Szczecin Janek - lubi

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Gratuluje Bartkowi tytułu mistrza świata . Ten gość sobie na to zasłużył jak nikt inny . Nikt mu tego już nie odbierze . No chyba że odpukać w niemalowane jakiś upadek . Ale mentalnie przy takiej formie on już jest mistrzem świata . BRAWO BARTEK !!!!!!!!

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Co za różnica kto bedzie tam jeździł i tak bedą regularnie na 2 ostatnich miejscach, bo ten zespół jest martwy. Wolę Kubicę jako testowego w Ferrari, niz dalsze patrzenie jak ośmiesza się w Williamsie.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Jestem za mistrzem Piastem! Legia jest wysoko w tabeli dzięki sędziom a Lechia dostała wiosennej zadyszki. Piast może być dla nich wzorem!!!

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Dokładnie popieram!
  A to co zrobili sędziowie w Gdańsku to było karygodne!!!
  W innych meczach też legię faworyzują - koniec z tym faworyzowaniem - najwyższy czas!!!
  Legi nie lubi cała Polska więc uważam, że za tą pomoc sędziów i ten mecz w Gdańsku - Pogoń i Lech powinni zagrać dla i pod Piasta

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla ś.p Kamili Skolimowskiej... ale nie umniejszając jej sukcesów nie była ona wybitą zawodniczką w swojej dyscyplinie... a jedynie dobrą... która niestety za wcześnie odeszła...

  Wybitną zawodniczką jest Anita Włodarczyk... całkowity dominator dyscypliny... który jak jest w formie jest poza całkowitym zasięgiem rywalek ale potrafiącym wygrywać również wtedy kiedy jest w słabszej dyspozycji...

  i obecnie żaden inny polski lekkoatleta nie jest tak rozpoznawalny jak Włodarczyk... To dla niej przychodza kibice na stadion... to ona jest magnesem dla zawodów...

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  milcz pan i wstydu sobie oszczędz

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Lubię człowieka, ale teraz odpłyną z komentarzem. Pogoń grała lepiej i tyle w tym temacie.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  W sportowej grze Panie trenerze nic sie NIE NALERZY. Slepy byles chlopie jak Twoja Legia byla lepsza druzyna w tym meczu a pamietac trzeba, ze pilka nozna to taka gra w ktorej zwycieza zespol strzelajacy wiecej goli a tych po stronie portowcow bylo wiecej i zdobyte w bardzo urokliwy sposob. Brakuje Panu zwyklej oglady i kultury sportowej bo kazdy inny trener zwczajnie pogratulowalby wygranym ale widac, ze jak zniewykle Leglej sie NALEZY bo jest z Warszawki i jakim prawem ktos z prowincji jest nieposluszny.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  ale tego Pinto wali...jak Legła wygrywa to ok a jak przegrywa to niezasłużenie....

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Dokładnie, chora wypowiedź, chorego człowieka, dostali po d....e i powinien wziąć to na klatę, a nie robić z siebie błazna

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Boniek musi odejść, a najlepiej jakby zostałby zdymisjonowany i to w niesławie. Głowy w PZPN muszą polecieć i to nie tylko Prezesa Bońka. W zasadzie, kto powołał Brzęczka? Należałoby przyjrzeć się dokładniej legendzie Bońka, jego karierze piłkarskiej w Polsce w Włoszech, jako trenera drużyn włoskich, jako działacza PZPN . ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA PYTANIE CZY TO JEST WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU? MOIM ZDANIEM NIE

  Kondycja polskiej piłki jest aspektem bardzo złożonym. Poprawy nie widać, kto wie czy nie wchodzimy w kolejny kryzys.

  Kim jest działacz piłkarski o co takiego on robi? W zasadzie za co odpowiada Zbigniew Boniek. Jak wygląda kondycja i system szkolenia dzieci i młodzieży? owszem widzę, dynamicznie i prężnie działające szkółki piłkarskie niekoniecznie przy klubach - ale to jest dopiero przedszkole piłkarskie. Gdzie jest "szkoła podstawa, szkoła średnia i studia"? Pytanie o system szkolenia to pytania o trenerów, kim są trenerzy jak zdobywali swoje szlify, kto ma ich szkolić i doskonalić? Tak na dobrą sprawę mamy ogromną bazę szkoleniową Orliki, nowe sale i hale gimnastyczne. Patrząc się na dokonania naszych klubów i reprezentacji, rzeczywistość ligową - nie trudno zauważyć, że stare przyzwyczajenia wciąż górują nad zdrowym rozsądkiem, stale popełnianie są te same błędy. Wciąż mamy to szarą rzeczywistość boiskową w której giną talenty i to nieprzeciętne talenty. Takim talentem niespełnionym jest dla mnie Sebastian Mila - jeden z czołowych przedstawicieli złotego pokolenia piłkarskiej młodzieży. Jego kariera to gol strzelony Mistrzom Świata Niemcom - co było miłym akcentem i pewnym symbolem głosu tamtego pokolenia, kończącego się.


