Felix Vallis - lubi

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Co to ma wspólnego z żużlem???

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Na Golloba też bardzo długo gwizdali. Minęło bardzo dużo czasu zanim przestali (albo im się znudziło). stalowy michu - trafiłeś w sedno. To jest chyba najzwyklejsza zazdrość i bezinteresowna zawiść, taka typowo polska. Trudno przełknąć mając ego wielkie jak stodoła, że ktoś jest aktualnie (celowo pisze aktualnie, bo sytuacja może się odwrócić) lepszy. Solą w oku jest kontrakt z Orlenem, brak problemów z osobowością, z prawem itp. itd. Jakie zarzuty wobec Bartka można wymyślać świadczy to co napisał Jareo1. Nie ma się czego czepić to chociaż tak przywalę. No ale cóż trzeba z tym żyć chociaż ciężko się znosi kontakt z ludźmi, którym żółć wylewa się uszami

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  A oto prawda panie i panowie. Są dwie grupy zawodników legend. Są legendy typu Huszcza, Jankowski, Adams, Jancarz, Plech itd. Jest też druga grupa legend takich jak Pedersen, Rickarson, Gollob, Mauger, Nielsen itd. Do której grupy należy Janowski a do której Zmarzlik? Na Golloba gwizdali wszyscy oprócz Bydgoszczy. Huszczy wszyscy bili brawo. To jest nie odłączny element bycia tym kim jest Zmarzlik. Gwizdy, docinki, obelgi, co w tym złego? Wczorajszy przykład z finału IMP. Jedna legenda siedziała w TV i komentowała przebieg zawodów a inne legendy siedziały na krzesełkach i wypełniały program. Jakoś ''przypadkiem'' to legenda wygwizdywana onegdaj mogła zaprezentować swoich sponsorów w tv. Dziękuje. Do widzenia.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Krytykujecie Janosia a nie wiecie co zaszło między nimi po tym dwunastym biegu, bo jego zachowanie nie wynikało z tego, że przegrał w ostatnim biegu. Po drugie bardzo dziwne jest to, że raptem tylko trzech zawodników gratulowało mu zwycięstwa, to też o czymś świadczy. Cieszę się, że Bartek zdobył w końcu to złoto i mam nadzieję, że obydwaj z Janosiem będą na pudle SGP.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Odezwał się kolejny ekspert krzystyniak otóż janowski nigdzie nie uciekł skończyła się oficjalna ceremonia i sobie poszedł. A dorabianie do tego ideologii to karma dla pseudo dziennikarzy.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Ale minusuja przydupasy Bartka.Prawdy nie zakrzyczycie ogromna liczba kibiców go nie lubi i tyle. Gwizdy kibiców w Lesznie to tylko taki mały przykład. Ale rozumiem że obecna władza rękoma Bartusia każe mi go lubić po to jedyna prawda jak TVP.xd

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Krzystyniak nie ma prawa wypowiadać się o zasadach fair play. Zawsze będzie pamiętany jako ten, który po przegranym biegu zasadził kopa na złamaną nogę Ryszadowi Dołomisiewiczowi. Do dzisiaj go publicznie za to nie przeprosił. A czepia się Maćka, że nie chciał celebrować ze Zmarzlikiem. Prawda jest taka, że Bartka nikt nie lubi, ze względu na zachowanie na torze i poza nim. Bartek, jak nie ma daje rady normalnie to wywiezie zawodnika w płot bez skupułów. Między biegami w boksach też z nikim nie rozmawia. Może jest nieśmiały? Duszą towarzystwa z pewnością nie jest. Tak ma odkąd zobaczyłem go na stadionie jak miał 15 lat. Zawsze odludek. Maciek jest jego przeciwieństwem. Na torze zawsze dżentelmen, ma wielu przyjaciół wśród żużlowców i przyjaźni się z nimi poza torem. Bartek dwa razy zachował się niesportowo podczas zawodów - w dwunastym i finałowym biegu, a potem zamiast przeprosić udawał, że nie wie o co chodzi. Nie ma co się dziwić, że Maciek nie chciał z nim celebrować. Przyjaźni między nimi raczej nie będzie. Może to i lepiej. Pojedynki mogą być ciekawsze.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  A Krzystynia znowu snuje dziwne opowiści: "Na tytuł IMP zasługują ci, co jeżdżą równo przez cały sezon. " Ci to są na czołowych miejscach tabieli ligowej. Mistrzem Polski zostaje zawodnik, który w zawodach jednodniowych miał przyzwoitą formę przez rundę zasadniczą, zakwalifikował siędo finału i wygrał ten bieg. Takie są zasady turnieju o tytuł IMP. Nie ma to nic wspólnego z tym, o czym pisze Krzystyniak. Czego dowodem jest obecność Krzysia Kasprzaka w finale, jak najbardziej tego dnia zasłużona.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Jazda Zmarzlika na granicy faulu, której nikt z komentatorów telewizyjnych nie zauważył, bo wszyscy nieprofesjonalnie faworyzują Zmarzlika. Ja myślałęm że jakaś żółta kartka albo nawet wykluczenie będzie. Nikt jednak nie zaryzykował.

