W Tour de Pologne stracił niemal wszystkie zęby. Jakobsen pokazał, jak teraz wygląda

Stomatolodzy mieli ręce pełne roboty, aby naprawić ogromne uszkodzenia, których Fabio Jakobsen doznał rok temu w Tour de Pologne. Efekt końcowy robi ogromne wrażenie.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Fabio Jakobsen PAP/EPA / Manuel Bruque / Na zdjęciu: Fabio Jakobsen
Fabio Jakobsen jest ogromnym szczęściarzem. Cudem przeżył ubiegłoroczny wypadek podczas Tour de Pologne. Doznał wielu poważnych obrażeń, ale nie dość, że wrócił do zdrowia, to jeszcze znowu jest zawodowym kolarzem.

Holender jednak wciąż miał jeden poważny problem. W Polsce stracił niemal wszystkie zęby. Z tym jednak dało się wiele zrobić, więc 24-latek szybko się na to zdecydował.

Przez osiem miesięcy stomatolodzy pracowali nad nowym uzębieniem kolarza. Teraz Jakobsen z dumą pokazał efekt końcowy. Najpierw zaprezentował zdjęcie przed wstawieniem implantów, a potem już po.
Fot. Instagram Fot. Instagram
Fot. Instagram Fot. Instagram
"Spróbuj znaleźć dziesięć różnic na zdjęciach! Jestem niezmiernie wdzięczny za pracę, która została włożona w przywrócenie moich zębów. Efekt jest zdumiewający. Uważam, że są piękne" - pisze na Instagramie.

Jakobsen obecnie szykuje się do mistrzostw Holandii. Potem zamierza wystartować w Tour de Wallonie i Vuelta a Espana.

"Nie chce wziąć odpowiedzialności". Kolarz poszkodowany w Polsce ostro o sprawcy >>

Gest Fabio Jakobsena po fatalnej kraksie wszystkich poruszył. Nawet rywal był zaskoczony >>

ZOBACZ WIDEO: Paweł Fajdek szczerze o przygotowaniach w Spale. "Odpalamy grilla, gdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani z menu"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×