Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet

Grzegorz Grajdura
Grzegorz Grajdura

Faza zasadnicza

1. kolejka - 01.10.2011
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice
Wisła Can - Pack Kraków - Lotos Gdynia
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno
Matizol Lider Pruszków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
MUKS Poznań - Widzew Łódź
INEA AZS Poznań - Energa Toruń
Artego Bydgoszcz - KK Row Rybnik

2. kolejka - 05.10.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
Lotos Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź
Widzew Łódź - Matizol Lider Pruszków
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno
CCC Polkowice - MUKS Poznań
KK Row Rybnik - Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - Wisła Can - Pack Kraków

3. kolejka - 08.10.2011
Wisła Can - Pack Kraków - Energa Toruń
Odra Brzeg - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Matizol Lider Pruszków - CCC Polkowice
MUKS Poznań - Lotos Gdynia
MKS Tęcza Leszno - KK Row Rybnik
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
ŁKS Siemens AGD Łódź - INEA AZS Poznań

4. kolejka - 15.10.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKS Tęcza Leszno
Widzew Łódź - Odra Brzeg
Energa Toruń - KK Row Rybnik
Wisła Can - Pack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź
CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz
INEA AZS Poznań - MUKS Poznań
Lotos Gdynia - Matizol Lider Pruszków

5. kolejka - 22.10.2011
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń
Matizol Lider Pruszków - INEA AZS Poznań
KK Row Rybnik - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
MKS Tęcza Leszno - Widzew Łódź
Odra Brzeg - CCC Polkowice
MUKS Poznań - Wisła Can - Pack Kraków
Artego Bydgoszcz - Lotos Gdynia

6. kolejka - 29.10.2011
Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno
INEA AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
Lotos Gdynia - Odra Brzeg
ŁKS Siemens AGD Łódź - MUKS Poznań
Wisła Can - Pack Kraków - Matizol Lider Pruszków
Widzew Łódź - KK Row Rybnik

7. kolejka - 05.11.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź
Odra Brzeg - INEA AZS Poznań
Matizol Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź
MUKS Poznań - Energa Toruń
KK Row Rybnik - CCC Polkowice
MKS Tęcza Leszno - Lotos Gdynia
Artego Bydgoszcz - Wisła Can - Pack Kraków

8. kolejka - 11.11.2011
KK Row Rybnik - Lotos Gdynia
ŁKS Siemens AGD Łódź - Artego Bydgoszcz
Energa Toruń - Widzew Łódź
Wisła Can - Pack Kraków - Odra Brzeg
CCC Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
MUKS Poznań - Matizol Lider Pruszków
INEA AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno

9. kolejka - 19.11.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos Gdynia
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź
CCC Polkowice - Widzew Łódź
Matizol Lider Pruszków - Energa Toruń
KK Row Rybnik - INEA AZS Poznań
MKS Tęcza Leszno - Wisła Can - Pack Kraków
Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań

10. kolejka - 25.11.2011
Widzew Łódź - Lotos Gdynia
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno
Energa Toruń - CCC Polkowice
Wisła Can - Pack Kraków - KK Row Rybnik
Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz
MUKS Poznań - Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

11. kolejka - 03.12.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Wisła Can - Pack Kraków
Widzew Łódź - INEA AZS Poznań
Odra Brzeg - Matizol Lider Pruszków
CCC Polkowice - Lotos Gdynia
KK Row Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź
MKS Tęcza Leszno - MUKS Poznań
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń

12. kolejka - 10.12.2011
ŁKS Siemens AGD Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Energa Toruń - Lotos Gdynia
Wisła Can - Pack Kraków - Widzew Łódź
Matizol Lider Pruszków - MKS Tęcza Leszno
MUKS Poznań - KK Row Rybnik
INEA AZS Poznań - CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz - Odra Brzeg

13. kolejka - 17.12.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań
Lotos Gdynia - INEA AZS Poznań
Widzew Łódź - ŁKS Siemens AGD Łódź
Odra Brzeg - Energa Toruń
CCC Polkowice - Wisła Can - Pack Kraków
KK Row Rybnik - Matizol Lider Pruszków
MKS Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz

