Poznajesz? Świętują 25-lecie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Sławomir Nitras z żoną Irminą
Instagram / / Na zdjęciu: Sławomir Nitras z żoną Irminą
zdjęcie autora artykułu

24 kwietnia to bardzo ważna data w rodzinie Sławomira Nitrasa. Minister sportu i turystyki pochwalił się przepiękną rocznicą. Błyskawicznie posypały się komentarze z gratulacjami.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=70789]

Sławomir Nitras[/tag] od kilku miesięcy pełni bardzo ważną i odpowiedzialną rolę. Po wyborach parlamentarnych to on został mianowany do kierowania Ministerstwem Sportu i Turystyki. Nowa funkcja w polityce z pewnością sprawiła, że ma mniej czasu w życiu prywatnym.

To jednak nie oznacza, że nie pamięta o ważnych datach. Tak się składa, że 24 kwietnia w jego życiu doszło do bardzo ważnej zmiany. W 1999 roku poślubił kobietę, która skradła jego serce.

Nitras jest stały w uczuciach, więc wciąż żyje z Iriminą Kryśkowiak-Nitras. 25. rocznica ślubu nazywana jest srebrnymi godami i w każdym związku jest wyjątkowym momentem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

"Najlepszego i cudnego życia!", "Czas się dla Was zatrzymał! Piękne zdjęcie! Powodzenia, Miłości i Zdrowia!", "Gratulacje i dużo wspólnych lat w szczęściu życzę", "Piękna żona i ma piękne imię. A pan wyglądał trochę jak Aleksander Kwaśniewski" - komentują internauci.

Kim jest żona Sławomira Nitrasa? Na jej temat wiadomo niewiele, bo chroni swoje życie prywatne. Pracuje jako inspektor w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie.

W przeszłości sama spróbowała przebić się w polityce. Kilka lat temu wystartowała w wyborach na radną Szczecina, ale potem się z tego wycofała.

Sławomir i Irmina Nitrasowie wychowują dwie córki. Przed laty przeżyli ogromną tragedię, gdy stracili dziecko. Ania żyła krótko, bo była poważnie chora.

Kwaśniewski radzi Nitrasowi. "On powinien pełnić funkcję wiceministra" >> 40 mln zł z ministerstwa. Nitras przedstawił ofertę dla sportowców amatorów >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty