Piotr Wachnik - lubi

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Brawo Dawid! Brawo polscy skoczkowie! Jestem z Was dumna.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  I bardzo dobrze Kamil
  powiedział !! Już zaczynają ci którzy znaja sie na wszystkim i na niczym , pompować balony , wywoływać presję ile tylko sie da , a po tytułach Niemcy wstrzymaly oddech po golu Lewandowskiego , Kubica rządz i dzieli w F1 , Włosi juz nie są tacy sami po golach Piątka itd , itd , itd , to już na wymioty zbierają takie idiotyzmy , i wywieranie presji !! Teraz to samo o Dawidzie - jeszcze 10 dni temu nie zachłystywali sie dziennikarze wcale , i tylko pobakiwali , a dziś juz mieszaja chłopakowi w głowie i za chwilę napiszą , ze świat już nie jest taki sam po skokach Kubackiego !! Panowie - życze spokoju , realizmu i obiektywizmu , a najwiecej szacunku dla dyscypliny , zawodników , kibiców i szacunku oraz respeku w prestiżu własnej pracy ..

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  jestem z was dumny!

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  mam nadzieje, ze meksykaniec znow zleje tego pyszalkowatego angola, tym bardziej, ze teraz ma czas na spokojne przygotowanie do walki

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Mistrzowie Europy??? Niech nie marudzi, bo nawet Mistrzowie Świata nie mają zapewnionego udziału na IO.
  Ale fakt: system kwalifikacji jest chory...

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Panie trenerze,myślę że może jednak trzeba było dać szansę zmiennikom a może wtedy los naszej reprezentacji potoczył by się inaczej? Jeśli coś nie idzie podstawowym składem to może świeże siły coś by ugrały,zmieniły???

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Moim zdaniem za dużo gramy jednym składem, a za mało gramy rezerwowymi, pamiętacie jak ekstra nam szło w ostatnim turnieju rezerwowym składem? Uważam, że trzeba szukać różnych alternatyw. Mimo wszystko jestem z nich dumny.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Cóż mimo, że jesteśmy MŚ to do Brazylii z jej najlepszych lat sporo nam brakuje...:)

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Bez kończącego ataku, dokładnego i zaskakującego rozegrania, bloku i z często niedokładnym przyjęciem to można ogrywać takich przeciwników jak w grupie a potem jest zderzenie ze ścianą (jak wczoraj). Od lat ATAK jest naszą kulą u nogi. W 2014 szalał Wlazły i było MŚ. W 2018 szalał Kurek i znów było MŚ. A teraz Polacy nie mogą przebić się przez blok i kombinują nieudacznymi kiwkami.
  Kubiak zaczął sezon reprezentacyjny przed wakacjami słabiutko. Potem Heynen długimi tygodniami trzymał go na zgrupowaniach kadry, próbując reanimować i nie forsując w LN ale niewiele to pomogło. Owszem poprawił dyspozycje ale przy takiej grze jak wczoraj to on nie jest wzmocnieniem tej reprezentacji. Inna sprawa, że we wczorajszych spotkaniu ze Słowenią WINOWAJCÓW PORAŻKI na parkiecie (i obok parkietu) wskazałbym jeszcze kilku.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Cały mecz został przegrany w pierwszym secie kiedy przy stanie 20:17 daliśmy się sprowokować tępemu sędziemu jak dzieci, niestety przede wszystkim trener, który zamiast uspokoić zawodników dolewał oliwy do ognia, straciliśmy przewagę, pewność siebie, gra stała się kłębkiem nerwów i mogło być tylko coraz gorzej.
  Trener niczym nie zaskoczył Słoweńców, a przecież dysponuje długą ławką równorzędnych zawodników, już grając z Niemcami Kubiak, Drzyzga, Nowakowski i Konarski byli przeciętni. Tego meczu nie powinniśmy przegrać gdyby trener był bardziej kreatywny, tak jak on to przecież potrafi. Wczoraj pogubili się wszyscy, jak nie mistrzowie świata.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Szkoda.
  Ale i tak Was kochamy.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  "w kwestii metody sprzedaży oraz liczbę biletów" ******** "zainteresowanie ze strony polskich fani". Po prostu żenada...

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Szkoda mi Legii , ale jak mając tyle okazji strzelać jak gozdek z 99 na plecach , czy z 9 m trafiac w bramkarza . Prawdziwe mistrzostwo.
  No ale mamy pozamiatane KOMPLET drużyn znowu odpadł i to ze słabeuszami, przykre . Liczyłem że legia cudzoziemska jednak wkopie coć szkotom .

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  a ja myślałem że chodzi o naszego cienkiego spinacza

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Najważniejsza jest stabilizacja formy.Niezmiennie na ostatnim miejscu.A napinacze dalej pieją z zachwytu nad 'wspaniałą " jazdą podstarzałego szofera.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Robert jak zwykle pokazał nic. Szczęście nie dopisało, trzeba liczyć na kolejny cud i nieszczęście innych podczas wyścigu, bo na umiejętności i wiedzę niestety nie. Jak wystękał w wywiadzie - autu brakuje przyczepności, a ponieważ pakiety aerodynamiczne mają takie same z Russelem to rzecz rozbija się o zrozumienie pracy opon. Russell rozumie to lepiej, bo mimo wieku przez ostatnie lata dużo jeździł. Robert nie rozumie, bo nie jeździł. Co więcej nie rozwija się, bo na przestrzeni kilku ostatnich wyścigów Russell zaczyna go coraz bardziej odstawiać. Dzisiejsze kwalifikacje po raz kolejny to pokazują. Również McLaren tak ładnie pnie się w górę i zdobywa punkty, bo podobnie jak Mercedes też rozumie opony (choć nie mają tak szybkiego bolidu).

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Do autora artykułu: śmiem wątpić, że tego typu treści zadziałają promująco. A wręcz podejrzewam, że efekt takich opracowań, porównań, jest/będzie zgoła odmienny, odwrotny...
  Nie, nie jestem hejterem. Martwi mnie nadmierne (moim zdaniem) skupianie uwagi na Leonie, włącznie z tym polowaniem przez kamery telewizyjne.
  Im więcej będzie normalności w odniesieniu do gry WIlfredo, tym lepiej dla całej reszty drużyny, która zna swoją wartość, jak i zna potencjał Kubańczyka. Resztę ma dowieść parkiet.

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Szpila, jesteś jak najman, dużo szczekasz a g...o potrafisz, lepiej kończ bo wstyd przynosisz

 • Piotr Wachnik lubi Komentarz

  Szpilka to mężczyzna do bicia za pieniądze.