14. kolejka - 21.12.2011
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Matizol Lider Pruszków
Lotos Gdynia - Wisła Can - Pack Kraków
Widzew Łódź - MUKS Poznań
Energa Toruń - INEA AZS Poznań
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź
KK Row Rybnik - Artego Bydgoszcz
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg

15. kolejka - 07.01.2012
ŁKS Siemens AGD Łódź - Lotos Gdynia
Wisła Can - Pack Kraków - INEA AZS Poznań
Odra Brzeg - KK Row Rybnik
Matizol Lider Pruszków - Widzew Łódź
MUKS Poznań - CCC Polkowice
MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń
Artego Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

16. kolejka - 14.01.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Odra Brzeg
Lotos Gdynia - MUKS Poznań
Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
Energa Toruń - Wisła Can - Pack Kraków
KK Row Rybnik - MKS Tęcza Leszno
INEA AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź
CCC Polkowice - Matizol Lider Pruszków

17. kolejka - 21.01.2012
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła Can - Pack Kraków
Odra Brzeg - Widzew Łódź
Matizol Lider Pruszków - Lotos Gdynia
MUKS Poznań - INEA AZS Poznań
KK Row Rybnik - Energa Toruń
MKS Tęcza Leszno - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice

18. kolejka - 28.01.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - KK Row Rybnik
Lotos Gdynia - Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź - MKS Tęcza Leszno
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź
Wisła Can - Pack Kraków - MUKS Poznań
CCC Polkowice - Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - Matizol Lider Pruszków

19. kolejka - 04.02.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
Odra Brzeg - Lotos Gdynia
Matizol Lider Pruszków - Wisła Can - Pack Kraków
MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź
KK Row Rybnik - Widzew Łódź
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz - INEA AZS Poznań

20. kolejka - 08.02.2012
Lotos Gdynia - MKS Tęcza Leszno
Widzew Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider Pruszków
Energa Toruń - MUKS Poznań
Wisła Can - Pack Kraków - Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice - KK Row Rybnik
INEA AZS Poznań - Odra Brzeg

21. kolejka - 15.02.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice
Widzew Łódź - Energa Toruń
Odra Brzeg - Wisła Can - Pack Kraków
Matizol Lider Pruszków - MUKS Poznań
KK Row Rybnik - Lotos Gdynia
MKS Tęcza Leszno - INEA AZS Poznań
Artego Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź

22. kolejka - 18.02.2012
Lotos Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Widzew Łódź - CCC Polkowice
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg
Energa Toruń - Matizol Lider Pruszków
Wisła Can - Pack Kraków - MKS Tęcza Leszno
MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz
INEA AZS Poznań - KK Row Rybnik

23. kolejka - 07.03.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - INEA AZS Poznań
Widzew Łódź - Lotos Gdynia
Odra Brzeg - MUKS Poznań
CCC Polkowice - Energa Toruń
KK Row Rybnik - Wisła Can - Pack Kraków
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź
Artego Bydgoszcz - Matizol Lider Pruszków

24. kolejka - 10.03.2012
Lotos Gdynia - CCC Polkowice
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK Row Rybnik
Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
Wisła Can - Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Matizol Lider Pruszków - Odra Brzeg
MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno
INEA AZS Poznań - Widzew Łódź

25. kolejka - 14.03.2012
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - ŁKS Siemens AGD Łódź
Lotos Gdynia - Energa Toruń
Widzew Łódź - Wisła Can - Pack Kraków
Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice - INEA AZS Poznań
KK Row Rybnik - MUKS Poznań
MKS Tęcza Leszno - Matizol Lider Pruszków

26. kolejka - 17.03.2012
ŁKS Siemens AGD Łódź - Widzew Łódź
Energa Toruń - Odra Brzeg
Wisła Can - Pack Kraków - CCC Polkowice
Matizol Lider Pruszków - KK Row Rybnik
MUKS Poznań - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
INEA AZS Poznań - Lotos Gdynia
Artego Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×