  Zgłaszam sprzeciw aby nazywać komentatorów transmisji "ekspertami". Ekspert powinien obiektywnie i bezstronnie przekazywać zdarzenia a nie oceniać czy dobrze czy źle zawodnicy przybili żółwika.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  I znów "g.wno-burza" wymyślona aby ciemny lud mógł wylewać swoje frustracje w komentarzach.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Może i słowa Cegielskiego brzmią rozsądnie ale z drugiej strony, to było GP Gorzowa, GP Wrocławia i GP Torunia, za żadną z rund nie płaci ani GKSŻ, ani PZMot, ani trener kadry.
  Płacą za nie miasta więc powinny one przynosić jak największą korzyść miastu, oczywiście Gorzów mógł wystawić Szymka Woźniaka, a Toruń mógłby uderzyć do Pawła Przedpełskiego (skoro tak bardzo chcą go ściągnąć), Wrocław ... cóż, tam poza juniorami nie ma Polaków więcej, bo Magic już jeździ a Maksym nie wiadomo co robi.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  A co trenerowi kadry do indywidualnych zawodów i IMŚ? Czy on ich trenuje przed SGP? No nie. Nie zabiera też ich na zgrupowanie. Więc czemu ma decydować w interesie, w którym to kluby wykładają hajs na organizację rundy w swoim mieście? Zresztą kwestie kontraktu z zawodnikiem to jedno (i wg mnie słuszne), a drugie to jednak w swoim mieście kibice (którzy stanowią większość na trybunach) jednak wolą oglądać chłopaka ze swojej drużyny, któremu na co dzień kibicują, a nie chłopaka z Leszna (za przeproszeniem, nie mam nic do Kubery), bo tak sobie by chciał wymyślić pan Cieślak z panem Cegielskim. Z drugiej strony - gdyby Leszno było organizatorem SGP to też chyba bardziej patrzyłoby na swój interes i wystawiło Lidseya, gdyby miało to największy sens, a nie zawodnika z Częstochowy czy Lublina.
  Niech już panowie eksperci przestaną wszem i wobec rzucać tym "patriotyzmem" i "dobrem narodowym", bo to się robi słabe, naciągane i zniechęcające.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  przeprosiny sie naleza Mackowi i Piterowi, jesli Cieslak tego nie zrobi, to musi sie zadowolic Smektala i Kubera , L4 wystawil uprawniony lekarz a 0,7 jak jest takim znawca od chorob to niech sobie sam jezdzi na zgrupowania z kevlarami , krawezniki w Pile pod banda to nie wymysl Pitera i tez mu sie naleza przeprosiny bo byc moze uratowal nie jedno zdrowie.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Jeszcze raz przypomne, ze L4 Janowskiemu wystawil uprawniony do tego LEKARZ a nieuprawnione do tego wladze zuzla to anulowaly i nalozyly jakies kary z ksiezyca wziete wiec za co i kogo Maciek ma przepraszac?

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Tylko ze srebrem? Jak ja czytam takie tytuły ala dziennikarzy, co nie wiem czy sportu posmakowali to mnie nie powiem gdzie strzela. Gratulacje Chłopaki. Bartek co tu gadać? Ekstraklasa.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Najlepiej powtarzac farmazony i pluc jadem.
  ''W 1947 roku została ratyfikowana umowa finansowa pomiędzy rządem Polski (ludowej) a rządem Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy zrezygnowali z roszczeń wobec Polski o zwrot 76 min funtów szterlingów wydatkowanych na wyposażenie i uzbrojenie Polskich Sił Zbrojnych w latach 1940—1945, oraz 47,5 min funtów szterlingów, wydatkowanych na utrzymanie żołnierzy polskich na Zachodzie. Strona polska zobowiązała się do spłaty części należności z sumy 32 min funtów szterlingów związanych z wydatkami na administrację, cele charytatywne, szkolnictwo i oświatę. Sumę tę spłacono potrącając 3 mln funtów szterlingów w złocie z zapasów polskiego złota znajdującego się w Wielkiej Brytanii. 10 min funtów szterlingów rząd polski był zobowiązany spłacić w ciągu 15 lat w ratach rocznych.''

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Kwoty za podpis nie powinno być w ogóle. To po pierwsze.


  Po drugie- zawodnik mógłby dostawać kasę przed sezonem np. na przygotowanie się do sezonu ale powinien potem ją spłacić jak pożyczkę.


  3. Płacić tylko za pkt. zdobyte na przeciwniku, bez żadnych bonusów, tak aby nie było nonsensów tak jak teraz, gdy para jedzie na 3:3 i ten co jest trzeci tylko patrzy aby kolega przed nim nie wyprzedził konkurenta, bo straci 4-5 tyś.


  4. Za pkt. płaci gospodarz meczu wg.stałej stawki tzn. 5 tyś* 60 pkt. = 300 tyś zł płatne do 14 dni po zawodach. W razie zaległości następny mecz u siebie przegrywają walkowerem.

 • Felix Vallis lubi Komentarz

  Do właścicieli sportowefakty - kibice żużla nie chcą czytać artykułów D.O.
  Proponujemy przenieść je na pudelka