Czesio1 - lubi

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Droga redakcjo jak dlugo mamy tolerowac tych dwoch po...ów?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Teoretycznie przed Curry'm jeszcze kilka ładnych lat grania, więc jest w stanie wywindować ten rekord do takiego poziomu jak kiedyś słynne 8.90 w skoku w dal Boba Beamona, który przez 23 lat był rekordem świata (1968-1991). Kto wie w jakim kierunku pójdzie rozwój koszykówki, możliwe więc że rekord Curry'ego pozostanie niepobity.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Jedno zwycięstwo różnicą ponad 40 bramek, dwa ponad 30 i dwa ponad 20. Może w przyszłości niech MŚ zaczynają się od jakiejś rundy przedwstępnej dla najsłabszych, bo czy szkoleniowo takie mecze mają jakikolwiek sens?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  3 mecze w odstępie 6 dni w tym 2 z Barceloną. Trzeba oszczędzać siły . Unią postawiła się Vive ? Buahahaha. Pana redaktora poniosła fantazja , gdyby trzeba było wygrać 15 bramkami to Vive by ten mecz wygrało 15 bramkami !

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Lider SL, lider w najmocniejszej grupie LM, aktualny i przyszły Mistrz Polski. Najlepsi :)

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Spokojne zwycięstwo najważniejsze że bez kontuzji. Są do odsprzedania dwa bilety na Barcelonę w sektorze za bramką. Info 663015564.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Pojechali bez liderów robiąc swoje. Ich koledzy mają czas na regenerację przed FCB w LM. Czas zrobić to raz jeszcze!

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Łomża Vive Kielce na czele tabeli...i kolejna nie przespana noc w pewnym miasteczku.....:)

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Durnota solidnie zapracował na taką miazgę na forum . Nie mniej czuje się świetnie w swoim świecie po drugiej stronie i dalej tworzy te swoje dyrdymały za 20 groszy , beka totalna.......:)
 • Czesio1 lubi Komentarz

  @WISŁA1947: "Lider w Superlidze, Lider w LE, najliczniejsza publiczność...". A to ciekawe nasza liga popatrzmy strona PGNiG Superligi tabela - 1 miejsce Łomża Vive Kielce, Wisła miejsce 2 - wg mnie liderem jest drużyna zajmująca pierwsze miejsce, no ale mogę się mylić. Lider w LE - ciekawe dwa mecze za wami i już lider no, no ciekawe. No cóż my tylko pierwsze miejsce w grupie w LM, no ale LE pewnie są bardziej prestiżowymi rozgrywkami od Ligi Mistrzów. No bo gdzie tam takim drużynom jak Barca, PSG, Veszprem, Flensburg, FC Porto itp do tych od was. Publiczność - no tak mega frekwencja: w Płocku średnia 1246 osób na mecz porażająca frekwencja jak na tą "najliczniejszą publiczność". Dla porównania w Kaliszu średnia 1346 osób nas mecz, Opolu 1625, Kielcach 1827 osób na mecz. Proponuję wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się liczyć, no i dopytać nauczyciela matematyki która liczba jest większa a która mniejsza. No tak to są oficjalne dane, zapomniałem, że są nieważne bo oficjalne, ze stron ZPRP, PGNiG Superligi i EHF.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @WISŁA1947: Reasumując - na mecz z Kwidzynem przyszło więcej kibiców TEJ SŁABEJ Wisły.... Hmmm popatrzmy w protokoły pomeczowe: mecz Wisła - Kwidzyn ilość kibiców 1871, mecz Vive Kielce - Gwardia Opole ilość kibiców 2268. Czyli wg niego 2268 < 1871... No to mamy kolejnego "matematyka" jeden nie wie ile to jest 33-17 drugi twierdzi że liczba mniejsza od 2000 jest od niej większa. Upadku poniżej dna ciąg dalszy - gość spada na kolejny ujemny poziom a tam ciągle się pod nim kolejne zapadnie otwierają i leci dalej.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  No WISŁA 1947 i znowu kolego śniegowy piszesz bzdury - konsultuj te swoje brednie z suzerenem bo go tu ośmieszasz, bo to że ty nie masz pojęcia o ręcznej to już tu wszyscy wiedzą i wychodzi na to, że on też. Jak już się wspomina o jakichkolwiek liczbach to po pierwsze warto sprawdzić czy te które się podaje są prawdziwe a po drugie jeżeli są powodem to kpin to też należałoby sprawdzić czy ten "twój' klub ma lepsze pod tym względem osiągnięcia. Liczba sponsorów Kielc 36 - ciekawe skąd to wziąłeś? Bo na stronie klubowej liczba sponsorów to 49 a wszystkich partnerów w JoinBertus 97 - i można to sprawdzić. Natomiast liczba sponsorów Płocka - 12, sponsorów technicznych - 1 partnerów technicznych - 6 - razem 19. I jeszcze liczba firm/sklepów w programie partnerskim - 33. No to jest dopiero imponujące - nawet nie ma czego porównywać. A co do karnetów do w dniu 2021.08.06 przekroczyła ona tysiąc sprzedanych sztuk - i znów podaj liczbę karnetów sprzedanych w Płocku jak chcesz cokolwiek porównywać. A nie wy nie kupujecie karnetów wręcz nawołujecie do ich nie kupowania - nowa forma "wspierania" klubu...

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czesio1 lubi Komentarz

  "Wygrana z osłabionym uczestnikiem pucharu pieroga po mękach i stękach :) No nie wróży to najlepiej.... " - po mękach i bólach to płatny klakierze rodzą się twoje bzdurne komentarze. Rzeczywiście strasznie się z nimi męczyliśmy - do przerwy 17:11 dla nas cały mecz 27:21 - całkowita kontrola zero zagrożenia wyniku - normalnie "straszne" męki... O bredniach o osłabieniu szkoda nawet wspominać.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  1947. Buahahaha i kto to mówi , chciałem się z tobą czopku założyć o 10 tysięcy to się speniałeś i zacząłeś pisać banialuki o jakiś leżakach dla Bertusa . Moja propozycja jest dalej aktualna przegrywie. Ale ty potrafisz cwaniakować tylko na sportowych faktach . Kozak w necie p.zda w świecie !

 • Czesio1 lubi Komentarz

  1947. Jestem gotów założyć się z Tobą o 10 tysięcy złotych , że w nadchodzącym sezonie Vive zdobędzie tytuł mistrza Polski. Mówię poważnie i nie rzucam słów na wiatr , możemy się spotkać gdzieś między Kielcami a Płockiem i przybić zakład. Jeżeli Wisła zdobędzie mistrza zapłacę ci 10 tysięcy złotych , jeżeli mistrzostwo zdobędzie Vive ty mi zapłacisz 10 tysięcy. Co ty na to ?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @Maxi- 102: no tak 2 miejsce w waszym zasięgu.....

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Artykuł o Kielcach a 90 % komentarzy ekspertów z wiecznie drugiej Wiszły ! Powiedzcie wiejskie przegrywy kto tu ma obsesję na czyim punkcie ?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Coż, życzę powodzenia bo transfer się trafił jak ślepej kurze ziarno. Swój prime Marek ma chyba za sobą i jedyny logiczny argument to narodowość. Bo Wiśle potrzebni są Polacy. A tu ograny i doświadczony zawodnik który na Superligę spokojnie wystarczy. Prawdziwą szansę na rozwój zmarnował 3 lata temu gdzie był to niemal ostatni dzwonek na zagraniczne wojaże. Powodzenia!