  Okoliczności wyboru Bońka były specyficzne. Boniek zastąpił Grzegorza Lato, na którego nikt nie zagłosował. Ilu z tych działaczy co wcześniej wybrało Grzegorza Latę wybrało Zbigniewa Bońka.

  Trud Euro 2012 to pokolenie Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego. Ci zawodnicy 4 lata później zagrali rewelacyjnie. Ale to pokolenie kończy się, nie ma następców. W ogniu krytyki, w większości słusznej, jest właśnie Lewandowski, o którym można powiedzieć, że nie miał łatwego sezonu. Ale kadra to nie jest tylko i wyłącznie Lewandowski - Lewandowski ma już prawie 30 lat - co dla piłkarza jest wiekiem zaawansowanym prawie 100 meczów w kadrze. A oczekiwania wobec niego są takie same ma grać jak najlepiej. Nikt nie patrzy się na to, że nie ma następców pokolenia Lewandowskiego.


  Następcy pokolenia Lewandowskiego. O ile w 2016 r. Legia Warszawa zagrała w Lidze Mistrzów, dwa lata wcześniej po kontrowersyjnym walkowerze z Celtikiem odpadła. Do tej pory mam w pamięci obraz samotnych właścicieli Legii odwołujących się do werdyktu UEFA. jak wyglądało w tym roku ? Legia odpadła z rozgrywek europejskich z mistrzem Luksemburga. Występy naszych czołowych drużyn w europejskich pucharach nie dają powodu do radości nie mamy zawodników na dobrą grę w Lidze mistrzów do której awansowaliśmy po 25 latach!!! Widok osamotnionych właścicieli Legii był bardzo smutny - ale to też jest kwintesencja tego jaką pozycję ma PZPN na arenie UEFA i FIFA.

  Dlaczego nie mamy dobrych zawodników, czy zawodzi system szkolenia? najwyraźniej tak. postawa naszej reprezentacji na mundialu w Rosji to wypadkowa kondycji polskiej piłki nożnej. nie mając zawodników trener ma ograniczone pole manewru i taką drużynę łatwiej jest pokonać. Nie ma co się łudzić - w klątwie Bońka Boniek wspomniał o możliwościach polskiej piłki i te możliwości są takie a nie inne. Cala reszta to zaklinanie rzeczywistości. nagle było bardzo dobrze a teraz jest - źle - i to są głosy tych co wychwalali polską piłkę, i ci sami ludzie (niektórzy z nich wieszają na niej najgorsze psy)

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Święte słowa Panie Darku......oj ciężko będzie przez następne 4 lata.....może coś się zmieni.....może

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Robert Kubica bedzie mistrzem swiata, a jego historia mu w tym pomoze i oczywiscie wrodzony talent :-)

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Folksdojcze to folksy Polacy mówią na Kapustów nowe modele volkswagenów , tyPOwe antypolskie ścierwa i opanowały WP Onety WSI24 Super duper , Urbana , szachtera itp - żygowiny - bronią UB eków i kiszczakowców to prawdziwa III RP chomo sowieticus ala tu SS k !! DNO ZERO NUL za mało im obniżyli przywileje do naj naj (najniższej a nie śred)

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Fachowiec i gwiazda piłkarska się odezwała. Najlepszy komentator piłki. Żygać się chce. A co do reprezentacji to ma rację. Jedno wielkie dno.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Będzie transmisja na eurosporcie 2 na stronie napisali

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Według mnie, najpierw wprowadza się zasady, a dopiero karze. Rozumiem walkower, za niezapewnienie bezpieczeństwa, na swoim obiekcie i nie dokończenie meczu, bo tak mówią przepisy. Ale odejmowanie punktów, za ''prowokacje'', gdzie nie dochodzi nawet do konfrontacji ''siłowej'', między kibicami obu drużyn?.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  widać wyraźnie że w ekstraklapie są równi i równiejsi patrz kary po derbach Krakowa no ale Górnik za blisko Ległej w tabeli to trzeba mu odjąc

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Co za bzdura. Za organizację meczu odpowiada gospodarz czyli Piast. Zabranie pkt. górnikowi to jakiś chory żart.

 • Szczecin Janek lubi Komentarz

  Przecież to jest runa Tiwaz, a nie żaden neonazistowski symbol.