WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Logis-Tabulus MTB Corporate CUP: Radość ze ścigania, radość ze spotkania

Logis-Tabulus MTB Corporate CUP to pierwsze zawody MTB z dodatkową specjalną klasyfikacja dla pracowników firm i instytucji. Na zawodowców czeka 60-kilometrowa wymagająca trasa „SIXT – long distance”.
Przemysław Zbróg
Przemysław Zbróg

Amatorzy mogą spróbować swoich sił na krótszym 30-kilometrowym odcinku „Garmin - short distance”.

4 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbędzie się pierwsza edycja zawodów, które w swoim zamyśle mają wyłonić najlepszych zawodników i drużyny spośród firm i instytucji. Do wygrania w zawodach i konkursach dla uczestników jest łączna pula nagród o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Wynik końcowy każdego zespołu firmowego zostanie przemnożony przez tzw. „handicap wiekowy”, współczynnik uwzględniający wiek i płeć wszystkich jego członków (http://www.corporatecup.pl/Regulamin.pdf). To zachęta do tworzenia drużyn damsko-męskich i międzypokoleniowych, jak na prawdziwy team building przystało. O precyzyjny pomiar czasu zadbają profesjonaliści z firmy STS Timing.

Malownicza trasa rajdu biegnie wzdłuż zalewu Tatar, zahacza o dziedziniec ruin Zamku Książąt Mazowieckich, a potem przez pagórki, szutrowe i polne drogi nad meandrującą rzeką Rawka.

Nie zabraknie tak lubianych singletracków, wytyczonych w pięknych liściastych lasach. Organizatorzy obiecują sporą dawkę sportowych emocji – m.in. widowiskowy fragment trasy, biegnący przez prastare zamkowe mury.

Dla spragnionych i zmęczonych sportowców przygotowano specjalne posiłki regeneracyjne i napoje izotoniczne. Organizatorzy zapewniają także serwis rowerowy i myjnię oraz bezpłatną przechowalnię dla rowerów. A po wysiłku relaks w Centrum Rekreacyjnym AQUARIUM.

Wyścigom będzie towarzyszył piknik z foodtrackami, na którym przewidziano mnóstwo atrakcji w związku z obchodzonym pierwszego czerwca Dniem Dziecka. Wśród nich, przejażdżka kolejką wąskotorową oraz warsztaty teatralne z aktorem Dariuszem Wieteską. Więcej informacji na stronie organizatora. (http://corporatecup.pl/pl/atrakcje/).

Rejestracja uczestników (http://corporatecup.pl/pl/rejestracja/)

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×