Dramat na drodze. Wjechał w grupę kolarzy i uciekł

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MIKOLAJ ZACHAROW / Na zdjęciu: Straż pożarna, policja i pogotowie
Newspix / MIKOLAJ ZACHAROW / Na zdjęciu: Straż pożarna, policja i pogotowie
zdjęcie autora artykułu

Do koszmarnego zdarzenia doszło w miejscowości Przypki. Kierowca samochodu osobowego wjechał w grupę kolarzy i uciekł z miejsca zdarzenia. W tej chwili jest poszukiwany. Niestety jedna osoba zmarła. Kilka jest rannych.

Kolarze wybrali się na trening w grupie czternastoosobowej. W miejscowości Przypki położonej w województwie mazowieckim z przeciwległego kierunku wprost w sportowców wjechał samochód, który natychmiast zniknął z miejsca zdarzenia. Jedna osoba straciła przytomność. Po przyjeździe karetki pogotowia i straży pożarnej podjęto reanimację.

Niestety przed godziną 21 poszkodowany zmarł, o czym poinformował media Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

To nie koniec fatalnych wieści. Trzech kolejnych kolarzy z licznymi złamaniami kończyn trafiło do szpitala. Inni ranni byli opatrywani na miejscu zdarzenia, ponieważ mieli na ciele lekkie obtarcia i nie wymagali hospitalizacji.

Łącznie w akcji ratowniczej brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Później na miejscu pojawiła się także policja i prokurator. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności zdarzenia.

Czytaj także: Tylko dwa kraje bronią Rosję w ONZ. Teraz o jednym z nich znów jest głośno

Źródło artykułu:
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (3)
avatar
jotwu
19.05.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jak sądzicie,czy ta grupa 14 kolarzy jechała dosyć wąską drogą jeden za drugim? Stawiam,że jechali kupą mości panowie.Każdy kierowca widział takie jazdy nie jeden raz.A tu trafił się szofer z p Czytaj całość
avatar
apollo
18.05.2022
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Nie bronię kierowcy ale ci kolarze to plaga  
avatar
Husarzyk
18.05.2022
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Ten wypadek był na DK7 E77, na trasie Warszawa-Kraków, tuż przed Tarczynem. Często w Przypkach są wypadki. Czytaj całość