KoKiEtKa - lubi

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  DO OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA TEN SYF W FINALE:

  Na wstępie zaznaczam , że jestem mieszkańcem Torunia i kibicem drużyny od 22 lat. To co wydarzyło się w wielkim finale zakrawa na kpinę!!! Jak można było w taki sposób potraktować kibiców z całej Polski ???!!!! Osoby odpowiedzialne nie mają wstydu , żeby pod przykrywką osłabienia drużyny w taki sposób postąpić!!! Za przeproszeniem do Kur....wy nę....dzy..... przełożyć mecz Falubaz miał na kiedy???!!! Na przyszły rok???!!! Jesteście beznadziejni , w dupie mam takich działaczy czy sponsorów...(sponsora)Nie wiem kto podjął taką decyzję bo na pewno nie zawodnicy . W każdym bądź razie Moja noga nie postanie na stadionie dopóki dopóty nie zmieni się w tym klubie nie zajdą zmiany a osoby odpowiedzialne za ten cyrk nie odejdą. Wolę oglądać drużynę w drugiej lidze , alet taką która wie co to walka do KOŃCA!!!!! Mam Was serdecznie dość patałachy!!!!!

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  ja dalem bardzo duza kare finansowa... co sa winni zawodnicy? powiedz mi CO JEST WINIEN PRZEDPELSKI? 18 LETNI CHLOPAK? ZE ZA ROK MILABY JEZDZIC W 1 LIDZE I TRACIC NA ROZWOJU? CO JEST WINIEN HOLDER? kara finansowa i tyle.. degradacja to bylaby strata dla zuzla bo wszedlby slaby klub i tyle... wiec zero emocji i wysokie wyniki.. pisalem wczesniej ze wroclaw mila zleciec a nie rzeszow.. a czemu?bpo rzszow by za rok zmatowal silny zepsol.. rywal dla torunia ale pikeny zuzel bylby dzieki temu i piekny mecz .. a 62 procent ludzi mysli chiwla i nienaiwscia do torunia.. ale skrzywdzili by sami siebie bo zuzel na tym by stacicl.. i tyle.

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Wielkie gratki dla mojej Stali:)Pięknie i bojowo.Osobne graty dla Gapińskiego:)

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Gapiński chyba nie pojedzie na ryby w tym tygodniu :D, Graty dla Stali

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Brrrrawo Pani Sandro,piękny i niesamowity artykuł,niech każdy to przeczyta i pomyśli zanim zacznie wyzywać żużlowców.Niewielu zdaje sobie sprawę że jest to ciężki kawałek chleba,wiele wyrzeczeń wzlotów i upadków.Szacunek i czapki z głów.Pozdrawiam normalnych kibiców.

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Ambasador potrafi zagrzać swoich...nic tylko zapłakać-Gapa powodzenia!!!

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Jeszcze jedno panie Komarnicki, kontrakty kontraktami. Ale jak się wzięło wychowanka z powrotem do klubu, wiedząc jakie miał perypetie, to albo nie bierze się go, albo pomaga na wszelkie możliwe sposoby. Bo Hlib nie zapomniał jak się walczy, a budowę ciała ma jaką ma i nic tego nie zmieni.Tu trzeba porządnych 2 silników dla niego, a nie ubliżać od grubasów. A żeby uzmysłowić panu w czym problem, proponuję aby wsiadł pan do starego zdezelowanego golfa 2 , a ja podjadę golfem 4 i po ścigamy się. Może uda się panu zrozumieć.

 • KoKiEtKa lubi Komentarz

  Panie Komarnicki, Pan wywiadów to w domu starców może udzielać, a nie na temat żużla. Co Pan może wiedzieć o Gapińskim i jego "prowadzeniu się". Następnym razem proponuję się zastanowić zanim się Pan będzie wypowiadał.
  A wyrzuca to się śmieci.