Galatasaray Medical Park Stambuł - Asseco Prokom Gdynia 78:76 (wynik)

Asseco Prokom Gdynia prowadził w Stambule z Galatasarayem różnicą 11 punktów przed ostatnią kwartą. Mistrz Polski roztrwonił jednak całą przewagę i o końcowym wyniku zadecydowała dogrywka. W niej lepsi okazali się gospodarze.

Rafał Malinowski

To już szósta i chyba najbardziej bolesna porażka Asseco Prokomu w Eurolidze, ponieważ zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki - zarówno w końcówce czwartej kwarty jak i dogrywki.

Galatasaray Medical Park Stambuł - Asseco Prokom Gdynia 78:76 (12:14, 22:17, 12:26, 24:13, d. 8:6)

Galatasaray Medical Park Stambuł: Pachulia 19 (10 zb), Shumpert 13, Lucas 12, Songalia 10, Lakovic 8, Ozer 4, Andric 4, Acik 3, Arslan 3, Shipp 2, Yildrim i Topaloglu nie grali.

Asseco Prokom Gdynia: Motiejunas 22 (10 zb), Lafayette 18, Zamojski 15, Hrycaniuk 6, Szczotka 4, Seweryn 3, Blassingame 3 (8 as), Frasunkiewicz 3, Dmitriev 2, Łapeta 0, Kuebler 0.

Widzów: 4585.