WolF SG - lubi

 • WolF SG lubi Komentarz

  Falubaz czeka to samo, co spotkało Toruń. Dudka szkoda tylko . Żaden fajter tam nie pójdzie . No chyba że Hampel znów uwierzy w magie !

 • WolF SG lubi Komentarz

  Alkohol jest dla mądrych ludzi...

 • WolF SG lubi Komentarz

  Rozumiem, ale nie chodzi tu tylko o to, że trener reprezentacji Polski na żużlu skłamał, co oczywiście samo w sobie jest naganne. Nie tylko Markowi Cieślakowi zdarzają się kłamstwa, ale najgorsze jest to, że trener kadry i Falubazu nie widzi w swoim kłamstwie niczego złego i bez żenady przyznaje to publicznie. A więc mamy tu do czynienia nie tylko z mówieniem nieprawdy, ale również z cynizmem.
  „Nie zawsze w naszym interesie jest mówienie prawdy, bo dlaczego mamy ją mówić?”, pyta trener Cieślak. Bycie prawdomównym nie jest więc naszą moralną powinnością (a w każdym razie nie jest moralną powinnością Marka Cieślaka), a jeśli już mówimy prawdę, to wtedy, kiedy jest ona w naszym interesie – kiedy nie jest, to kłamiemy i wszystko jest OK.
  Uważam, że nie jest to moralność, lecz antymoralność i jest mi przykro, że propaguje ją tak znana i zasłużona dla żużla osoba, jak pan Marek Cieślak.

 • WolF SG lubi Komentarz

  Ale się Vaculowi dostało :( Aż szkoda mi się go zrobiło. Cóż, miał fajną atmosferę w Tarnowie, ale wybrał kasę, więc będzie się teraz męczył z prezesem i jego klakierami.

 • WolF SG lubi Komentarz

  Twój lekarz także rozpoczął poszukiwania :) rozumu w twojej główce

 • WolF SG lubi Komentarz

  Już zapomniałeś liścia 68 ? :)

 • WolF SG lubi Komentarz

  no tak ale te "gwiazdy" pokazaly wam wasz miejsce w poprzednim sezonie. Nie potrzebowalismy zakazanych substancji ani dopingu zeby wygrac :) A patrzac twoim tokiem pozwol ze ja zrobie analize twojej druzyny:
  Protas "wywrotas" nie dazy sympatia zbytnio Grzesia"przelew" walaska wiec atmosfery wzorowej nie macie :) plus ten drugi jak nie otrzyma kaski na czas to bedzie wozil ogony tak dla zasady :) czolgajacy sie Hampel. Dopingujace Dudki wasz wilki wychowanek Pieszczek oraz Alex "nadwaga"zgardzinski oraz celebryta "Rózowa Koszula". Jezeli u nas jest kpina a nie druzyna to jak nazwiesz swoj magiczny disneyland ?