Liga letnia NBA: Trybański na cztery minuty

Kolejnej porażki doznali w Las Vegas koszykarze z NBA D-League Select. Tym razem szans nie dali im zawodnicy Atlanta Hawks. W drużynie z filialnej ligi występuje Cezary Trybański.

W tym artykule dowiesz się o:

Polak z pewnością nie zaliczy spotkania do udanych. Cezary Trybański na boisku spędził cztery minuty. Nie udało mu się zdobyć punktów, jednak zebrał dwie piłki, zablokował rywala i raz faulował.

Drużyna polskiego środkowego zanotowała trzeci przegrany mecz. Zespół z Atlanty okazał się dla koszykarzy z D-League zbyt mocny. Jastrzębie zupełnie zdominowały swoich rywali i po dwóch kwartach prowadziły 50:30. W ostatniej kwarcie zawodnicy z NBA spuścili trochę z tonu, co skrzętnie wykorzystali ich rywale. Na minutę przed końcem dzięki akcjom Mike'a Gansey'a udało im się zbliżyć do Hawks na dziewięć punktów. Na więcej nie było ich jednak stać.

Po stronie Jastrzębi najlepszym strzelcem był Jeff Teague, który zanotował 19 oczek.