zbigniew pawel - lubi

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Dno.

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Ale nie da sie wygrac takiego hororu, kiedy Polki w ataku/wszystkie niemal / wazyły ca 20 kg wiecej od szczupłych Turczynek/Boz 65 kg, Stysiak 85 kg/ a głowy Turczynek w bloku po przeciwnej stronie były 30 cm wyzej niz Polek / w ataku/. a zcy ktos zauwazył , dlaczego nasza gwiazda Godek-po kazdym ataku sie przewracała, a Boz /zdobyła 35 pkt!/ fruwała w przestworzach jak ptak? Bo wazy 65 kg ! I jest szczupła. Widzieliscie ataki Mędrzyk? Polka miała głowe w ataku na poziomie siatki/tylko/ i wpadała w blok jak kaczka/-po przeciwnej Turczynki w bloku były 30 cm wyzej! I to jest prosta odpowiedz na ten negatywny wynik-Stysiak to samo- nie mogła sie odbic od parkietu ! Niezaleznie od tego były waleczne i to by było na tyle!

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Moim zdaniem mecz przegrał trener jak można zawodnika trzymać na boisku który ma 15% skuteczność nie wspominając o przyjmującej która nie przyjmowała i nie kończyła to po co pojechali zmiennicy dla asysty żeby było więcej czy może cieplej bo w grupie jest zawsze cieplej

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Na pierwszym miejscu mecz przegral nowrocki(koniecznie z malej litery bo to nieudacznik dyletant i gostek bez honoru)Pozniej Wolosz,nastepnie Smarzek...To trzy glowne powody...Trener Turcji calkowicie zmienil rozgrywajaca po pierwszym secie..nowrockiego nie bylo na to stac ze strachu i tak jest przez cala jego kariere..Efektem tego bylo zameczenie fizyczne Smarzek przez dawanie jej kazdej pilki do ataku,kiedy wszyscy widzieli ze jej po prostu nie idzie.Kazdy moze miec slaby dzien..Ale nowrocki i Wolosz tego nie widzieli...Mecz pownien sie zakonczyc spokojnie w 4 secie i nie byloby za wiele do gadania..Turcja by skomentowala ze Polki byly tego dnia lepsze i koniec dyskusji....Pierwsza rzecza jest wyj...banie nowrockiego..

 • zbigniew pawel lubi Komentarz


  Niech Nawrocki odejdzie , on nie ma pomysłu na grę . Jego czas już się skończył . Należy zatrudnić b dobrego trenera z zagranicy .

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Jakoś ciężko być optymistą przed tym turniejem ale może to i dobrze....na niemiłe niespodzianki jestem przygotowany,a te miłe będą smakować jeszcze lepiej.....oby nasze panie skupiły się na tych drugich,trzymam kciuki.

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Boże... kto to robi? Szeroki skład juz wiadomo od chyba miesiąca. Kto normalny podaje szeroki skład na 4 dni przed ME. Brawo Sportowe fakty

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  rio raczej nie bedzie.

 • zbigniew pawel lubi Komentarz

  Tak złe przygotowanie Kadry Polskich Siatkarek do ME, zawdzięczamy prezesowi PZPS Papke! To on obdarzył kobiety nieprofesjonalną kadrą trenerów! Jakie J. Nawrocki ma osiągnięcia w prowadzeniu siatkarskich zespołów kobiecych, choćby w Orlen Lidze?!
  To tak, jak dać samochód wyścigowy kierowcy, który dopiero odebrał prawo jazdy i wpuścić go na tor bolidów, stawiając na to, że się nie zabije, tylko zajmie pierwsze miejsce dla stajni, która go wystawiła i siebie!
  Wiecie, rozumiecie; można być naiwnym wręcz głupcem, ale nie do aż takiego stopnia - szanujmy swój intelekt, bo inni go nie uszanują!