Liga VTB: Słaby mecz Ignerskiego przeciwko Kazachom

Michał Ignerski zagrał prawie 16 minut w drużynie BC Niżny Nowogród przeciwko kazachskiej Astanie w lidze VTB. Drużyna Polaka uległa rywalom 69:80 i w swojej grupie zajmuje odległe siódme miejsce. Polski skrzydłowy zdobył w tym spotkaniu 7 punktów.

Paweł Sala
Paweł Sala

Polski skrzydłowy ekipy BC Niżny Nowogród Michał Ignerski był ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji zarówno w lidze PBL, jak i rozgrywkach ligi VTB. Po kilku bardzo dobrych występach przyszedł gorszy mecz przeciwko kazachskiej Astanie. Zespół Polaka przegrał 69:80 i z bilansem dwóch zwycięstw do czterech porażek zajmuje siódme miejsce w grupie A rozgrywek (na czele Chimki Moskwa Thomasa Kelatiego z bilansem 5/0).

Ignerski wystąpił w pierwszej piątce, lecz zagrał nieco ponad piętnaście minut. Polak rzadko dochodził do pozycji strzeleckich, a uzbierał w sumie tylko siedem punktów i jedną zbiórkę.

BC Niżny Nowogród - Astana 69:80 (17:25, 17:23, 16:14, 19:18)