Czesio1 - lubi

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Kiedy Sabate przestanie pajacowac? 3 kolejka i już dwukrotnie osłabił swój zespół łapiąc karę. I to w meczach które Wisła powinna wygrać na luzie, kiedyś zespół prowadzony przez Sabate przegra przez jego zachowanie mecz. Co do samego spotkania to Wisła go nie wygrała, to Tarnów go przegrał. Myli się autor mówiąc że Tokuda przestrzelił drugie tyle co rzucił. Zaliczył 6/16. Dramat. Widać że nie miał dnia, bo gdyby było inaczej to Wisła by była w tarapatach. Dodatkowo 14 niecelnych rzutów (przy 22 bramkach!!!) Brawo Morawski odbił swoje, jednak Tarnów był po prostu niesamowicie nieskuteczny, a Wisła mając rywala który ewidentnie nie ma swojego dnia, wcale nie wyglądała dobrze. Przecież to słabszy rywal, grający poniżej swoich możliwości a Wisła się męczyła bo przecież dojechanie na 3 bramki i tam pachniało sensacja. W pierwszej połowie też długo było na styk, ale jak się na własną prośbę nie wykorzystuje 100 to Tak jest. Ciekawy jestem meczu z Azotami, bo jeżeli Wisła zagra na poziomie z dzisiaj to wreszcie będzie inny finał pucharu Polski

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Na pewno będą bardziej rozmowni, niż byłeś po meczu ze Szczecinem

 • Czesio1 lubi Komentarz

  To raczej komentarz do redakcji Sportowych faktów i administratorów. Pozwalając na takie dyskusje i nie blokując niedowartościowanych miernot sami sprowadzacie coraz bardziej swój portal do miana miernego. Coraz gorzej się to czyta, a o prowadzeniu konstruktywnej dyskusji nie ma mowy. Mam wrażenie że osoby pod nikami Złoty Bogdan, Gargamel, handWeedBal, Maxima to armia Sportowych faktów, która ma nakręcać poczytalność. Dla mnie efekt jest zgoła odmienny.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @Maxi-102: "Yntylygyntny" inaczej - to jest dostęp do wszystkich - rozumiesz to słowo: wszystkich - meczy SL. Śmiem wątpić skoro nie potrafisz rozróżnić znaczenia słów "pokarze" i "pokaże". A o moją obecność na meczach się nie martw - zajmij się swoim podwórkiem lepiej.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Naciska? W tej chwili to Wałach nakrywa Korneckiego czapką. Coś czuję, że to będzie sezon Miłosza i na stałe zadomowi się w naszej bramce jako nr 2. A Kornecki w obecnej formie to będzie grywał ogony w polskiej lidze.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Znam Mateusza i Loczka osobiście. Wiedziałem że będą świetnymi bramkarzami gdy widziałem ich we wczesnych etapach rozwoju. Ale czy na ten moment spełniają wysokie oczekiwania? Moim zdaniem nie do końca. Obaj mogą zagrać wybitny mecz a potem kolejne trzy nie mogą zderzyć się z piłką. To wciąż młodzi bramkarze jednak doświadczenie w seniorskiej piłce mają duże i trzeba wymagać od nich znacznie więcej. Na ten moment obserwując mecze z okresu przygotowawczego to Miłosz jest bezdyskusyjnie numerem dwa. Jednak na pozycji bramkarza nic nie jest pewne i za miesiąc czy dwa karta może się odwrócić.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Młodzież w Kielcach ma się świetnie.Możliwość rozwoju przy gwiazdach światowego formatu daje niesamowicie dużo.Polityka kadrowa w Vive jest wzorcowa,inne kluby mogą tylko obserwować i zazdrościć.Bertus ma swoją wizje zespołu i realizuje ją z żelazną konsekwencją.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Był taki imbecyl co to kpił że w Vive nie ma Polaków i wychowankow. Jest taki imbecyl co to kpi że są w Vive Polacy i wychowankowie. Oj, no bo to zwykly imbecyl

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Po pierwsze, Maxi - jesteś nudny jak flaki z olejem. Życie musisz mieć nudne. A na poważnie to co z młodym hiszpanem? Plotki o problemach z kolanem to jednak prawda czy chodzi o coś innego? Niewątpliwie duża strata dla Wisły jeśli jego powrót będzie się opóźniał.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Mega gratulacje dla chłopaków z Mielca. A nasi mam nadzieję dostali lekcję i nauczą się pokory. Duże zaskoczenie i kubeł zimnej wody. Pomimo, że to turniej to powinniśmy się wstydzić.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  A ktory z zawodjikow stali ma covid ze gosciem sie wspieraja?jak dla mnie ta instytucja tonajwiekszy szit tego sezonu.ciemawe czy hampelteraz wyladuje na lawie:( jakby zrobil swoje to motor moglby pokusic sie o wygrana.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Wszystkie dostępne prognozy pogody, na ten dzień zapowiadają deszcz 60-100% w Czewie. Ale PGE EKSTRALIGA jako, jeden, jedyny wiarygodny portal pogodowy uznaje tylko yr.no. A ja się pytam. Ile razy ten portal się sprawdził w tym sezonie?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Dlaczego w klasyfikacji Złotego Buta jest wyeksponowane tylko ilość zdobytych goli i ilość punktów po przeliczeniu,a co z liczbą rozegranych meczów,bądźmy szczerzy niektórzy mają więcej szans na polepszenie wyniku i nie chodzi mi tu o obronę Lewego,ale zasady tego plebiscytu są śmieszne

 • Czesio1 lubi Komentarz

  1947 w dzisiejszych czasach zeby zaistniec w przestrzeni publicznej ,jak ty wystarczy byc tylko debilem ,-pozdrawiam

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @Czesio1: Chciało by się zanucić Nie wierz nigdy kobiecie... Na szczęście nie wszystkie są takie. Pamiętam czasy jak laski grały za darmo, i pomimo dobrych finansowo propozycji nie łamały danego słowa.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @Maxi-102: nikt nie ma kompleksu Wisły, ale glownie przez ciebie wylewa sie na twoj klub fala nienawisci, sam swojemu klubowi przysporzyles wrogow, sam sobie jestes winien ze tylu ludzi twoj klub opluwa. Brawo ;)

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czesio1 lubi Komentarz

  "przy wyniku wyższym niż 28-27"??? Panie redaktorze, przy niższym..

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Malosiu Niemczyt wszystko dobrze ujete tylko to nie dziewczyny upublicznily swoje zarzuty a zrobil to wielki goru prezes Kasprzyk i z premedytacja wybral do teogo czynu znane z checi mieszania polityczne GW. Cala wina po stronie tego decydenta.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Jak widać po komentarzach, najwięcej do powiedzenia o sytuacji wewnątrz żeńskiej kadry mają panowie. Bardzo łatwo i szybko wydajecie opinię. Pytanie, czym się kierujecie- męską solidarnością z trenerem? Dotąd uważałam, że Nawrocki robi dobrą robotę i brałam go w obronę przed krytykami, ale nie wierzę, że 13 dziewczyn nie ma podstaw do krytyki i wymyśliły sobie zarzuty. To nie one rozpętały tę awanturę. Zrobili to - jak zwykle- działacze, którzy zachowali się jak du.ki po prostu. A przy okazji, ciekawa jestem, ile w PZPS jest kobiet.