Michał Chojnacki - lubi

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Niestety autor artykułu nie napisał czyj język połknął zawodnik. Sensacyjne stwierdzenie „połknął język” może dotyczyć jedynie żartobliwego powiedzenia w przypadku osoby, która przyrzeka, że jeśli nie dotrzyma obietnicy to właśnie „połknie własny język”. Jest to tak niedorzeczne, że uwierzyć może w to tylko dziecko albo człowiek niedorozwinięty umysłowo bez wyobraźni. W trakcie utraty przytomności, np. po urazie głowy, dochodzi do zwiotczenia mięśni gardła. W tej sytuacji na poziomie gardła dolnego może dojść do zapadnięcia się nasady języka. To powoduje zatkanie dróg oddechowych (zadławienie). Nie ma to jednak nic wspólnego z połykaniem języka. Równie dobrze można napisać, że połknął wargę górną, albo dolną. Wyjątkiem jest połykanie języków bydlęcych (ozorków).Smacznego!

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Brawo Marcin!

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Lipa...zagrać 10 min bez bramki...znowu nerwowość...będzie ciężki mecz w Kwidzynie.

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  a ja uważam że na miano "czarnego konia" zasługują dwa zespoły, wspomniany tu MMTS i Legionowo bo o ile można było spodziewać się tego że Azoty będą na trzecim miejscu o tyle nikt przed sezonem nie postawił by złamanego grosza na to że wspomniane tu drużyny zajmą odpowiednio czwarte i piąte miejsce i w play-offach będą grały między sobą ....

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Porównaj skład Azotów a MMTS-u.....

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  40 chyba bliżej 400

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Czyli Real powinie tak samo zarobić no chyba że Perez tam trzęsie ligą haha

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Ostatni karny, którego nie wykorzystał Mateusz Seroka obronił Nikolić, a nie Lipka.

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Kwidzyn - tak brzmi nazwa miasta

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Brawo MMTS! Widać, że Patryk Rombel robi świetną robotę. Zespół gra dużo lepiej, konsekwentnie i przede wszystkim walczy. Nowy trener przywraca tej drużynie charakter i wolę walki, które zatraciła podczas ostatnich lat.

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  U nas pod blokiem Lewandowski zdobył 6 bramek w ciągu 2 minut i jeszcze zdążył obronić w tym czasie 6 strzałów przeciwników !

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Dla SF czerwona karta za to co zrobili z tą stroną!

 • Michał Chojnacki lubi 50 Ironmanów, 50 dni, 50 stanów. Poznaj "Żelaznego Kowboja"

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Wszyscy, którzy to ukończą to prawdziwi mężczyźni. A nie takie cienkie Bolki jak ja czy Wy.

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Na tę sytuację warto spojrzeć z dwóch stron. Czy taki siatkarz jak Leon jest nam w ogóle potrzebny, tudzież niezbędny? - Oczywiście nie, bo mamy to szczęście, że jesteśmy wystarczająco utalentowanym siatkarsko narodem, z bogatymi tradycjami i zawsze znajdzie się kilkunastu graczy, którzy będą w stanie z powodzeniem walczyć o najwyższe cele. Zdobycie tytułu mistrzów świata jest tego najlepszym przykładem. Wygranie Mistrzostw Europy i Ligi Światowej również nie jest odległą przeszłością.
  Leon to jednak najlepszy siatkarz na świecie i powinniśmy być wręcz dumni, że pragnie dla nas grać, ma narzeczoną Polkę, pomieszkuje u nas... Nie trudno sobie przecież wyobrazić, że mógł wybrać grę dla Włoch (teoretycznie wydawałoby się to najbardziej naturalne). Mógł też chcieć zostać Rosjaniniem i na pewno mieć z tego tytułu sowite apanaże. A jednak Polska. I co warte podkreślenia, wystarczy spojrzeć na to jak mówi, nie zadziera nosa, nie uważa się za pewniaka. Mało tego, mówi wprost, że zrobi wszystko, aby zasłużyć na grę w naszej kadrze - choć ktoś zawsze mógłby powiedzieć, że to tylko fałszywa skromność. To pokazuje jeszcze co innego, jak dużą siłą dysponujemy, jak świetnych mamy siatkarzy i występ Wilfredo w podstawowym składzie wcale nie musi być czymś oczywistym - pomimo, że Stefan jasno daje do zrozumienia, że na pewno będzie chciał z niego skorzystać. Oczywiście będzie to dla nas sytuacja nowa, bo choć już były przymiarki, aby grał Achrem, może Gladyr, to jednak tylko na nich się skończyło. I choć obecność tych dwóch byłaby pewnie bardziej naturalna, gdyż jeden to Ukrainiec, drugi Białorusin, więc z pewnością bliżej im do Polski kulturowo i pod kątem mentalności, niż Kubańczykowi (co naturalne - jeszcze czarnoskóremu), to niestety Polacy nadal nie są zbyt tolerancyjni.
  To są jednak tylko obawy, bo choć wśród części kibiców już pojawiają się głosy sprzeciwu, czy wręcz oburzenia, to gdy Leon pojawi się poraz pierwszy na boisku w naszych barwach, to na pewno zostanie bardzo ciepło i owacyjnie przywitany. A gdy jeszcze zagra znakomite spotkanie, to wręcz z dnia na dzień będzie traktowany jak nasz, Leoś. Czyż nie będzie tak? - Będzie :-)

 • Michał Chojnacki lubi Real - Juventus. Memy po meczu

 • Michał Chojnacki lubi Bayern - Barcelona. Najlepsze memy po meczu

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  ZAWISZA MA SIĘ UTRZYMAĆ -TORUŃ TRZYMA KCIUKI !!!

 • Michał Chojnacki lubi Komentarz

  Zgadzam się, naprawdę nie ma czym się chwalić.

 • Michał Chojnacki lubi MMTS Kwidzyn włącza się do zbiórki pieniędzy dla Tomasza Strząbały