i samochodem bezpieczeństwa? Lewis pewnie zmierzał po wygraną i po tytuł. Miał wystarczającą (…)

  Więcej

 • Ciężko będzie zapomnieć o tym, jak zakończył się ten sezon F1

  Echa tego, jak zakończył się ten sezon 2021, pewnie długo nie przestaną milknąć. Bardzo ciężko przełknąć mi to, co się stało, ale mając świadomość, że tego, co się wydarzyło już się nie zmieni, to uważam, że F1 powinna bardzo poważnie pochylić się nad dwiema sprawami: 1. praca sędziów 2. neutralizacje, (…)

  Więcej

 • Walka o mistrzostwo w F1 na finiszu

  No, Verstappen ma wszystko w swoich rękach. I wcale nie musi wygrać tego ostatniego wyścigu, a nawet "najlepsze", że nie musi zdobyć choćby punktu. Wystarczy, że skutecznie doprowadzi do kolizji z Lewisem i obaj nie ukończą wyścigu. W takiej sytuacji tytuł przypadnie właśnie jemu. A że byłoby to bardzo (…)

  Więcej

 • "Złota Piłka"

  Jak się popełniło błąd i chce się go naprawić, to najgorszym sposobem na to jest naprawiać go kolejnym błędem. France Futbol zrobiło dokładnie coś takiego. Zdecydowali się nie wręczyć ZP w zeszłym roku i myśleli, że wybrną z tego tworząc tę nagrodę pocieszenia dla najlepszego strzelca. I efekt jest (…)

  Więcej

 • Czy to dobrze, gdy sukces przychodzi zbyt szybko

  Tytuł dość poważny i może sugerować jakąś większą rozprawkę na ten temat. Może w innym czasie faktycznie chciałoby mi się o taką - w rozmiarach pracy magisterskiej. Ale brakuje mi więcej wiedzy, przykładów, może pasji, żeby aż na coś takiego się porywać. Będzie więc nie tak obszernie, dość skromnie, (…)

  Więcej

 • Iga, ach ta boska Iga! ;p

  Gdzie też człowiek ma oczy, że tego nie dostrzega ;) Ale jakbym był jej fanem, to miałbym teraz oooj spore zawirowania emocjonalne ;P...a zaczęło się przecież tak dobrze :)Iga bardzo szybko odniosła wielki sukces w postaci wygrania Rolanda Garrosa. Okoliczności jej co prawda sprzyjały, turniej rozgrywany (…)

  Więcej

 • Ta okropna F1 ! :)

  Formuła 1 jest niestety "niewdzięcznym" sportem i czasem to za mało powiedziane ;p W mało którym "sprzęt" ma tak gigantyczny wpływ na wyniki "zawodnika", a oglądanie jej bez przerwy to cieszy, to irytuje :D A najgorsze, jak człowiek się oszukuje, że ten może wygrać, być lepszy, jak nie wygra i nie będzie (…)

  Więcej