Trwa znakomita passa Krabów Waltera Hodge'a

Portorykański zespół Waltera Hodge'a - Cangrejeros de Santurce odniósł dwa kolejne zwycięstwa w tym tygodniu. W poniedziałek Kraby pokonały na swoim parkiecie Gallitos de Isabela 94:75.

Rafał Malinowski

Hodge, który przed wyjazdem z Polski przedłużył kontrakt z Zastalem Zielona Góra, grał w tym spotkaniu przez 19 minut - 8 pkt, 5 as, 3 prz. W czwartek Kraby również na swoim parkiecie wysoko pokonały zespół Piratas de Quebradillas 92:64 (do momentu porażki Piraci byli liderem rozgrywek!). Hodge grał 24 minuty - 11 pkt, 3 as, 2 zb.

Drużyna Cangrejeros de Santurce wygrała cztery mecze z rzędu i z bilansem 9:7 zajmuje czwarte miejsce w lidze (na 10 zespołów). Terminarz ligi portorykańskiej jest skonstruowany tak, że Kraby rozegrają kolejne cztery spotkania również u siebie (8 pojedynków z rzędu w domu!).